Skocz do zawartości

JanuszA

Members
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O JanuszA

 • Tytuł
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kanfor.pl/
 1. PrestaShop 1.6.1 brak menu poziomego w Back Office

  Wyłączyłem, nie pomogło.
 2. PrestaShop 1.6.1 brak menu poziomego w Back Office

  Menu górne, szablon domyślny, język PL, ale nie zależy to od szablonu, języka i pracownika. Za to po przeładowaniu strony jest ciekawostka: menu pojawia się na moment i znika, tak jakby coś je chowało. Patrzyłem w konsoli przeglądarki - brak błędów.
 3. PrestaShop 1.6.1 brak menu poziomego w Back Office

  Czyściłem oczywiście cache przeglądarki.
 4. PrestaShop 1.6.1 brak menu poziomego w Back Office

  Czyściłem z poziomu Chrome, usuwałem cache ręcznie, czyściłem cleanerem i nic nie pomogło. W konsoli przeglądarki brak błędów. Tak mam zarówno na kompie w pracy (XP) jak i laptopie w domu (Win7). Wszedłem na BO z komputera, z którego nigdy nie logowałem się i tam jest ok. Czyli, albo błędy przeglądarki (ale na obu komputerach??), albo coś jest gdzieś zapisane w preście. Tylko jak to sprawdzić?
 5. Prestashop 1.6.1 multistore. Używam Chrome. W Back Office zniknęło górne (poziome) menu. Jeżeli przełączę na menu z lewej strony jest ok. Sprawdzałem dla innych pracowników jest podobnie. Sprawdzałem w pozostałych przeglądarkach (Firefox, IE, Opera) - tam jest ok. Niby to drobiazg, ale nie chciałbym, by był to początek większych problemów. Odkryłem za to, że pojawiło się to menu rozwijane po kliknięciu na kropeczki pod avatarem, ki diabeł? Ma ktoś pomysł jaki to błąd?
 6. Zarówno w wersji 1.4.4.1 jak i 1.5.4.1 klient kupujący jako gość ma do wpisania tylko pole telefonu domowego. Przy zakupie z pełną rejestracją występuje także pole telefonu komórkowego z informacją, ze trzeba wpisać przynajmniej jeden z telefonów. Jakiej zmiany dokonać aby przy zakupie jako gość było podobnie?
 7. Witam, Sklep oparty na 1.4.4.1. Klient zwrócił mi uwagę na brak informacji osobistych po zalogowaniu się. Zamiast imienia, nazwiska i maila występują zera. Sprawdzałem w 1.5.4.1 i tam jest ok. Dla porównania: Co trzeba zrobić by zamiast mylących zer wyświetlały się dane?
 8. Miałem podobną sytuację. Problem u mnie tkwił w tym, że początkowo wyłączyłem podatki i w pozycje ceny netto wpisywałem brutto. Po włączeniu podatków, ustawieniu reguł podatków i ustawieniu Wysyłka -> Kraje: Wyświetlaj opis podatku na "Tak" wszystko było ok. Oczywiście trzeba było zaktualizować ceny. Niestety linki do zamieszczonych przez Ciebie zdjęć nie działają. Jeśli masz jakieś pytania - napisz na mail ze strony w stopce.
 9. Witam, Chcę przenieść bazę klientów ze starego sklepu (sklep autorski - dedykowany) do bazy klientów w prestashop. Bazę klientów mam w Excelu. Mogę ją bezproblemowo wprowadzić do aktualnej bazy, problem mam z hasłami. Jak zmusić prestę by wygenerowała nowe hasła dla ok. 1000 klientów? Czy ktoś wie jak to zrobić? Pozdrawiam.
 10. Witam, Po wpisaniu obniżki ceny o daną wartość, cena dla wersji polskiej wyświetla się poprawnie, zaś dla wersji angielskiej wyświetlana jest wartość obniżki zamiast ceny po rabacie. Przy rabacie % wszystko jest poprawne. Proszę o pomoc.
 11. Różna nazwa sklepu dla wersji językowych

  Panel administracyjny -> Ustawienia -> SEO i zmieniamy index.php dla wersji językowych. Co prawda nazwa sklepu z informacji kontaktowych i tak jest dodawana, ale ja zostawiłem tu tylko nazwę wspólną dla wersji językowych, a w index.php dałem krótkie rozszerzenie informacyjne w wybranych językach.
 12. Witam, Proszę o pomoc w znalezieniu sposobu na różne nazwy sklepu dla wersji językowych. Nazwa sklepu wpisywana jest w PA w informacjach kontaktowych, ale nie ma tu opcji językowych. A głupio gdy dla wersji np. niemieckiej nazwa sklepu brzmi: "Sklep Turystyczny".
×