Skocz do zawartości

100per

Members
 • Zawartość

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O 100per

 • Tytuł
  Zaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.oazarozkoszy.pl
 1. mojadomena.pl/pl/produktx

  Dziękuje bardzo.
 2. Witam, mam problem jak w temacie w więc w adresie po nazwie domeny pomiędzy nazwa kategorii albo produktu pojawia mi się /pl/. Będę wdzięczny za podpowiedź w czym problem, przyznam że maiłem z tym już do czynienia ale parę lat temu i nie pamietam
 3. Witam, czy dobrze mi się wydaje, że jest możliwość ustawienia w panelu wagi opakowania, która jest doliczana przez system do sumy wagi produktów? Mam preste 1.4.4 i nie mogę tego znaleźć a chyba w 1.3 było to możliwe, będę wdzięczny za podpowiedź.
 4. Mam problem po instalacji sklepu od nowa przeniesieniu bazy całej itd nie mogę w Ustawienia/Meta-Tagi wyedytować index.php i pozostałych mam puste pola w tytułach a po naciśnięciu ikony edycji pojawia się: Nie można skanować głównego katalogu Będę wielce wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.
 5. Poszukuję klienta FTP do Presty - moduł

  Nie żebym był złośliwy ale wystarczyło wpisac w google "gestionnaire ftp prestashop" i już
 6. Poszukuję klienta FTP do Presty - moduł

  http://www.julien-breux.com/2010/02/01/ ... ostcommentTu jest 15 euro:)
 7. A dodając go w polu "Klasa" co należny podać?
 8. Serwe 1&1

  A co chcesz wybadać? Pełna oferta wejdzie po 1 stycznie, ta strona to prosta wizytówka, firma znana 3 co do wielkości na świcie w swojej branży taka marka mówi sama za siebie ale oczywiście zobaczymy co będzie dalej, jak na razie mają opóźnienie rozmawiałem z tzw infolinią już parę razy i coś im się przedłuża wprowadzenie oferty.Wspieranie lokalnych czy krajowych producentów szczytna idea ale sam fakt, że coś jest tzw Nasze niestety w biznesie nie wystarcza.
 9. Serwe 1&1

  Cennika nie znalazłeś bo go nie ma, promocyjny serwer jest na 24 miesiące za 0 zł i tak samo domena pl.TO POMOŻE MI KTOŚ ZE STATYSTYKAMI? WĄTEK WCZEŚNIEJSZY.
 10. Serwe 1&1

  Serwer jest za 0zł n 24 miesiące, ja mam tam sklep przeszło 2 miesiące około 50 produktów i wszystko działa bez problemowo. Teraz czekam na ofertę na dedykowane ma być po 1 stycznia już pełna oferta serwerów na razie jest tylko dostępny ten promocyjny.
 11. Serwe 1&1

  www.1and1.pl myślę, że warto po testować pod mały sklep, działa całkiem fajnie z 50 produktami.
 12. Nie zainstalowano modułu 'grid engine' - taki mam komunikat jak chcę przejrzeć stat najlepszych kategorii czy produktów, wie ktoś w czym jest problem? mam w oby=u sklepach to jeden na wers 1.3.1 drugi na 1.3.2
 13. Edycja f-vat

  A tak to wiem, tylko tam ustawia się nr następnej faktury a my ustawiliśmy sobie tak że nie jest to proforma na wydruku tylko właściwa faktura i żeby nie wystawiać z programu fakturowego odrazu drukujemy i wkładamy do zamówienia. Problem w tym, że to nie jedyny nasz sklep tak więc nr faktur mamy z 2 sklepów plus wystawiane przez program. Musiałbym siedzieć i cały czas ustawiać w panelu jaki nr faktury ma być następny tak żeby nam się zgadzało w naszych wszystkich fakturach. Stad zastanawiam się czy jest możliwe wy edytowanie już wystawionej przez system faktury do zamówienia. Wiem mogę ją ściągnąć uruchomić program do edycji pdf (co nie jest proste bo raczej takowe są płatne) tylko to jest strata czasu. Właśnie takie szczególiki mnie wkurzają w prescie, to w zwykłym prostackim oprogramowaniu na jakim mieliśmy kiedyś sklep bez problemu w panelu edytowało się zamówienia zmieniało co się chciało i tak samo f-vat, no ale nie narzekam bo są też i wielkie pozytywy presty:)
 14. Witam, czy jest jakiś sposób na edycję f-vat proformy która wystawia system? np zmiana nr jej.
 15. A dziękuję nie dopatrzyłem tam a jest faktycznie.
×