Skocz do zawartości

zamarcin75

Members
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zamarcin75

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 1975.05.10

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kraina-zabawek.com

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.5
  1.6
 1. Witam ! Szukam już chwilę . Blok filtrów nawigacyjnych na po wejściu go kategorii wyświetla się poprawnie w lewej kolumnie. Niestety nie pokazuje się już w pod kategoriach. Nie pamiętam i nie mogę znaleźć gdzie ustawić żeby wyświetlał się zawsze kiedy lewa kolumna jest aktywna.
 2. Problem z plikiem global.css

  Może komuś się przyda . Czasami wystarczy tylko pomyśleć . Wyłączenie pamięci podręcznej dla css . Temat do zamknięcia .
 3. Witam ! Po aktualizacji presty z wersji 1.5.4 do 1.6.1 i korzystaniu z domyślnego szablonu przy sprawdzaniu firebagiem wskazuje mi na pliki css z folderu cache zamiast na global.css . Nie mam pojęcia czy powstało to przy okazji aktualizacji czy związane jest zupełnie z inną przyczyną . Może ktoś spotkał się z czymś takim ?.
 4. Aktualizacja presta 1.5 do 1.6

  Ogłoszenie już nieaktualne.
 5. Rozmiar pliku modułu zbyt duży

  Temat rozwiązany . Zmiana wersji php z 5.3 na 5.5 rozwiązała problem . Może komuś się przyda .
 6. Witam ! Po aktualizacji z 1.5 do 1.6 mam problem z wgrywaniem większych plików . Próbowałem zainstalować moduł inpost ale wyskoczył komunikat , że przesyłany plik jest zbyt duży . Próbowałem dodać go przez ftp ale po wrzuceniu strona administracji się nie wyświetla . Nie wiem czy moduł jest uwalony ( pobrany z oficjalnych integracji inpostu ) . Tak czy inaczej jest problem z wygrywaniem większych plików niż 2 M i niestety nie wiem gdzie zmienić te ustawienia . Nie jest to problem hostingu bo instalowałem obok czystą prestę 1.6 i tam taki problem nie występował . Zjawisko to pojawiało się również w przypadku dodawania szablonów ale tam instalacja przez ftp zagrała znakomicie . Ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego ?
 7. Witam, migrację danych z wersji 1.5.4.1 na 1.6 - kategorie - produkty + zdjęcia (wymiary, wagi, nie ma kombinacji produktów do wyboru itd) - klienci - ustawienia/cenniki wysyłki kontakt : zamarcin75@gmail.com
 8. Problem z wyświetlaniem stron z produktami

  To było oczywiście to . Bardzo dziękuję za bardzo szybką reakcje i pomoc . Oczywiście to rozwiązało problemy .
 9. Witam ! W dniu wczorajszym klient zgłosił mi problem z przeglądaniem stron produktów. Wchodząc w kategorię i otrzymując listę produktów nie można zmieniac stron . Pokazują się oznaczenia stron 1,2,3 z np. po kliknięciu na drugą znikają ozanczenia stron i zostaje na pierwszej . Nie mam pojęcia gdzie szukac błędu bardzo proszę o pomoc. www.kraina-zabawek.com przykładowa kategoria z błedem to modele - welly - skala 1:34(39). Po kliknięciu strony 2 lub kolejnych znika oznaczenie stron
 10. [Solved] Brak PAYPAL przy wyborze płatności

  Problem rozwiązany . Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie modułów płatności zaczynając od PayPal a kończąc na ship2carrier przynosi ulgę . Szkoda tylko że payment2carriers nie działa w ten sposób bo niestety z przykrością stwierdzam , że jest trochę lepiej rozwiązany zamiast napisu metoda płatności niedostępna po prostu jej nie ma. Być może przycisk powrót lub wybierz inną płatność byłby tu dobrym rozwiązaniem.
 11. [Solved] Brak PAYPAL przy wyborze płatności

  Czy ktoś ma jakieś pomysły walczę z tym już drugi dzień ?
 12. Sklep nie wyysła powiadomień o zakupie

  U mnie pomogła zaawansowana konfiguracja smtp w ustawieniach e-mail
 13. [Solved] Brak PAYPAL przy wyborze płatności

  Pewnie tak ale jak to przywrócić ?
 14. [Solved] Brak PAYPAL przy wyborze płatności

  wersja presty 1.5.4.1
 15. [Solved] Brak PAYPAL przy wyborze płatności

  był zainstalowany ale też myślałem że to jego wina i zamieniłem na payment2carriers i to samo .
×