Skocz do zawartości
misiek2001

[MODUŁ] Quick Edit-moduł do aktualizacji cen i ilości prod.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na pewno chodzi tylko o ilość szt. czy raczej także o ustawienia niezależne od stanów.Mam 5 szt. na stanie - klient kupuję 5 zostaje 0 i presta po dojściu do zera ma ustawione "nie pozwól zamawiać - ale ustawione do każdego produktu oddzielnie - nie masowe z ustawień głównych" Część produktów łatwo dostępnych do zamówienia mam ustawione że jak dojedzie stan do 0 to presta pozwala zamawiać a cześć trudno dostępnych nie pozwala a przy dużej ilości produktów ciężko zapamiętać który został z automatu zablokowany przy dojściu do 0, a chciałbym mieć kontrole nad tym w jednym miejscu - czyli Quick Editteraz ircykk napisze że proszę 200zł :-) to kolega zrobi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

teraz ircykk napisze że proszę 200zł :-) to kolega zrobi

Trochę to źle odczytałeś co mówiłem wcześniej :) tyczyło się to d4b i wymagań co do darmowych modułów i było cytowane :lol: a ten kolega to nie mój tylko klima jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moduł świetny, zrezygnowałem z massupdate bo wiecznie coś tam było nie tak i już mialem tego dosyć.Quick edit naprawde czysty i przejrzysty no i nie trzeba aktualizować wszystkiego naraz tylko to co się chce. Brakuje mi tylko i to bardzo rabatów dla poszczególnych produktów z listy, do MU nie wrócę a z tym ten moduł byłby kompletny. Może da sie coś dorobić ?Pozdrawaim i dziękuje za moduł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym module przydało by się takie cos jak w salesanddiscounts:

Dołączona grafika

żeby do wszystkich produktów lub z danej kategorii można było ustawić domyślną wartość dla wszystkich produktów...

Ja coś tam przerabiam ale ktoś może ode mnie szybciej to zrobi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam :)ponownie Was troszkę pomęczę.. Mam kilka pytań odnośnie modułu, bo faktycznie byłby on bardzo przydatny. Interesuje mnie głównie sprawa tego czy jeśli w moim sklepie mam jeden przedmiot w kilku kategoriach (powiedzmy 4-5) to czy podczas aktualizacji cen w Quick Edit nie wystąpi taka sytuacja, że zaktualizuje ten produkt który się pojawia w kilku kategoriach kilka razy? Jeszcze moje pytanie to czy jest możliwość zaktualizowania wszystkich cen produktów w sklepie o wartość %? Powiedzmy chcę podnieść wszystkie ceny o 10% i automatycznie da się to wykonać do wszystkich produktów? (nie koniecznie musi to być opcja w Quick Edit)Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej,U mnie powstał inny problem. Mam PS 1.4.4.1, zainstalowałem moduł, wyświetla go w "modułu", wyświetla na pasku w "katalog", ale po kliknięciu nie widzi żadnych produktów. próbowałem wszystkiego co w mojej mocy, ale on nie widzi produktów.Może macie pomysł co może być przyczyną??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na forum jest moduł z odblokowanymi polami - trzeba tylko użyć wyszukiwarki.

Owszem jest, ale dla głównej ceny końcowej, dla atrybutów nadal są te pola zablokowane i można tylko w netto wpisywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta