Skocz do zawartości

MyJoy

Members
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. W Prestashop 1.7.8.7 mam problem ze statusem brak towaru. Jeśli Klient złoży zamówienie na towar którego nie ma na stanie to powinien się automatycznie ustawić status brak na stanie tak mi to działa w Prestashop 1.6 jednak w 1.7 tego mi nie robi, muszę go zmienić ręcznie i wtedy idzie mail do Klienta informujący o braku towaru. Co zrobić w Prestashop 1.7 aby ustawiał sklep ten status automatycznie?
 2. Mam problem ze statusami zamówień, Prestashop 1.7.8.7. Poniżej podaję kilka przykładów zamówień jak to wygląda u mnie ze statusami. Czy może mi ktoś napisać jak sprawdzić, co jest w Prestashop odpowiedzialne za wystawianie poszczególnych statusów zamówień, gdzie mogę to sprawdzić co np. wystawia u mnie status – Płatność przyjęta (czy to jest jakiś moduł, czy inny mechanizm) czy każdy inny status. Czy w ogóle jest możliwość ustawienia przeze mnie tych statusów tak aby się wyświetlały tak jak ja chcę i w jakiej kolejności. Jeśli jest to możliwe to gdzie to mogę ustawiać. Przykłady zamówień: 1. Klient składa zamówienie za pobraniem – towar jest na stanie – wyświetla status - Awaiting Cash On Delivery validation. Chciałbym aby wyświetlał status – Przygotowanie w toku. 2. Klient składa zamówienie za pobraniem – towaru nie ma na stanie – wyświetla status - Awaiting Cash On Delivery validation i zmienia go automatycznie po trzech, czterech sekundach po wpłynięciu zamówienia na - Płatność przyjęta, co jest niepoprawne. Chciałbym aby wyskoczył status - Brak towaru i następnie Przygotowanie w toku. 3. Klient składa zamówienie płatność zwykły przelew – towar jest na stanie – wyświetla się status - Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym – i tak chcę żeby zostało. 4. Klient składa zamówienie płatność zwykły przelew – towaru nie ma na stanie – wyświetla się status - Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym – po czym automatycznie po trzech, czterech sekundach zmienia się na – Płatność przyjęta, co jest niepoprawne. Chciałbym aby wyświetlał się status - Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym, następnie status – Brak towaru i kolejny – Przygotowanie w toku.
 3. Pracujemy na Prestashop 1.6.0.14 po zainstalowaniu modułu DPD i powiązaniu metody dostawy z metodami płatności (za pomocą modułu Ship to pay 2.0) po wybraniu metody dostawy odbiór w punkcie odbioru DPD Klientowi wyskakuje komunikat na czerwono - brak dostępnej metody płatności pomimo tego, że w module Ship to pay jest powiązany ten sposób dostawy z płatnościami. W innych sposobach dostawy wszystko jest ok, proszę o pomoc w czym jest problem.
 4. Witam Prestashop 1.7.8.7 mam pytanie w dostosowaniu produktu w jaki sposób mogę zwiększyć ilość znaków jakie może wprowadzić Klient. W tym momencie jest max 250 znaków. Proszę o pomoc gdzie można to ustawić.
 5. Witam Jest postawiona strona na Prestashop 1.7.3.1 - www.sanderus.com.pl. Zastanawiam się gdzie można ustawić to co ma się wyświetlać na telefonie na głównej stronie sklepu. W tej chwili wyświetla się logo, menu poziome, wyszukiwarka, moduł facebooka oraz popularne produkty. Czy jest możliwość, a zapewne tak, że mogę sobie wybierać co ma się wyświetlać na telefonie w tym momencie zależy mi aby wyświetlał się dodatkowo moduł kategorii produktów. Może mi ktoś to w miarę jasno to wytłumaczyć zaznaczam nie jestem z branży i próbuję sam opanować prestashop. Co decyduje (które pliki, zapisy) co się wyświetla na telefonie (widok responsywny) jak to wygląda i w jakiej kolejności się wyświetla. Bardzo proszę o każdą pomoc i podpowiedź. Dzięki, pozdrawiam.
 6. Witam Szukam modułu, który pozwoli klientowi podać swoje dane do personalizacji produktu, najlepiej żeby to wyglądało jak na załączonym zdjęciu. A może da się to zrobić bez dodatkowego modułu. Prestashop 1.6. Proszę o pomoc.
 7. Witam Od kilku dni mam problem z zapisaniem zmian w produkcie po jego edycji. Raz zapisze zmiany a zdarza się tak, że nie zapisze i muszę czynność powtórzyć kilka razy aby złapało. Proszę o podpowiedź gdzie jest problem. Prestashop 1.6.0.14.
 8. Nowe kartoteki nie działają.

