Skocz do zawartości

sznoorek

Members
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana sznoorek w Rankingu w dniu 5 Kwiecień 2015

sznoorek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O sznoorek

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 1981.07.26

Contact Methods

 • Website URL
  http://nimfka.eu

Profile Information

 • Location
  Poznań
 1. Mam zmodyfikowane product-list.tpl aby opis pobierał z długie opisu {$product.description|strip_tags:'UTF-8'|truncate:100:'...'}Ale gdy wyszukuje produkt pojawia się lista produktów ale braknie opisów. Skąd search pobiera opis, gdzie to jest? w jakim pliku? Link do sklepu w podpisie.
 2. Na ile wycenić modyfikację Presty?

  Tak 1.4 ma to w standardzie, z tego co pamiętam to w 1.3 nie było, ale powstał taki moduł.
 3. Na ile wycenić modyfikację Presty?

  Zamówienie w jednym kroku - PA/ustawienia/Sposób przetwarzania zamówienia
 4. Przesyłka za pobraniem

  Nie wiem jaka wersja, ale u mnie na 1.4 albo grafika albo tekst przewoźnika.
 5. Waga vs kurierzy

  Masz mały błąd. Zakresy się ustawia się np: 0-1kg i kolejny 1-2kg, a u Ciebie jest 0-0,99kg i kolejny 1-1,99kg - muszą się pokrywać. Od: kg * Początek zakresu (włączając) Do: kg * Koniec zakresu (wyłączając)
 6. SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

  Również nie narzekam na linuxpl.com
 7. Mail do klienta po żłożeniu zamówienia

  Ok źle przeczytałem
 8. Mail do klienta po żłożeniu zamówienia

  Zobacz jak jest w angielskiej wersji, dla 1.4 <!-- Products --> {products} {discounts} <!-- Footer: prices -->Chyba jak wywalisz {products} {discounts}to nie będzie listy produktów i rabatów.
 9. Jak chcesz dodać województwa to edytuj kraj zaznacz województwa i później je dodaj.
 10. Jak usunąć opcję więcej szczegółów

  Otwórz product.tpl Twojej aktualnej skórki i poszukaj <p class="buttons_bottom_block"><a class="button" href="javascript:{}"> Więcej szczegółów </a></p>Głownie sugeruj się i wywal cały znacznik P.
 11. Jak usunąć opcję więcej szczegółów

  A używasz domyślnej skórki (prestashop)? Jak tak to zrób wymuszenie kompilacji i wyłączenie cahce (ustawienia/optymalizacja).
 12. A jest to moduł z 1.5? W module z 1.4 jest standardowo $products = $category->getProducts((int)($params['cookie']->id_lang), 1, ($nb ? $nb : 10));losowo$products = $category->getProducts((int)($params['cookie']->id_lang), 1, ($nb ? $nb : 10), NULL, NULL, false, true, true, ($nb ? $nb : 10));Ale moduł z 1.4 nie będzie działał, więc odinstaluj i wywal, wgraj ponownie ten z paczki 1.5.
 13. Miałem przypadek ze dostawca był dodany, ale nie był widoczny. Zrób sobie kopię bazy danych, dodaj nowego dostawce i poustawiaj mu przedziały wagowe (lub cenowe) i koszt transportu (skonfigurować również ship2pay jak już używasz). Sprawdź czy się on pojawił.
 14. Rozumiem ze korzystasz z modułu homefeatured. Edytuj homefeatured.php i zamień $products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10));na//$products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10)); $products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10), NULL, NULL, false, true, true, ($nb ? $nb : 10)); //losowe
×