Skocz do zawartości

adam76

Members
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. 1.6 PL

  Witam w klubie - hahaha już teraz się z tego śmieję ale miałem identyczną sytuację czyli po aktualizacji tzw czarna d.... Już też nauczony doświadczeniem robie kopię. Oficjalnie niby do pobrania 95% tłumaczeń ale w rzeczywistości tak na oko 60%. Może ktoś już ma całość i się zlituje.
 2. 1.6 PL

  Czy może dorobił się ktoś już tłumaczenia PL w PSv1.6.0.6? Dość mozolna praca, którą staram się wykonywać w wolnym czasie ale sporo jest tego. Jeśli można liczyć na udostępnienie to bym bardzo prosił.
 3. W backoffice jeśli chcę rozwinąć wszystkie moduły wyskakuje mi : [PrestaShop] Fatal error in module smarty_internal_templateparser: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 24 bytes) Czy można temu zaradzić? Problem rozwiązany w php5.2.ini linia 269 trzeba zwiększyć pojemność pamięci z 64M na 128M
 4. problem z edycją nowego szablonu

  tłumaczenia modułów Moduł blockcontactinfos dół i DEFAULT-BOOTSTRAP - NAV 3 EXPRESSIONS 0 góra i wszystko gra
 5. Zmiana tekstu Call us now toll free

  Moduł blockcontactinfos dół i DEFAULT-BOOTSTRAP - NAV 3 EXPRESSIONS 0 góra dzięki za podpowiedź
 6. problem z edycją nowego szablonu

  Cóż. Brak!
 7. Zmiana tekstu Call us now toll free

  niestety brak wyników po wciśnięciu ctrl+f czyli pewnie tego się nie da usunąć
 8. problem z edycją nowego szablonu

  tam nie ma tego wpisu
 9. Zmiana tekstu Call us now toll free

  Nie daję rady tego wyłapać w całości tłumaczeń. Jeśli kroś może mi pomóc to bym bardzo prosił.
 10. Pomóżcie - naszukałem się już nie wiem gdzie można edytować ten tekst: Call us now toll free wrrrrrrrr Presta 1.6.0.5 - spędziłem już 1 godzinę szukając. Tekst znajduje sie na górze pod banerem oraz w stopce.
 11. Jestem zainteresowana zakupem jednego z szablonów pod najnowszą prestę (1.5.4). Serwer i domenę mam, prestę zainstaluję. Zależałoby mi na wielojęzyczności Z NIEROZWIJANĄ MOŻLIWOŚCIĄ WYBORU - przede wszystkim jęz. angielski skórki, niemiecki i polski. Podobnie z walutami - funt, dolar, euro , zł Z NIEROZWIJANĄ MOŻLIWOŚCIĄ WYBORU (mam konto na paypal). Kolor najlepiej delikatny szary. Proszę o propozycje cenowe i propozycję szablonów - biuro@orbitkownia.pl
 12. Witam, ściągnąłem darmową skórkę simple-responsive i jest jak na razie dla mnei wystarczajaca. Brakuje mi jedynie bloku zmiany waluty. Nie wiem jak wcisnąć blok zmiany waluty obok reszty - zmiana języka itd.. Proszę przenieść do kosza.
 13. blog zintegrowany ze sklepem

  Ok. Czyli jak tylko znajdę czas przeinstaluję całość. Podobne problemy miałem już na początku insalacji matrice - nie znajdowało strony ale jakoś na sztywno podpinałem. Sprawdeziłem. Odinstalowanie. Przerzucenie na ftepa instalacjia i wpisanie śmieci "test". Ojawy te same. Pacjent chyba zmarł. http://www.sklep.orbitkownia.pl
 14. blog zintegrowany ze sklepem

  Ogólnie to nie do sprawdzenia przynajmniej u mnie. Nie wiem jaku Ciebie seelk. U mnie wywala błąd: [Debug] This page has moved Please use the following URL instead: http://www.sklep.orbitkownia.pl/page-not-found. Trochę przysiadłem ale nic nie zdzaiłałem. P.S skórka matrice. jeśli ktoś wie, o co chodzi toprosze o pomoc.
 15. IE Błędy podczas wyświetlania

  u mnie w IE wyświetla tak: http://www.introny.pl/ czy ktoś wie dlaczego?
×