Skocz do zawartości

doslonce

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Produkty powiązane

  A czy wiecie jak powiększyć strzałki do nawigacji? Teraz są malutkie i ledwo zauważalne.
 2. [MODUŁ] Menu Horizontal V2.6

  Ja mam zainstalowany 2.8.6 na prescie 1.4.4.1 i działa, ale możliwości konfiguracyjne wg mnie są znikome. Może ktoś zna lepszy moduł ?
 3. Rozważę propozycję. Myślałem, że jest taki moduł bo moje wymagania ograniczają się do tego co jest dostępne w kategoriach, czyli nic nadzwyczajnego. Takie opcje przecież są dostępne dla każdego produktu przy dodawaniu zdjęć. Też można dodać podpis. A może nada się do tego skopiowanie modułu kategorie ?
 4. Zmiana "dane do wysyłki" na "kup bez rejestracji"

  Wielkie dzięki, teraz jest jak być powinno !!!
 5. Tak, coś podobnego. Tylko, żeby do każdego zdjęcia była możliwość dodania podpisu. I powiedzmy, że były by to fotografie z miast. Żeby można było wybierać z listy jakie miasto chcemy oglądnąć.
 6. Witam, czy ktoś spotkał się z rozwiązaniem / modułem prezentującym zdjęcia, który można umieścić w dowolnej stronie CMS ? Chodzi mi o rozwiązanie jakie stosują np. banki fotografii, tutaj przykład http://www.shutterstock.com/cat.mhtml?searchterm=warszawa&search_group=&lang=pl&search_source=search_form. Chodzi o coś prostego, nie muszą się powiększać zdjęcia po najechaniu, ale powinny się powiększać po kliknięciu jak to ma miejsce w produktach. No i powinna być możliwość umieszczenia opisu. Inne propozycje również mile widziane. Pozdrawiam.
 7. Zmiana "dane do wysyłki" na "kup bez rejestracji"

  No tak, wiem że w tłumaczeniach i jest to "instant checkout" tylko szukać w modułach, komunikatach sklepu, tłumaczeniach nazw pól ???
 8. Zmiana "dane do wysyłki" na "kup bez rejestracji"

  Dziękuję. Zmieniłem w 138 linii i jest ok. Ale nadpisałem wersję angielską "Instant Checkout". Czy można to zmienić w tłumaczeniach i gdzie tego szukać ?
 9. Witam. Po kliknięciu na "realizuj zamówienie" w presta 1.4.4.1 są opcje do wyboru "rejestracja", "logowanie" oraz "dane do wysyłki", co inaczej znaczy "kup bez rejestracji". I właśnie ten tekst "kup bez rejestracji" chciałem dopisać obok "dane do wysyłki" bo wg mnie jest to dla klienta mało czytelne. Szukałem w tłumaczeniach, ale nie udało mi się znaleźć. Firebug też nie pokazuje gdzie to jest. Bardzo proszę o pomoc gdzie lub w jakim pliku mogę dopisać "kup bez rejestracji" obok "dane do wysyłki" Dziękuję Krzysiek
 10. Wielkie dzięki sower !!!. Czasami proste rzeczy są najlepsze, ale i najtrudniejsze
 11. Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem czegoś takiego. Niestety trochę namieszałem i nie wiem co teraz zrobić, żeby wyświetlała się pierwsza strona. W ustawieniach>seo miałem dla index.php ustawione przyjazne adresy url jako sklep-z-pamiatkami. Zmieniłem na polskie-pamiatki. Wygenerowałem na nowo plik .htaccess. No i po wejściu na stronę główną w adresie wyświetla page-not-found oraz w zakładce Błąd 404, a na stronie startowej "Strona niedostępna" oraz "Niestety podany przez ciebie adres URL nie jest dostępny". Po wygenerowaniu plik .htaccess wyczyściłem smarty tzn. Wymuszaj kompilację najpierw "tak" potem "nie" oraz Korzystać z cache najpierw na "nie" potem na "tak". Dodatkowo wyczyściłem katalogi tools>smarty>cache i compile. Nawet jak powracam do ustawień w seo i przyjazne adresy wpisuję z powrotem sklep-z-pamiatkami to dalej jest page-not-found i "Strona niedostępna" oraz "Niestety podany przez ciebie adres URL nie jest dostępny". Wersja presty 1.4.4.1 adres www.pamiatki-upominki.eu Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić ? dziekuję krzysiek
 12. Wysokość strony startowej

  Już znalazłem. Może komuś się przyda w homefeatured.tpl trzeba zmienić w linii {assign var='liHeight' value=342} wielkość value Pozdrawiam.
 13. Polecane produkty W TEJ LINII ZMIENIA SIĘ ILOŚĆ PX
×