Skocz do zawartości
Cezar91

Błąd przy wgrywaniu zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednie posty można skasować. Okazało się, że to wina kilku kombinacji, które zrobiłem w PA. Po wgraniu zdjęć z kompa (backup) jest ok.Teraz inna kwestia czyli thickbox-naprawił ktoś w wersji 1.4?Jeżeli nie, to czy jest możliwość zamiany thickboxa na coś innego (czytałem o facebox)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyszedłem na lamusa, ale trudno.Faktycznie lightbox jest (można go zamienić w opcjach na thickbox i odwrotnie), jednak ani jedno ani drugie nie działa.-Tzn jeżeli ustawię thickboxa zdjęcie powiększa się, ale wyświetla się powiększone pod stopką-Jeżeli lightbox to mam efekt powiększania fotki, ale jeżeli chciałbym otworzyć ją w oknie to nie da rady...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Włączyłem wyświetlanie błędów, ale nic nie zwraca.Poszukałem w konsolach błędów opery i FF ale też nic nie znalazłem.Oczywiście sprawdziłem w obu przypadkach (lightbox i thickbox)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazłem błąd:w pliku jquery.fancybox-1.3.4.js ok 324 linijkiCała linijka 324if (wrap.is(":visible") && false === currentOpts.onCleanup(currentArray, currentIndex, currentOpts)) {325 $.event.trigger('fancybox-cancel'); Dodatkowo w FF przy błędzie mam napisane: currentOpts.onCleanup is not a function

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z tym błędem spotkałem sie w przypadku IE ale nigdy nie FFalbo gdzieś pojawił ci się konflikt js/css albo templetka jest nie halo spróbuj wrzucić jako pierwszy link do jquery.fancybox-1.3.4.css przed global i pozostałymi css-ami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podczas wgrywanie zdjęcia podkategorii wyświetla mi się taki komunikat: Wystąpił błąd podczas przesyłania obrazunie ma tego problemu podczas wgrywania nawet takich samych zdjęć do produktów z tej podkategorii.gdzie może być problem?ostatnio chciałem zainstalować moduł Przelew bankowy i dostaję kolejny komunikat: Nieznany typ archiwumCzy ktoś z Was jest mi w stanie coś doradzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta