Skocz do zawartości

MyJoy

Members
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. ZMIANA ROZMIARU LOGO FIRMY - Prestashop 1.6

  design4VIP dzięki za zainteresowanie ale nie jestem zaawansowany w Prestashop dlatego mógłbyś podać drogę postępowania... Co to jest PPM...???
 2. Witam Mam do Was prośbę możecie mi w prosty sposób przedstawić jak mogę zmienić rozmiar logo firmy w Top sklepu https://www.sklepzdewocjonaliami.pl , w których plikach muszę wprowadzić zmiany i jakie. I jeszcze jedno które pliki i które linijki kodu w tych plikach odpowiadają za wygląd top sklepu. Proszę o pomoc, dzięki.
 3. Ok dziękuję zgłosiłem do dotpay zobaczymy co odpiszą. Ze spowolnieniem poradziłem sobie w ten sposób, że wyłączyłem opcję sprawdzania aktualizacji modułów.
 4. Witam Po włączeniu debugowania Prestashop 1.6.0.14 na zapleczu moduł dotpay (wersja modułu 2.3.0 według dotpaya jest pod Prestashop 1.6 )wyrzuca taki błąd: Unknow error w linii 110 w pliku /home/sanderus/domains/sklepzdewocjonaliami.pl/public_html/modules/dotpay/models/CardBrand.php [2048] Declaration of DotpayCardBrand::save() should be compatible with ObjectModelCore::save($null_values = false, $autodate = true) Zwróciłem uwagę, że również działanie zaplecza mocno spowolniło, płatności puki co działają ale denerwuje spowolnienie zaplecza. Możecie pomóc??
 5. Dzięki Sower pomógł mi w temacie.
 6. Dziękuję za zainteresowanie sower a możesz mi wskazać w której linijce co mam wpisać ?
 7. Witam Chciałbym zaraz pod blokiem newslettera, który znajduje się w stopce na głównej stronie sklepu www.sklepzdewocjonaliami.pl dodać dodatkowy tekst informujący o "czymś tam" klienta. Proszę, może mi ktoś wskazać w którym miejscu w jakich plikach mam ten tekst umieścić aby się tam pokazywał.
 8. Witam Tworzę sklep na Prestashop 1.7.2.4 w czasie dodawania któregoś z kolei produktu wchodząc na zapleczu sklepu w katalog produktów zaczęła wyskakiwać biała strona i nie mam możliwości dodania kolejnych produktów. W momencie włączenia trybu debugowania mogę wejść w katalog produktów i dodawać nowe jednak na dole wyskakuje zakładka Symfony wyrzuca błąd. Za bardzo nie ogarniam tej Symfony ale podaję co wyrzuca Logs: INFO 12:19:54 request Matched route "admin_product_catalog". Context: { "route_parameters": {"_controller": "PrestaShopBundle\\Controller\\Admin\\ProductController::catalogAction", "_legacy_controller": "AdminProducts", "limit": "last", "offset":0,"orderBy": "last", "sortOrder": "desc", "_route": "admin_product_catalog" },"request_uri": "http://www.sanderus.com.pl/prestashop/centrum_katalog/index.php/product/catalog?_token=NoP-9CYNpjUSQAAO2rlvmnoa1QG9MItzjh5JEqTIwNg" } INFO 12:19:55 app Product catalog filters stored. oraz Silenced error 12:24:00 php filemtime(): stat failed for /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/prestashop/centrum_katalog/themes/new-theme/css/admin-theme.css Context: { "name": "E_WARNING", "type":2,"file": "/home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/prestashop/classes/controller/AdminController.php", "line":439,"level":28928,"scream":true} Możecie poradzić co to za błędy? co robić?
 9. Trzy kolumny w module popularne produkty

  Dzięki pięknie, działa, puki co w prestashop 1.7 dopiero się wgryzam stąd moje tendencyjne pytania.
 10. Proszę o pomoc chcę na stronie www.sanderus.com.pl/prestashop/ na głównej stronie gdzie wyświetlają się popularne produkty zmienić aby wyświetlały się w trzech kolumnach w tym momencie mam w dwóch mogę prosić o pomoc
 11. Ok dzięki poradziłem sobie w zakładce SEO & URL - URI bazowy - musi mieść /test/ i działa. Pozdrawiam.
 12. Ok dzięki poprawiłem ale dalej sklep wyświetla się niepoprawnie jakby się wykrzaczył cały css??? http://www.sanderus.com.pl/test/
 13. Witam Od jakiegoś czasu myślę o przeniesieniu sklepu na inny hosting, sklep działa na prestashop 1.6.1.17 zrobiłem testowe przeniesienie jeszcze na tym samym hostingu żeby sprawdzić jak to wszystko wygląda. Najpierw skopiowałem bazę, utworzyłem nową i wgrałem ją do tej nowej skopiowałem pliki i wgrałem ponownie. Został zmieniony plik .config/settings.inc.php - host, user, pass - nowej bazy, zmieniłem w bazie danych 'ps_shop_url' na nowy adres jednak coś jest nie tak. Jak wpisuję adres nowej lokalizacji sklepu http://www.sanderus.com.pl/test/ wyskakuje: Pętla przekierowań Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek. Natomiast jak wchodzę na zaplecze sklepu to wchodzi jakieś też wykrzaczone, niby do zaplecza się loguje ale wygląda to fatalnie adres zaplecza http://www.sanderus.com.pl/test/centrum_sanderus Może mi ktoś pomóc i nakierować o co chodzi?
 14. Tutaj jestem naprawdę laikiem możesz mi prosto napisać gdzie ja te poszczególne polecania mam wpisywać czy mam ściągnąć jakiś program czy gdzieś logować się na serwer?
 15. Witam Używam Presty 1.6.0.14 i chcę sklep przenieść na inny serwer domeny.pl baza sklepu zajmuje ok.2 GB sklep teraz leży również na serwerach domeny.pl i mam problem ze zrobieniem kopi bazy do pliku. Przez phpMyadmin nie pójdzie bo za duża baza. Próbowałem zrobić kopię przez MySQL Front i niby kopia zrobiła się do pliku .sql bo chyba tylko tak pozwala MySQL Front. Spakowałem wszystkie pliki sklepu przeniosłem na nowe konto rozpakowałem, założyłem nową bazę wprowadziłem w pliku config/settings.inc.php nowe namiary na bazę i zaimportowałem do nowej bazy kopię wcześniej zrobionej bazy przez MySQL Front niby zaimportował ale na końcu wyskoczył komunikat 367 unknown waring(s) occurred i tutaj jest chyba problem bo sklep przeniósł się niepoprawnie problem z bazą. Możecie mi pomóc w jaki sposób najprościej bo nie jestem biegły z bazach zrobić kopię dużej bazy danych i wyeksportować ją do pliku a później ją zaimportować. Proszę o pomoc.
×