Skocz do zawartości

konrad1cs

Members
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O konrad1cs

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Typ wyświetlania się atrybutów

  Tak chciał bym, żeby wyglądało, tamten link byl z www i dlatego 404 http://mebledoprzedpokoju.com/meble-do-przedpokoju/62-wieszak-vermont.html Ta instrukcja jest dla PS 1.2.4 po to żeby wyświetlaly się kolory jako atrybuty, ale dziekuje za zainteresowanie, bo ja juz chyba poległem, nie znalazłem niczego na forach. Znalazlem takie coś w module attributes wizard ale nie chce inwestowac tylko dla tej opcji, poza tym chce korzystc z Presty 1.6 a pod nia nie ma tego modułu a mi zalezy na tym, abym mial liste dropbox jesli dobrze to nazywam tj: po wyborze wartosci atrybutu wyświetla mi się obok miniaturka którą sobie przypisałem do tej wartosci. Chce zeby klient wiedzial w moim przypadku jak wyglada kolor płyty meblarskiej - czyli jak w linku wyzej a dodatkowo podpiął bym do tego jquery zeby lekko powiększyć
 2. Typ wyświetlania się atrybutów

  Mam na mysli opcje dropbox tak ona wyglada: http://www.mebledoprzedpokoju.com/meble-do-przedpokoju/62-wieszak-vermont.html
 3. Witam. Czy istnieje możliwość, aby wyświetlała mi się obok produktu lista atrybutów a obok niej kolor, wraz z możliwością przybliżenie/lekkiego powiększenia obrazka? Tak jak tutaj:
 4. homeslider w top

  Witam. Jestem nowicjuszem jesli chodzi o php. Zacząłem coś kombinowac, ale nic z tego dobrego nie wynikło, bo albo wgl nie bykrywalo homeslider, albo wyskakiwały bledy. www wyglada tak: http://lifeandhome.home.pl/snbsklep/ zalezy mi na tym aby po wejsciu w produkt powyzej lewej i centralnej kolumny pokazywal sie moj modol ( on jest "pusty" wiec jakoś to ogarnąłem z instalacją w top) a nad nim homeslider. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
 5. Znikający atrybut

  jak napisałeś "ten bez pro" pomyslalem ze za free ;p w takim razie odpada. A w preście nie ma takiej opcji ? Bo dochodze do momentu gdzie jest po mojej myśli, tylko że efektem końcowym jest napis ze nie można wybrać tej wartosci, przy okazji znika baner z możliwością kupowania. A ja chciał bym, jak już wyżej pisałem, żeby niepotrzebna opcja przy danej konfiguracji znikała. Czy wybór trybu wyświetlania ma tutaj znaczenie ? (bo sa tam opcje listy oraz jednokrotnego wyboru)
 6. Witam. Czy istnieje fizyczna możliwość, aby po wyborze, której z opcji w danym atrybucie znikały inne? Mianowicie: atrybut - Materiał a w nim: Płyta1, Płyta2, Płyta3 atrybut - Wzór a w nim: Kronopol, Ral, Marecki atrybut - Kolor a w nim moje kolory i teraz po wyborze płyty1 mogę wybrać tylko kronopol, albo po wyborze płyty2 mogę wybrać tylko Ral, a podczas tego cały czas mam dostep do moich kolorów
 7. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  Zależy mi na tym aby presta dobierała do sumy produktów najcięższą wagę, oraz brała pod uwagę przedziały wagowe. czyli praktycznie tak samo jak działa wcześniej, ale również żeby brała pod uwagę cięższy produkt: więc tak to wygląda: i moje branie pod uwagę przedziałów cenowych:
 8. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  Akurat przy takiej konfiguracji, gdy zostanie zamówione 5 szafek "nazwa1" czy też 3 x "nazwa1" i 3 x "nazwa2" to już jest waga tych szafek jest powyżej 40 kg więc 90 kg.
 9. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  Produktami tego sklepu będą tylko szafki, przedziały wagowe mam według dostawcy. Więc zakładając iż mam takie produkty: Szafka wisząca "nazwa1" - cena 320 zł(waga 30 kg) Szafka do na buty "nazwa2" - cena 660 zł(waga 70 kg) Biorąc pod uwagę przedziały cenowe: Waga_______Cena Do 30___-____45 zł Do 40___-____50 zł Powyżej 40_-_90 zł Więc cena dwóch szafek 320zl + 660zl = 980 zł + 90zł za przesyłkę (powyżej 40 zł - 90zł) Przesyłka jedzie pod jeden adres, więc właściciel firmy powiedział, że klient płaci tylko za cięższą szafke (i tak są ładowane na jedna palete, a klient musi byc zadowolony. Więc rozumiesz mnie (wreszcie ktoś! ) A w jaki sposób i co trzeba konkretnie zmienić/ustawić, aby presta wybierała tylko najcięższy produkt do rachunku?
 10. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  to jest w końcu możliwość aby po wyborze 2 produktów z dwóch różnych przedziałów cenowych policzył tylko za ten droższy (bądź, żeby nie liczyło za ten o mniejszej wadze) ?
 11. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  No widzę jak presta nalicza koszty, tzn sumuje je a to mi przy tej firmie, której konfiguruje www nie na reke. kombinowanie z ustawieniami przewoźników i przedziałów wagowych lub modyfikacja core? Więc jest jakiś sposób? tylko chciał bym, aby osoby obsługujące sklep nie musiały modyfikować zlecenia. Waga Cena ___________________ Do 30 kg 45 zł Do 40 kg 50 zł Powyżej 40 kg 90 zł Przelew Cena za przesyłkę standardową wg cennik Za pobraniem (płatne kurierowi) Należy doliczyć 10 zł do ceny standardowej Przy odbiorze osobistym 0 zł
 12. Prawo a Prestashop

  A więc jak można najłatwiej zrobic modyfikację templetki i core sklepu, aby sklep był zgodny z naszym prawem ?
 13. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  Przy zamówieniu: Produkt 1 - cena 100 waga :3 kg Produkt 2 - cena 120 waga : 1kg Produkt 3 - cena 110 waga: 2kg Czyli suma 3 produktów: Cena produktów: 330PLN Koszt wysyłki u mnie w firmie to tylko cena za najcięższy produkt Całkowity koszt zamówienia: 330 + cena za zajciezszy produkt Oboje się nie zrozumieliśmy Czy teraz jasno to przedstawiłem?
 14. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  Naliczy koszt za produkty i najcięższą paczkę - ta 3 kg ! ;d
 15. Obliczanie kosztów dostawy na podstawie wagi

  1kg+2kg+3kg=6kg przedziały wagowe: 1- 0-1kg 2- 1-2kg 3- 2-3kg Przy takim układnie chciał bym, aby policzyło mi tylko koszt przesyłki najdroższej czyli klient zawsze płaci za jedna przesyłkę, ta która jest najdroższa, a nie musi płacić tamtych.
×