Skocz do zawartości

MyJoy

Members
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam Jest postawiona strona na Prestashop 1.7.3.1 - www.sanderus.com.pl. Zastanawiam się gdzie można ustawić to co ma się wyświetlać na telefonie na głównej stronie sklepu. W tej chwili wyświetla się logo, menu poziome, wyszukiwarka, moduł facebooka oraz popularne produkty. Czy jest możliwość, a zapewne tak, że mogę sobie wybierać co ma się wyświetlać na telefonie w tym momencie zależy mi aby wyświetlał się dodatkowo moduł kategorii produktów. Może mi ktoś to w miarę jasno to wytłumaczyć zaznaczam nie jestem z branży i próbuję sam opanować prestashop. Co decyduje (które pliki, zapisy) co się wyświetla na telefonie (widok responsywny) jak to wygląda i w jakiej kolejności się wyświetla. Bardzo proszę o każdą pomoc i podpowiedź. Dzięki, pozdrawiam.
 2. Witam Szukam modułu, który pozwoli klientowi podać swoje dane do personalizacji produktu, najlepiej żeby to wyglądało jak na załączonym zdjęciu. A może da się to zrobić bez dodatkowego modułu. Prestashop 1.6. Proszę o pomoc.
 3. Witam Od kilku dni mam problem z zapisaniem zmian w produkcie po jego edycji. Raz zapisze zmiany a zdarza się tak, że nie zapisze i muszę czynność powtórzyć kilka razy aby złapało. Proszę o podpowiedź gdzie jest problem. Prestashop 1.6.0.14.
 4. Nowe kartoteki nie działają.

  Dodatkowo zauważyłem, że kartoteka po jej włączeniu po jakimś czasie sama się wyłącza. Mogę prosić o pomoc gdzie szukać problemu?
 5. Tym razem mam problem z nowymi kartotekami. Zakładam nową kartotekę, pojawia się ona w sklepie internetowym jednak klikając w nią nie wchodzi w nią tylko przechodzi do głównej strony sklepu. Kartoteka jest podlinkowana dobrze, bo kopiując odnośnik z kartoteki jest ok, jednak nie wchodzi do niej. PrestaShop™ 1.6.0.14 - adres sklepu www.sklepzdewocjonaliami.pl proszę o pomoc.
 6. Witam Mam problem z zapleczem sklepu po wejściu w niektóre zakładki typu: Katalog/Produkty Moduły Zaawansowane/Informacja Zaawansowane/Wydajność wyskakuje mi biała strona z poniższym błędem: Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'sanderus_catalog'@'localhost' (using password: YES)' in /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php:43 Stack trace: #0 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php(43): PDO->__construct('mysql:host=127....', 'sanderus_catalo...', 'jq8egRi8i6P4', Array) #1 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOMySql/Driver.php(45): Doctrine\DBAL\Driver\PDOConnection->__construct('mysql:host=127....', 'sanderus_catalo...', 'jq8egRi8i6P4', Array) #2 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Connection.php(360): Doctrine\DBAL\Driver\PDOMySql\Driver->connect(Array, 'sanderus_catalo...', 'jq8egRi8i6P4', Array) #3 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_ht in /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/app/bootstrap.php.cache on line 3231 Może mi ktoś pomóc o co chodzi, zniknęły również polskie fonty. Proszę pomoc, pozdrawiam
 7. ZMIANA ROZMIARU LOGO FIRMY - Prestashop 1.6

  design4VIP dzięki za zainteresowanie ale nie jestem zaawansowany w Prestashop dlatego mógłbyś podać drogę postępowania... Co to jest PPM...???
 8. Witam Mam do Was prośbę możecie mi w prosty sposób przedstawić jak mogę zmienić rozmiar logo firmy w Top sklepu https://www.sklepzdewocjonaliami.pl , w których plikach muszę wprowadzić zmiany i jakie. I jeszcze jedno które pliki i które linijki kodu w tych plikach odpowiadają za wygląd top sklepu. Proszę o pomoc, dzięki.
 9. Ok dziękuję zgłosiłem do dotpay zobaczymy co odpiszą. Ze spowolnieniem poradziłem sobie w ten sposób, że wyłączyłem opcję sprawdzania aktualizacji modułów.
 10. Witam Po włączeniu debugowania Prestashop 1.6.0.14 na zapleczu moduł dotpay (wersja modułu 2.3.0 według dotpaya jest pod Prestashop 1.6 )wyrzuca taki błąd: Unknow error w linii 110 w pliku /home/sanderus/domains/sklepzdewocjonaliami.pl/public_html/modules/dotpay/models/CardBrand.php [2048] Declaration of DotpayCardBrand::save() should be compatible with ObjectModelCore::save($null_values = false, $autodate = true) Zwróciłem uwagę, że również działanie zaplecza mocno spowolniło, płatności puki co działają ale denerwuje spowolnienie zaplecza. Możecie pomóc??
 11. Dzięki Sower pomógł mi w temacie.
 12. Dziękuję za zainteresowanie sower a możesz mi wskazać w której linijce co mam wpisać ?
 13. Witam Chciałbym zaraz pod blokiem newslettera, który znajduje się w stopce na głównej stronie sklepu www.sklepzdewocjonaliami.pl dodać dodatkowy tekst informujący o "czymś tam" klienta. Proszę, może mi ktoś wskazać w którym miejscu w jakich plikach mam ten tekst umieścić aby się tam pokazywał.
 14. Witam Tworzę sklep na Prestashop 1.7.2.4 w czasie dodawania któregoś z kolei produktu wchodząc na zapleczu sklepu w katalog produktów zaczęła wyskakiwać biała strona i nie mam możliwości dodania kolejnych produktów. W momencie włączenia trybu debugowania mogę wejść w katalog produktów i dodawać nowe jednak na dole wyskakuje zakładka Symfony wyrzuca błąd. Za bardzo nie ogarniam tej Symfony ale podaję co wyrzuca Logs: INFO 12:19:54 request Matched route "admin_product_catalog". Context: { "route_parameters": {"_controller": "PrestaShopBundle\\Controller\\Admin\\ProductController::catalogAction", "_legacy_controller": "AdminProducts", "limit": "last", "offset":0,"orderBy": "last", "sortOrder": "desc", "_route": "admin_product_catalog" },"request_uri": "http://www.sanderus.com.pl/prestashop/centrum_katalog/index.php/product/catalog?_token=NoP-9CYNpjUSQAAO2rlvmnoa1QG9MItzjh5JEqTIwNg" } INFO 12:19:55 app Product catalog filters stored. oraz Silenced error 12:24:00 php filemtime(): stat failed for /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/prestashop/centrum_katalog/themes/new-theme/css/admin-theme.css Context: { "name": "E_WARNING", "type":2,"file": "/home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/prestashop/classes/controller/AdminController.php", "line":439,"level":28928,"scream":true} Możecie poradzić co to za błędy? co robić?
 15. Trzy kolumny w module popularne produkty

  Dzięki pięknie, działa, puki co w prestashop 1.7 dopiero się wgryzam stąd moje tendencyjne pytania.
×