Skocz do zawartości

sfora88

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Błędne automatyczne księgowanie

  Chodzi dokładnie o to, że wpłata rejestruje się samodzielnie po złożeniu zamówienia przez klienta, a nie w momencie wpłaty. np. jeśli mamy moduł transferuj.pl to wpłata następuje automatycznie po zamówieniu oraz dodatkowo po zaksięgowaniu wpłaty co daje np. nadpłatę. Podobnie sprawa wygląda z przelewami tradycyjnymi - sklep zaraz po zatwierdzeniu zamówienia dokonuje wpłaty, a kiedy ja otrzymuje wpływ na konto np. następnego dnia i chciałbym dodać wpłatę to w sklepie to otrzymuję nadpłatę.
 2. Witajcie Mam taki problem w prestashop 1.5.6.2: Każde zamówienie jest opłacane automatycznie na kwote zamówenia przez prestashop. Nie ma znaczenia jaką formę płatności wybiera klient, dla każdej następuje autoksięgowanie bez znaczenia, czy była wpłata. Posiadam 3 metody płatności: - płatność przy odbiorze - transferuj.pl - płatność przelewem Nie wiem jak to rozwiązać. Ma ktoś jakiś pomysł ?
 3. Wywołanie własnego modułu

  Dzięki za infromację - tak myślałem, nie pomyślałem jednak o wiązaniu modułów. I to mi nie dało spokoju
 4. Witam Mam do was pytanie. Piszę moduł wysyłania e-maili z powiadomieniem o nowym zamówienu od klienta. Spowodowane jest to problemem z dostępnym mailalert-em. Jedgo załączenie wywala mi cały sklep (tzn. powoduje, białe strony.) Chciałem napisać samu moduł wysyłki, nie jest to dla mnie problemem. Potrzebuję tylko nakierowania w jaki sposób wywłać własny moduł np. po potwierdzeniu zamówienia. Domyślame sie, że chodzi o podwiązanie do jakiegoś hook-a. Tylko w jaki sposób to zrobić ? Presta 1.5.6.2 pozdrawiam
×