Skocz do zawartości

karolcia

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dostawcy a Sposób wysyłki

  to w jakim celu jest umieszczona ta opcja KATALOG -> DOSTAWCY bo nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Dopiero zaczęłam przygodę z prestą i bym chciała wiedzieć.
 2. Dostawcy a Sposób wysyłki

  tzn? Sower to jest konieczna konfiguracja czy nie?
 3. Dostawcy a Sposób wysyłki

  Tak katalog->dostawcy. Właśnie dlatego zadałam to pytanie bo nigdzie konkretnie nie ma tego wyjaśnionego. Czyli dostawców nie ma potrzeby konfigurować bo to tylko do własnej wiadomości?
 4. Dostawcy a Sposób wysyłki

  to inaczej do czego jest "KATEGORIE->DOSTAWCY" i w jakim celu się konfiguruje?
 5. Pasek dostępności produktu

  a gdzie to trzeba ostylować bo mi coś nie wychodzi. Nie wyświtla mi nic poza ilością.
 6. Może to banalnie proste ale mam pytanie jaka jest różnica między KATALOG/DOSTAWCY a WYSYŁKA/SPOSÓB DOSTAWY w prescie 1.5.4.1. Mam wprowadzone w sposobie dostawy Pocztę, odbiór osobisty itp. a w dostawcach po instalacji nic nie ruszałam. po testowych zakupach widzę że w wyborze dostawy przy zakupie towaru wyświetlają się poczta, odbiór itp. więc co ma konfiguracja dostawców do późniejszych zakupów. Wiem, że to może być śmieszne pytanie ale czy ktoś może to wytłumaczyć?
 7. Pasek dostępności produktu

  u mnie coś nie działa. gdzie trzeba zmienić żeby wyświetlał się obrazek?
 8. mam parę pytań i może jest ktoś kto mi pomoże bo nie mogę sobie z tym poradzić. Otóż mam blok kategorii a w nich chcę zrobić podkategorie np. Klocki i podkategorie Wafle, Lego itp. i w związku z tym mam kilka pytań. 1. Jak zrobić żeby po kliknięciu w "Klocki" (nr 1 z obrazka) w kolumnie kategorii rozsuwały się podkategorie i dopiero po wybraniu podkategorii przechodziło do odpowiedniego rodzaju klocków. Obecnie jest że po kliknięciu w klocki pojawia się w centralnej kolumnie to co jest na screenie wyżej. 2. Jeśli 1 punkt jest nie do zrealizowania to jak zlikwidować wyświetlany towar (nr 3 z obrazka) po kliknięciu bezpośrednio w klocki. Wiem, że to jest w powiązaniach produktu ale jak tam odznaczę klocki a zostawię tylko wafle to po kliknięciu na klocki wyświetlają się w centralnej kolumnie podkategorie (nr 2 z obrazka) ale pisze że nie ma żadnych produktów (nr 4 z obrazka) mimo że one w podkategorii są. 3. Ostatecznie jak zrobić żeby po kliknięciu w klocki (nr 1 na obrazku) pojawiały się podkategorie w centralnej kolumnie (nr 2 na obrazku) a na pasku (nr 4 z obrazka) pisała ilość produktów w kategorii klocki ale bez widocznych produktów (nr 3 z obrazka) w kategorii "klocki" 4. Jak ustawić żeby część podkategorii była na wierzchu a część pojawiała się po kliknięciu głównej kategorie? Mam nadzieję, że dosyć jasno opisałam moje marzenie:)
 9. mam taki problem, podczas rejestracji w sklepie po wpisaniu adresu e-mail i hasła pojawia się komunikat na czerwonym tle : Jest 1 błąd 1.Błąd autentykacji Co to oznacza i gdzie szukać przyczyny takiego błędu? Z góry dziękuję za szybką pomoc. Serwer linuxpl
 10. Zmiana wyglądu górnego menu poziomego

  już sobie poradziłam:) jeszcze mam pytanie. Standardowa wyszukiwarka na pasku górnego menu jest bez klawisza "szukaj" jak wstawić w niej klawisz szukaj?
 11. Zmiana wyglądu górnego menu poziomego

  ja też mam z tym problem a chcę wstawić zamaiat linii obrazki. czy wie ktoś może w którym pliku jest cała składnia tekstu górnego menu poziomego w standardowej skórce. Mam jeszcze inne rozwiązanie, wstawić obraz już z obrazkami, wyłączyć linie pionowe między menu a tylko dopasować tekst menu poziomego do odstępów między obrazkami tylko też nie wiem jak to zrobić. Całą linię wiem jak przesunąć natomiast odstępy między np strona główna (dowolny odstęp) kategorie (dowolny odstęp)...itd już nie. Albo jeszcze inaczej zamiast tekstu wstawić menu obrazkowe tylko też nie bardzo wiem jak się mam do tego zabrać Czy ma ktoś jakis pomysł jak mozna to rozwiązać?
 12. Zmiana wyglądu górnego menu poziomego

  tak właśnie myślałam, że to o ten o tą sekcję chodzi. a jak tu wstawić linki do obrazów żeby każdy był inny bo np przy zmianie kolorów to zastosowanie jest do wszystkich linni odzielających menu? Domyślam się, że jak wstawie obraz to też będzie on powielany. Pomóżcie.
 13. koledzy jak zastąpić linie oddzielające kategorie w górnym menu poziomym obrazkami. standardowo jest np. strona główna (linia) kategorie (linia) ... itd. a ja chcę strona główna (obrazek) kategorie (obrazek) ... itd. i każdy obrazek inny. Gdzie tego szukać bo nie mogę sobie z tym poradzić. Czy to jest w pliku superfish-modified.css? Całą linię zastąpiłam obrazem tylko nie wiem jak wyeliminować te linie zastępując każdą innym obrazkiem. dziękuję za pomoc.
×