Skocz do zawartości

antonio

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Sprawdzone firmy pozycjonerskie

  Czy ktoś korzystał z usług wyżej wymienionej firmy?Pozdrawiam
 2. Witam. Mam postawiony, sprawny sklep. Jestem na etapie dodawania asortymentu. Chciałbym aby wyglądał profesjonalnie więc poszukuję osoby, która stworzy mi szatę graficzną za rozsądne pieniądze :)Pozdrawiam.
 3. Problem rozwiązany. Wcześniej jak się bawiłem prestą, zazwyczaj odbiór osobisty był ustawiony "z automatu", a tym razem jednak musiałem sam poustawiać zakresy wagowe oraz cenowe. W końcu wszystko OK Teraz trzeba ogarnąć szatę graficzną i można robić interesy :)Dziękuje wszystkim bardzo za wszelkie pomocne wskazówki :)Pozdrawiam.
 4. Zmiana nazwy sklepu pomogła, nie wyrzuca już tego błędu, ale wciąż nie wyświetla odbioru osobistego w możliwościach wyboru rodzaju przesyłki. Czy to jest dobre ustawienie?
 5. Pan Admin chyba przypadkiem przypadkiem wyedytował mój post zamiast napisać nowy ;)Dobra, poradziłem sobie w ten sposób, że wyłączyłem tą możliwość dostawy i dodałem nową z krótszą nazwą. Wszystko ustawiłem jak ma być, ale pojawił się problem tego typu, że nie pokazuje mi odbioru osobistego na liście sposobów dostawy.A tak na marginesie, bo nie mogę jakoś nigdzie znaleźć. W jaki sposób zmienić nazwę sklepu tą co się wyświetla w górnym pasku? Bo myślę, że te problemy powstały głównie temu ze ma ona >64 znaki.Pozdrawiam.
 6. niestety tu sie konczy moja pomoc bo musiał bym widzieć pliki itp itd
 7. To ja może jakoś to zilustruję Tak to wygląda na początku: To pole próbuje zmodyfikować: Taki otrzymuję efekt:
 8. Witam serdecznie. Mam problem tego typu, że mam za długą nazwę firmy przy odbiorze osobisty, została ona wygenerowana automatycznie. Chciałbym ją skrócić, lecz przy próbach zapisu wyskakuje błąd: Próba włamania (Carrier -> name length > 64)Czy ktoś wie jak to naprawić lub zmienić nazwę edytując któryś z plików?Pozdrawiam.
×