Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] Wiadomość Pop Up na stronie sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przydatny moduł oparty na jquery wyświetlający estetyczną wiadomość typu Pop UP na stronie. W panelu mamy możliwość edycji kolorystyki, tytułu, pozycji, strony oraz oczywiście treści wiadomości.Testowane ba PrestaShop 1.2 oraz 1.3

messagejgrowl.zip

.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam odkopie trochę stary temat ale mam pytanie dotyczące tego modułu ma on funkcje wyświetlaj tylko na 1 stronie. czy mógłby mi ktoś pomóc żeby go tak zmodyfikować aby wyświetlał się tylko w my-accaunt ?lub tak aby pojawiał się na dowolnej stronie ale tylko raz ?Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale czego oczekujesz, że ktoś ci wszystko krok po kroku linijka po linijce opisze na forum? albo najlepiej gotowy moduł napisze?To, że presta jest darmowym sklepem to nie znaczy, że wszystko związane z nią też jest darmowe idąc dalej chcesz mieć w sklepie jakieś niestandardowe rozwiązanie - to sobie napisz - jeżeli nie będziesz sobie z czymś radził to chętnie ci na forum udzielimy pomocy ale wybacz nie oczekuj, że ktoś zrobi za ciebie wszystko. Jeżeli nie potrafisz sam tego napisać - to albo poszukaj sobie jakiegoś darmowego modułu, które spełni twoje oczekiwania albo zleć komuś napisanie takowego.Gdybyś napisał słuchajcie zabrałem się za modyfikacje tego i tego ale utknąłem tu i tu .............. to co innego ........a tak.....t o hm........... zobacz czy ktoś odpowiedział na twojego posta (z moim wyjątkiem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta