Skocz do zawartości

arnot

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Witam, Proszę o pomoc.. Próbowałem zainstalować moduł, jednakże sklep krzyczy komunikatem: "Moduł jest już zainstalowany: shiptopay" Faktycznie próbowałem zainstalować wcześniej poprzednią wersję jednakże nie chodziła. Z serwera wyrzuciłem moduły niestety przy próbie instalacji komunikat zostaje.. Gdzie jeszcze stary moduł się doinstalował lub jak inaczej zainstalować powyższy moduł? Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Witam, Złapałem mały błąd i nie mogę sobie z nim poradzić - prośba o pomoc. Edytując utworzoną podkategorię (dodając jej opis i metatagi) po zapisaniu podkategoria ta ląduje na samej górze - na równi z kategorią główną sklepu zbierającą wszystkie podkategorie tzn. Przed zapisem: /kategorie/edytowana_podkategoria Po zapisie: /kategorie /edytowana_podkategoria Nie było by tu większego problemu gdyby nie fakt, że po zapisie wchodząc ponownie do edycji tej podkategorii znika okno przydziału danej kategorii w strukturze drzewa kategorii (nie ma jak wskazać, gdzie powinna się znajdować). Proszę o informację jak można sobie z tym poradzić. Z góry dziękuję.
 3. Nazwa kuriera na liście zamówień

  Witam, Podłączam się pod temat - niestety moduł przy preście 1.6.0.8. nie działa..
 4. Witam serdecznie, Udało mi się odgrzebac jakiś stary temat dotyczący przeniesienia, jednakże jest on trochę nie aktualny, w związku z czym chciałbym wznowić go i tym samym proszę o pomoc. Chcicałbym przenieść sklep (a w zasadzie produkty, klientów i miłoby było też zamówienia) z jednego serwera (presta 1.5, mysql 5,0) na inny serwer (presta 1.6 mysql 5,5). Domena zostaje ta sama, zostanie przedelegowana z jednego serwera na drugi. Przy próbie przekopiowania tabeli w php adminie niestety pojawia się błąd składni. Czy są jakieś moduły exportu / importu które pomogłyby mi się przemieścić z danymi? Ewentualnie jakie inne metody na przetransferowanie danych? Ewentualnie za jaką kwotę ktoś by się podjął przeniesienia wg powyższych informacji? Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie informacje,
×