Skocz do zawartości

endriu107

Members
 • Zawartość

  1040
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana endriu107 w Rankingu w dniu 7 Październik 2016

endriu107 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O endriu107

 • Tytuł
  Ekspert

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.4
  1.5
  1.6
 1. Faktury i korekty

  Nie ma czegoś takiego jak demo programu presty.
 2. Cashondelivery Presta 1.6.1.17

  Do starszych wersji zdecydowanie nie ma sensu wracać a w 1.7 dużo darmowych modułów okrojono. W sieci znajdziesz wersje darmową, natomiast jak chcesz to mam wersje modułu z podsumowaniem zamówienia ale to na priv pisz.
 3. Generalnie z tego co wiem to wszyscy przesyłają do gugla 5 gwiazdek bez względu na to jakie oceny są faktycznie wystawione na sklepie.
 4. Wartość przeceny w walucie zamiast procentach

  Akurat @jacekkb5 i ten drugi rozpisują się po forach mając identyczne konwersacje na temat serwerów, kopiuj wklej na kilku forach taki spam i nieudana kryptoreklama serwerów. Jaka reklama taka usługa, jak firmę hostingową nie stać na prawdziwa reklamę to może oznaczać że kiepsko zarabiają na świadczonych usługach a to z kolei może oznaczać że maja mało klientów, a to może oznaczać ze jest ich mało bo usługi słabej jakości albo drogo, a to może oznaczać że... dobra za bardzo sie rozpędziłem
 5. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Zmień Wyłącz wszystkie nadpisywania na NIE.
 6. WAŻNE! Błąd modułu Przelewy24

  Wyszła wczoraj wieczorem aktualizacja modułu którą niezwłocznie należy wykonać.
 7. Został wykryty poważny błąd w oficjalnym module Przelewy24 zaleca się go bezzwłocznie wyłączyć i czekać aż ukaże się aktualizacja wtyczki. Mowa o wtyczce udostępnionej bezpośrednio od Przelewy24.
 8. Pobranie

  Mam odezwij się na PW.
 9. Ręczne wprowadzanie zamówień

  Może to głupio zabrzmi ale opisałeś właśnie składanie zamówienia prze "gości" od frontu, a dla ułatwienia jakiś moduł OPC i masz szybko.
 10. Pobranie

  Udostępnia ale coraz mniej, znajdziesz go na githubie lub w starszych wersjach w paczce. Ewentualnie ma swój który wyświetla podsumowanie zamówienia, taki tam pod unijne bzdury.
 11. Hasło dostosowane do Polskiego prawa

  W RODO jeszcze sie nie doczytałem niczego o hasłach natomiast taki newsletter gdzie ktoś świadomie musi wpisać adres email i wcisnąć przycisk Zapisz będzie musiał mieć checkbox z zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Co śmieszniejsze w Polskim prawie adres email nie jest daną osobową chyba że dzięki niemu można poznać prawdziwe dane osobowe więc de facto tylko w tym drugim przypadku checkbox jest wymagany.
 12. Hasło dostosowane do Polskiego prawa

  Generalnie GIODO już przestaje istnieć teraz czas na RODO od 25 maja 2018.
 13. Certyfikat SSL problem

  O link akcji w formularzu.
 14. Syntax Error

  O ile dobrze kojarzę to masz tam w tej linii taki kod: $str = preg_replace('/[^a-zA-Z0-9\s\'\:\/\[\]-\pL]/u', '', $str); zamień na: $str = preg_replace('/[^a-zA-Z0-9\s\'\:\/\-\pL]/u', '', $str); i sprawdź.
 15. Brak mozliwosci wyswietlenia front page

  W większości hostingów podczas dodawania domeny jest tworzony jej folder z plikami, być może do tych plików dograli pliki presty bez ich usuwania.
×