  Dodatkowo zauważyłem, że kartoteka po jej włączeniu po jakimś czasie sama się wyłącza. Mogę prosić o pomoc gdzie szukać problemu?
 9. Tym razem mam problem z nowymi kartotekami. Zakładam nową kartotekę, pojawia się ona w sklepie internetowym jednak klikając w nią nie wchodzi w nią tylko przechodzi do głównej strony sklepu. Kartoteka jest podlinkowana dobrze, bo kopiując odnośnik z kartoteki jest ok, jednak nie wchodzi do niej. PrestaShop™ 1.6.0.14 - adres sklepu www.sklepzdewocjonaliami.pl proszę o pomoc.
 10. Witam Mam problem z zapleczem sklepu po wejściu w niektóre zakładki typu: Katalog/Produkty Moduły Zaawansowane/Informacja Zaawansowane/Wydajność wyskakuje mi biała strona z poniższym błędem: Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'sanderus_catalog'@'localhost' (using password: YES)' in /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php:43 Stack trace: #0 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php(43): PDO->__construct('mysql:host=127....', 'sanderus_catalo...', 'jq8egRi8i6P4', Array) #1 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOMySql/Driver.php(45): Doctrine\DBAL\Driver\PDOConnection->__construct('mysql:host=127....', 'sanderus_catalo...', 'jq8egRi8i6P4', Array) #2 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Connection.php(360): Doctrine\DBAL\Driver\PDOMySql\Driver->connect(Array, 'sanderus_catalo...', 'jq8egRi8i6P4', Array) #3 /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_ht in /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/katalog/app/bootstrap.php.cache on line 3231 Może mi ktoś pomóc o co chodzi, zniknęły również polskie fonty. Proszę pomoc, pozdrawiam
 11. ZMIANA ROZMIARU LOGO FIRMY - Prestashop 1.6

  design4VIP dzięki za zainteresowanie ale nie jestem zaawansowany w Prestashop dlatego mógłbyś podać drogę postępowania... Co to jest PPM...???
 12. Witam Mam do Was prośbę możecie mi w prosty sposób przedstawić jak mogę zmienić rozmiar logo firmy w Top sklepu https://www.sklepzdewocjonaliami.pl , w których plikach muszę wprowadzić zmiany i jakie. I jeszcze jedno które pliki i które linijki kodu w tych plikach odpowiadają za wygląd top sklepu. Proszę o pomoc, dzięki.
 13. Ok dziękuję zgłosiłem do dotpay zobaczymy co odpiszą. Ze spowolnieniem poradziłem sobie w ten sposób, że wyłączyłem opcję sprawdzania aktualizacji modułów.
 14. Witam Po włączeniu debugowania Prestashop 1.6.0.14 na zapleczu moduł dotpay (wersja modułu 2.3.0 według dotpaya jest pod Prestashop 1.6 )wyrzuca taki błąd: Unknow error w linii 110 w pliku /home/sanderus/domains/sklepzdewocjonaliami.pl/public_html/modules/dotpay/models/CardBrand.php [2048] Declaration of DotpayCardBrand::save() should be compatible with ObjectModelCore::save($null_values = false, $autodate = true) Zwróciłem uwagę, że również działanie zaplecza mocno spowolniło, płatności puki co działają ale denerwuje spowolnienie zaplecza. Możecie pomóc??
 15. Dzięki Sower pomógł mi w temacie.
×