Skocz do zawartości

sylwekb

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Rozumiem, że chodzi o zaznaczenie w kolumnie Cash on delivery COD? Nie widzę innej funkcji. Co jeszcze muszę konfigurować?
 2. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  W którym miejscu dokładnie w Prestashop 1.7.5? Szukam tego modułu i nie znajduje.
 3. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Witam Czy moduł działa prawidłowo na najnowszej Prestashop 1.7.5 ? Mam przy próbie instalacji komunikat Ups... Przesyłanie nie powiodło się. Czy w Prestashop 1.7.5 przesyłki i koszty pobraniowe są konfigurowane tak jak w poprzednich wersjach?
 4. W PA --> preferencje --> Zdjęcia mam wszystkie wartości cyfrowe także miniatur, nic nie zmieniałem.
 5. Tylko jak zdiagnozować problem nie wysyłania tego zapytania do tpla, bo sprawdzałem i dotyczy to wszystkich szablonów? Co może być przyczyną, hosting czyli jakieś specyficzna konfiguracja php czy coś trzeba włączyć w panelu administracyjnym Presty?
 6. Dzięki, uzupełnię, że należy zastąpić w cudzyslowiach {$homeSize.width} i {$homeSize.height} rozmiarami miniatury np 129 w pliku szablonu oraz modules/homefeatured/homefeatured.tpl w pliku odpowiadającym za wyświetlanie polecanych produktów na stronie głównej .
 7. Konkretnie co trzeba zrobić i w którym pliku żeby zdjęcia zaczęły się wyświetlać prawidłowo pod IE?
 8. Link do sklepu jest w pierwszym poście.
 9. Dziękuję za odpowiedź, ale w tym pliku css-a mam już zadeklarowane width i height. Na co mam zmienić aby pod przeglądarka IE prawidłowo pokazywało zdjęcia? #primary_block #image-block img#bigpic { cursor: pointer; height: 300px; width: 300px
 10. Gdzie to trzeba zadeklarować bo tak mam w przypadku zainstalowania każdego szablonu i dotyczy tylko kategorii, w poszczególnych produktach jest prawidłowo?
 11. Sprawdziłem kilka szablonów i w kategoriach pod przeglądarką IE nie wyświetlają się zdjęcia, pod Firefox wszystko wyświetla się prawidłowo. Co może być przyczyną?
 12. [Rozwiązany] Proste linki w Presta 1.4.9

  Niestety albo coś jest nie tak bo nie mogę znaleźć albo niedowidzę, na karcie produktu mam zakładki: 1. Info. 2. Zdjęcia (9) 3. Ceny 4. Kombinacje atrybutów (9) 5. Cechy 6. Dostosowanie 7. Załączniki (0) W której zakładce to jest bo nie mogę znaleźć? Już znalazłem to jest po kliknięciu w taki niepozorny link "Kliknij, aby podnieść SEO produktu w wyszukiwarkach" w zakładce Info
 13. Witam, jestem nowym użytkownikiem presty i przez kopiowanie zakładałem nowe produkty aby zaoszczędzić czasu na wprowadzaniu nowych i w prostych linkach mam np ..ipod-nano.html, gdzie te nazwy z prostych linków w panelu administracyjnym można zmienić bo produkt nazywa się zupełnie inaczej?
×