Skocz do zawartości
emils

Rozbudowana stopka

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wiem jak nawet ;)

Gdyby ktoś chciał przerobić sobie stopkę:

{if !$content_only}            </div>                        <div id="right_column" class="column">                {$HOOK_RIGHT_COLUMN}            </div>        </div>        </div><div class="footerColumn"><h1>Info</h1>[list][*]<a title="" href="technologie.html">Technologie</a>        <div id="footer"><div class="footerRight"><div class="clear"><div class="indent"><div class="width">{$HOOK_FOOTER}</a></div></div></div></div></div>    </div>	{/if}	</body></html>
Nas dotyczy linia:

<div class="footerColumn"><h1>Info</h1>[list][*]<a title="" href="technologie.html">Technologie</a>
"technologie", to tj. subkategoria. Główną kategorią jest "info". Jeżeli chcemy to zrobić bez kropki przy subkategoriach, usuwamy

[*].

I to chyba wszystko ;)

Potrzebuję jeszcze jakiegoś info jak zrobić, żeby tło stopki było na całej szerokości strony? Narazie wyszło mi od początku lewych kolumn do nieskończoności z prawej strony, ale nie mogę zrobić tego samego z lewej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może dam radę ;)

Teraz tylko kolejny kłopot-zrobiłem obrazek na każdą kolumnę osobno. Problem jest taki, że tytuł kolumny najeżdża na ramkę obrazka. Można to zobaczyć tutaj www.es-mot.pl

Zmieniałem w .css , ale niestety żadnej reakcji tekstu. Chodzi mi dosłownie o kilka px ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz wrzucić ;)Znalazłem. Trzebabyło wpisać coś takiego:

height: 200px; width: 200px; padding-left:10px; background-repeat:no-repeat;
Wszystko jest ok oprócz faktu, że nie wyświetla polskich znaków :/ Macie pomysł jak to zmienić?Do tego nie mogę przenieść drugiej kolumny obok, wyświetla się pod pierwszą :/

Wyciągnij footer poza div page, wtedy będzie na całą szerokość.

Trzeba skopiować w footer.tpl końcówkę i przenieść ją na górę. Powstaje kolejny problem: trzeba napisać div do stopki.Można to zrobić króto i zwięźle, czy trzeba pisał cały styl?Troszkę pokombinowałem i w załączniku dodaję plik footer.tpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

.footerM ul li {list-style: none;}
Rozumiem, że trzeba to w .css zrobić. Więc tak zrobiłem.Z tymże jak wstawię "ul li" to się rozjeżdża na max. A czy wstawię tam jeszcze list-style czy nie, to nie ma znaczenia. Dalej są kropki...Próbowałem nawet !important, ale niestety nie pomaga...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta