Skocz do zawartości

MyJoy

Members
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam Tworzę sklep na Prestashop 1.7.2.4 w czasie dodawania któregoś z kolei produktu wchodząc na zapleczu sklepu w katalog produktów zaczęła wyskakiwać biała strona i nie mam możliwości dodania kolejnych produktów. W momencie włączenia trybu debugowania mogę wejść w katalog produktów i dodawać nowe jednak na dole wyskakuje zakładka Symfony wyrzuca błąd. Za bardzo nie ogarniam tej Symfony ale podaję co wyrzuca Logs: INFO 12:19:54 request Matched route "admin_product_catalog". Context: { "route_parameters": {"_controller": "PrestaShopBundle\\Controller\\Admin\\ProductController::catalogAction", "_legacy_controller": "AdminProducts", "limit": "last", "offset":0,"orderBy": "last", "sortOrder": "desc", "_route": "admin_product_catalog" },"request_uri": "http://www.sanderus.com.pl/prestashop/centrum_katalog/index.php/product/catalog?_token=NoP-9CYNpjUSQAAO2rlvmnoa1QG9MItzjh5JEqTIwNg" } INFO 12:19:55 app Product catalog filters stored. oraz Silenced error 12:24:00 php filemtime(): stat failed for /home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/prestashop/centrum_katalog/themes/new-theme/css/admin-theme.css Context: { "name": "E_WARNING", "type":2,"file": "/home/sanderus/domains/sanderus.com.pl/public_html/prestashop/classes/controller/AdminController.php", "line":439,"level":28928,"scream":true} Możecie poradzić co to za błędy? co robić?
 2. Trzy kolumny w module popularne produkty

  Dzięki pięknie, działa, puki co w prestashop 1.7 dopiero się wgryzam stąd moje tendencyjne pytania.
 3. Proszę o pomoc chcę na stronie www.sanderus.com.pl/prestashop/ na głównej stronie gdzie wyświetlają się popularne produkty zmienić aby wyświetlały się w trzech kolumnach w tym momencie mam w dwóch mogę prosić o pomoc
 4. Ok dzięki poradziłem sobie w zakładce SEO & URL - URI bazowy - musi mieść /test/ i działa. Pozdrawiam.
 5. Ok dzięki poprawiłem ale dalej sklep wyświetla się niepoprawnie jakby się wykrzaczył cały css??? http://www.sanderus.com.pl/test/
 6. Witam Od jakiegoś czasu myślę o przeniesieniu sklepu na inny hosting, sklep działa na prestashop 1.6.1.17 zrobiłem testowe przeniesienie jeszcze na tym samym hostingu żeby sprawdzić jak to wszystko wygląda. Najpierw skopiowałem bazę, utworzyłem nową i wgrałem ją do tej nowej skopiowałem pliki i wgrałem ponownie. Został zmieniony plik .config/settings.inc.php - host, user, pass - nowej bazy, zmieniłem w bazie danych 'ps_shop_url' na nowy adres jednak coś jest nie tak. Jak wpisuję adres nowej lokalizacji sklepu http://www.sanderus.com.pl/test/ wyskakuje: Pętla przekierowań Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek. Natomiast jak wchodzę na zaplecze sklepu to wchodzi jakieś też wykrzaczone, niby do zaplecza się loguje ale wygląda to fatalnie adres zaplecza http://www.sanderus.com.pl/test/centrum_sanderus Może mi ktoś pomóc i nakierować o co chodzi?
 7. Tutaj jestem naprawdę laikiem możesz mi prosto napisać gdzie ja te poszczególne polecania mam wpisywać czy mam ściągnąć jakiś program czy gdzieś logować się na serwer?
 8. Witam Używam Presty 1.6.0.14 i chcę sklep przenieść na inny serwer domeny.pl baza sklepu zajmuje ok.2 GB sklep teraz leży również na serwerach domeny.pl i mam problem ze zrobieniem kopi bazy do pliku. Przez phpMyadmin nie pójdzie bo za duża baza. Próbowałem zrobić kopię przez MySQL Front i niby kopia zrobiła się do pliku .sql bo chyba tylko tak pozwala MySQL Front. Spakowałem wszystkie pliki sklepu przeniosłem na nowe konto rozpakowałem, założyłem nową bazę wprowadziłem w pliku config/settings.inc.php nowe namiary na bazę i zaimportowałem do nowej bazy kopię wcześniej zrobionej bazy przez MySQL Front niby zaimportował ale na końcu wyskoczył komunikat 367 unknown waring(s) occurred i tutaj jest chyba problem bo sklep przeniósł się niepoprawnie problem z bazą. Możecie mi pomóc w jaki sposób najprościej bo nie jestem biegły z bazach zrobić kopię dużej bazy danych i wyeksportować ją do pliku a później ją zaimportować. Proszę o pomoc.
 9. Sower mógłbyś pomóc i podać gdzie, co i jak dopisać, nie ukrywam, że zależy mi na takiej funkcji?? Nie da się gdzieś w plikach odpowiedzialnych za rabat w zakładce Klienci/Grupy zmienić aby działała funkacja na plus????
 10. Co zrobić abym mógł automatycznie podnieść ceny jednej krupie klientów o jakiś tam procent?? Z obniżką cen nie ma problemu przez opcje rabat w zakładce Klienci/Grupy jednak ta opcja działa tylko w jedną stronę, obniża ceny a ja chcę podwyższyć nie ruszając cen bazowych??? Proszę o pomoc!!!
 11. Witam Proszę o pomoc, powiedzmy, że mam sklep powieszony pod adresem www.starysklep.pl i mam wykupioną nową domenę www.nowysklep.pl i chcę aby ta nowa domena przekierowywała potencjalnego Klienta na stary adres www.starysklep.pl z tym że aby po wpisaniu adresu w wszukiwarce www.nowysklep.pl i przeniesieniu na stary adres widniejący był cały czas nowy adres www.nowysklep.pl. Zależy mi również aby były widoczne adresy podstron. Może mi ktość w miarę prosto opisac jak to wykonać???? Bardzo proszę.
 12. Rejestracja firmy - pole NIP

