Skocz do zawartości

mateow

Members
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mateow

 • Tytuł
  Użytkownik

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mamyzabawki.pl http://www.4wsport.pl http://www.4dron.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.5
  1.6
 1. Błąd z modułem Blok filtrów nawigacyjnych

  Ja testowałem wydajność na 4K produktów jakie posiadam. Serwer dedyk czy włączone cache czy bez, czasy ładowania praktycznie w granicy błędu. Dla szablonów i samej presty włączone, wszystko sprawdzane pod obciążeniem 50-200 użytkowników jednocześnie.
 2. Błąd z modułem Blok filtrów nawigacyjnych

  Miałem te same problemy nawet na wersji 1.5. Rozwiązanie to wyłączyć cache serwera Zaawansowane->Wydajność->Cache (na samym dole). Wtedy problemy znikają.
 3. Zobacz właściwości zdjęcia z którego katalogu je pobiera. Następnie wyczyść katalog ze zdjęć i ponownie wygeneruj fotki. Powinno wrócić do normy i nie pobierać starych fotek.
 4. Hosting dla PrestaShop 1.6

  Ja również polecam jak na początek wystarczy. Sam korzystałem z tego pakietu z ilością 2K produktów. stopniowo sklep się rozrastał. Po roku musiałem przenieść sklep na VPS bo często przez roboty odwiedzające strona była odcinana (przeszukiwanie bazy). Jak by linuxpl.com posiadał serwery w PL to bym wybrał ich na dłużej.
 5. Poszukiwany moduł Custom Invoices

  Sprawdzone, nie do końca chodzi o taki efekt. Poszukuje modułu który działa na zasadzie w/w Custom Invoices. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia Presta generuje automatycznie Proformę i to jest w standardzie. Teraz ja chciałbym dodać właściwą fakturą do tego zamówienia, by klient mailowo otrzymał nie Proformę lecz fakturę VAT. Custom Invoices pozwala na dodanie dowolnych załączników do zamówienia w adminie Presty. Klient jest mailowo o tym informowany oraz pojawia się ten załącznik w koncie klienta przy konkretnym zamówieniu. Szukam czegoś w podobnym działaniu od naszych programistów.
 6. Poszukiwany moduł Custom Invoices

  Dzięki sower tylko czy ta modyfikacja wystarczy, by dodać załącznik i poinformować klienta?
 7. Witam, Poszukuję modułu jak w poniższym linku i o podobnym działaniu. Najbardziej mi zależy by moduł miał możliwość załączenia faktury do zamówienia i wysyłał automatycznie mailowo. http://prestamonster.com/payment-modules/7-custom-invoices-for-prestahop.html Czy ktoś się orientuje czy ktoś na rodzimym rynku posiada takowy moduł do zakupu? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam,
 8. Tak, należy uważać by się nie naciągnąć. Jest to podszywanie się pod istniejące stowarzyszenie libertas które składało wnioski do sądów. Niestety w tym przypadku domena z której wysyłany jest mailing, zarejestrowana jest na osobę prywatną. Zapewne większość istniejących sklepów to dostało czy są zabronione czy tez nie. http://www.federacja-konsumentow.org.pl/157,wezwania-do-zmiany-regulaminow.html Pozdrawiam,
 9. Przeniesienie bazy klientów

  Super wszystko działa. Konta klientów działają i można się zalogować. Dziękuję za pomoc!
 10. Przeniesienie bazy klientów

  Dziękuję za odpowiedź, udało mi się przenieść klientów z przypisanymi adresami jak i grupami. Czy klucz o którym pisze ircykk to klucz COOKIE_KEY który znajduje się w pliku konfiguracji? Jeżeli tak to muszę go przekleić z poprzedniego sklepu? Obecnie testy robię na innej domenie z nową instalacją PS.
 11. Witam, Czy może ktoś już przechodził przez przenoszenie samej bazy klientów na nową instalację? Czy wystarczy przenieść samą tabelę pc_customer by zachować dane klientów z hasłami i umożliwić im logowanie w przyszłości? Sklep będzie postawiony na tej samej domenie tylko na nowszej wersji z PS 1.5.1.0 na PS 1.5.6.2 Zarejestrowanych klientów jest 120 pozostałe konta są jako gość około 200. Nie zalerzy mi na historii i powiązań z poprzednimi zamówieniami jak i produktami (produkty zostaną zaimportowane od nowa z nowymi opisami, atrybutami jak i w nowych kategoriach).
 12. [Moduł] Okazjetracker 1.0 wer. prestashop 1.5

  Oczywiście, że wole zamówienie niż ankietę. Może dało by się to jakoś połączyć jedno? Lub zrobić na jednej stronie razem z regulaminem. np.: checkbox (regulamin) checkbox (okazjetracker) Co mogło by wpłynąć na częstszą akceptację.
 13. [Moduł] Okazjetracker 1.0 wer. prestashop 1.5

  Ok to teraz z innej beczki. Zmienić to w taki sposób by wybór był warunkiem przejścia dalej. Dokładnie takim samym jak jest regułka o ochronie danych jak i regulamin który należy zaakceptować.
 14. Witam, Może ktoś na forum będzie w stanie pomóc w sprawie modułu okazjetracker Wiarygodne opinie. Obecnie moduł działa na zasadzie potwierdzenia chęci uczestniczenia w programie po dokonaniu zakupu. W podsumowaniu koszyka wyświetla się informacja z polem do zaznaczenia. Po zaznaczeniu pola i przejściu do połatności klient kończy zakupy. Po kilku dniach otrzymuje informację od Okazje info by wypełnić ankietę. Dzieje się to tylko wtedy gdy pole w podsumowaniu zaznaczy. Jeżeli tego nie zrobi taka informacja do niego nie przyjdzie. Zależy mi na tym, by klient który dokonuje zakupu nie musiał akceptować regułki o przesyłaniu danych do Okazje. Tylko by ta opcja była dla niego widoczna i domyślnie już zaznaczona. Oczywiście jeżeli nie chce to może ją odznaczyć. Po dokonanej transakcji i dostarczeniu produktu dostaje ankietę od okazje do wypełnienia. Klient i tak akceptuje tą samą regułkę w punkcie regulaminu. Obecnie klienci nie zauważają tego tekstu i nie dostają ankiet Wiarygodne opinie. Czy jest możliwość zmodyfikowania działania tego formularza? Link do programu: http://speedy.sh/2RntY/okazjetracker-presta-1.5.zip Oraz kod z pliku tpl <p class="checkbox"> <input type="checkbox" value="1" name="okazjetracker" id="okazjetracker"{if isset($checked) && $checked} checked="checked"{/if}/> <label for="okazjetracker">Wyrażam zgodę na przekazywanie mojego adresu e-mail do serwisu internetowego Okazje.info oraz przetwarzanie przez sklep internetowy oraz Okazje.info moich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie zgodnie z przepisami ustawy o ochornie danych osobowych z dnia 29.08.1997</a> </p> {literal} <script type="text/javascript"> $(document).ready( function() { $('#okazjetracker').click(function() { var val = { val: $(this).is(':checked') ? 1 : 0 }; $.post('{/literal}{$base_dir}{literal}modules/okazjetracker/ajax.php', val, function () { }); }); }); </script> {/literal}
 15. Sens dodawania do porównywarek

  Wygląda wszystko ok Zobacz ustawienia czy się zgadzają jak poniżej. Wyczyść jeszcze Cashe presty. Ewentualnie wyczyść moduł i dokonaj ustawień od nowa.
×