Skocz do zawartości

Mikele

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam

  Witam wszystkich, Ja również od ok 2 tygodni zacząłem przygodę z prestą 1.5.4. Myślę że wspólnie uda nam się rozwiązać wiele problemów.
 2. Firmy kurierskie

  Korzystam od dłuższego czasu z UPS. Jestem zadowolony z jakości ich usług, a moi klienci jeszcze bardziej kiedy otrzymują paczkę następnego dnia.
 3. Próbuję skonfigurować ship2pay (payments2carriers) z transferuj.pl i za cholere nie mogę. Pomimo że w konfiguracji ship2pay zaznaczę "Wpłata na konto/transferuj.pl", zrobię "Update" to podczas składania zamówienia, w 5 kroku "Płatność" nie wyświetla opcji transfeuj.pl, tylko komunikat "Moduł płatności nie jest zainstalowany". Moduł jest aktywny. Sklep: 1.5.4 ship2pay: pobrane z forum, z tego tematu. W folderze ./modules/payments2carriers/override/modules jest tylko plik Hook.php, czy to ten plik podmienić z modules.php który zamieścił ircykk? Przeglądałem kod i strukturę bazy. Tak na moje oko: W bazie jest tabela PS_CARRIER a w niej pole IS_MODULE (tutaj powinna być wartość 1 - dla modułu zewnętrznego czyli systemów płatności) ale gdy piszę w nim wartość "1", to w 4 kroku zamówienia znika opcja "Wpłata na konto". Jest jeszcze również pole SHIPPING_EXTERNAL oraz EXTERNAL_MODULE_NAME, które również powinny być wypełnione odpowiednio "1" oraz "transferuj", ale mimo to nie zachodzą żadne zmiany w 4 kroku. Podejrzewam że czegoś brakuje w kodzie php lub jest jakaś pomyłka. Co ciekawe próbowałem z wersja dla Presta 1.4 z tego tematu, tutaj z kolei w 4 kroku bez względu na to jaką metodę wysyłki wybiorę, to przy sposobie płatności w 5 kroku wyświetla wszystkie płatności, tak jakby nie brało pod uwagę ustawień konfiguracji w module ship2pay.
×