  OK poradziłem sobie jakoś. Z formularza rejestracji usunąłem niepotrzebne pola jak REGON, NUMER IDENTYFIKACYJNY, STRONA WWW, DATĘ URODZENIA itp. Po wpisaniu w nazwie firmy wyskakuje pole NIP UE do wpisania numeru NIP jednak gdy wpiszę numer po zarejestrowaniu nie jest on widoczny w danych Klienta natomiast cały czas są widoczne pole typu REGON, NUMER IDENTYFIKACYJNY czy ADRES WWW, co zrobić aby numer NIP wpisany przy rejestracji w polu NIP UE był widoczny z zapleczu w danych klienta????
 13. Witam W prestashop 1.6.0.8 nie mogę sobie porardzić z poprawną rejestracją klienta, który chce się zarejestrować jako firma wpisując numer NIP w pole "Numer identyfikacyjny" zgłasza błąd - pole ape jest nieprawidłowe jeśli wpiszę numer NIP w pole "REGON" zgłasza błąd - pole siret jest nieprawidłowe. Opcję B2B mam włączoną moduł europejski numer VAT jest zainstalowany i włączony co robię nie tak, proszę o wskazówki. Zależy mi aby osoba rejestrująca się jako firma musiła podać NIP. Proszę o pomoc!!!
 14. Witam Zainstalowałem prestashop 1.6.0.5 moje pytanie jest gdzie mogę ustawić aby na głównej stronie były wyświetlane trzy tabele, męczę temat od dłuższego czasu i nic, możecie pomóc???
 15. Rejestracja konta firmowego, problem z REGON

  Czy udało się rozwiązać ten problem bo mam to samo i jestem w kropce??? Proszę o pomoc.
×