Skocz do zawartości

Mistrz Yoda

Members
 • Zawartość

  1466
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana Mistrz Yoda w Rankingu w dniu 1 Grudzień 2017

Mistrz Yoda posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O Mistrz Yoda

 • Tytuł
  Ekspert

Contact Methods

 • AIM
  and fire!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Ostrołęka

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.2
  1.4

Ostatnie wizyty

695 wyświetleń profilu
 1. Przeniesienie produktów do presty 1.7

  ...no coś w tym jest. Dlatego ja, jak sporo innych osób nadal siedzi na starszych wersjach. Mały fiat, ew. polonez deko ztuningowany ale jeździ jak należy. Owszem brakuje kilku opcji ale cena spokoju tu przeważa. :)
 2. PrestaShop na iOS

  Zły pomysł. Nie wiadomo jakie dane "uzyskuje po cichu" twórca aplikacji.
 3. Filtry i problem z paginacją - PS 1.6

  Skoro dostajesz 404 to przepisywanie jest problemem.
 4. Wsparcie sprzedaży baselinker

  Masz rację, ktoś ma dostęp do danych "mocno wrażliwych" i może na nich odpowiednio zarobić. Dodatkowo Twoi Klienci wcale nie muszą być zadowoleni z tytułu, iż ktoś wie to czego wiedzieć nie powinien.
 5. Przeniesienie bazy klientów z wordpress na prestashop

  Nie ma takiej możliwości niestety. Taki zabieg trzeba będzie zrobić ręcznie generując plik wymiany w wordpress i importując .csv do PS.
 6. <!-- /Module ProductComments --> Takoż się zwie. Pogrzeb w pliku .tpl powinna być tam pętla nadająca klasy star_on/star_off - sprawdź skąd bierze dane (czy z ratingValue).
 7. No tu Kolega robi odwrotnie. Gógiel otrzymuje dane prawdziwe, a w sklepie wyświetla 5 gwiazdek (moduł pewnie robili w fabryce volkswagena)
 8. Google prawidłowo wyświetla Twój Betyg: https://search.google.com/structured-data/testing-tool?hl=pl#url=http%3A%2F%2Fwww.4baby.se%2Findex.php%3Fid_product%3D9%26controller%3Dproduct Problemem jest moduł który niepoprawnie przekazuje dane do google, a w zasadzie to bardzo niepoprawnie. za taką akcję: to bana powinieneś od google dostać.
 9. Wykonam sklep internetowy/Wizytówke firmową

  I się pomyliłem. Otóż błąd nie został poprawiony od wersji 1.5. Na prestashop.com można znaleźć mnóstwo właśnie takich jak Twój problemów: "prestashop blocklayered price exc tax". Jest też parę rozwiązań problemu. Niektórym działa, niektórym nie stąd wnioskuję, iż niektórzy niepoprawnie wdrożyli rozwiązania...
 10. Wykonam sklep internetowy/Wizytówke firmową

  Za filtry to layered jest odpowiedzialny. Moduł natywny? Która wersja PS? Jak są ustawione filtry ceny? Kiedyś na forge widziałem błąd związany właśnie w wyświetlaniem cen i dotyczył on właśnie nakładania się - ale to było kiedyś i zostało poprawione.
 11. Wykonam sklep internetowy/Wizytówke firmową

  https://fajnyzegarek.pl/124-wszystkie-meskie Ale filtry z linków które podałeś nakładają się: 44,00 - 298,00zł (tu powinno być 44,00-200,99) 201,00 - 284,00zł Stąd takie wrażenie. Skrypt sklepu sortuje w/g pierwszej ceny i to jest poprawne.
 12. Wykonam sklep internetowy/Wizytówke firmową

  Jako starszy kolega dam Ci wskazówkę i podpowiedź, bo puryści (również ja) zwracają na to uwagę: Ostatnie literka wyrazu, znak przestankowy, spacja, pierwsza litera kolejnego wyrazu.
 13. sprawdzanie popularnosci fraz

  https://trends.google.com/trends/explore?q=tu_wpisz_frazę
 14. Wartość przeceny w walucie zamiast procentach

  Odpowiedź na złoty medal i 100 punktów. Monitor zaplułem. quendi: Jakbyś sobie poradził chłopie gdyby nie pomoc na forum? - Ma Pan jakies ciekawe zdolności? - Daję semantycznie poprawne, ale nie mające praktycznego zastosowania odpowiedzi. - Czy może Pan podać jakiś przykład? - Tak, mogę.
 15. Błąd logowania po założeniu SSL

  No dobra, ale jaki certyfikat i kto jest jego wystawcą?
×