Skocz do zawartości

sanok

Members
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sanok

  1. Witam Poszukuję modułu. Sytuacja jest następująca. Sklep z lustrami, kombinacje produktów np. kształt lustra, rozmiar lustra. Kombinacji tworzą się dziesiątki, mnóstwo wpisywania cen ale wszystko działa prawidłowo. Co chcę teraz zrobić: Chcę aby klient miał do wyboru kilka dodatkowych opcji np. „Oświetlenie led”, „Zestaw do powieszenia”, „Dodatek”. Jednak nie chcę tego robić na kombinacjach ponieważ będzie to skutkowało ilością kombinacji która pójdzie w setki. W razie konieczności zmiany ceny będzie to robota na tygodnie. Dodatkowe opcje do wyboru będą miały stałą ceną niezależną od kształtu czy rozmiaru. Po zaznaczeniu doda „stałą” kwotę np. 10 zł. Kojarzy ktoś jak można to rozwiązać ? Z góry dziękuję za każdą pomoc
  2. Witam Mam problem z zasadą działania sklepu. W sklepie mam dosłownie 3 produkty – płyty różnej wielkości. Każda wielkość jest wysyłana osobną paczką – niema możliwości wysłania w jednej paczce różnych rozmiarów. W produkcie mam wybranego przewoźnika który dostarcza ten konkretny rozmiar (łącznie mam dodanych 3 przewoźników). Klient kupuje 3 różne rozmiary płyty – sumuje mu 3 dostawy – i to działa prawidłowo, widzi cenę za produkty i cenę wysyłki. Jednak w chwili gdy złoży zamówienie to jest ono dzielone na 3 różne zamówienia. Dostaje 3 wezwania do zapłaty (jeśli wybrał płatność przelewem) a mi w panelu pojawiają się 3 osobne zamówienia. Ktoś wie jak to zmienić ? Chcę zrobić aby to było jako jedno zamówienie po prostu z droższą zsumowaną kwotą za przesyłkę. Z góry dziękuję za pomoc.
  3. Błędny podział 1 zamówienia na 3

    Ktoś ma jakieś pomysły ?
  4. Witam Szukam sposobu lub osoby (oczywiście odpłatnie) która wykona system przeliczający cenę produktu. Prestashop 1.7. Szablon niestandardowy. Przedmiotem sprzedaży są tafle szkła o określonej szerokości i długości, na aukcji podaję informację ile taka tafla kosztuje. Jednak ta cena jest dla moich klientów (firm) mało istotna. Oni chcą aby na aukcji i w koszyku pojawiła się wyraźna informacja ile kosztuje m2. Np. tafla ma 4m2 i kosztuje 100 zł – klient ma zobaczyć dodatkowo cenę 25 zł/m2. W sklepie będę miał zastosowane progi % - im więcej tafli klient kupi tym będzie taniej – musi widzieć jak spada cena za m2. Kolejna ważna sprawa. Chcę aby koszt dostawy był niewidoczny dla klienta. Chcę aby cena wysyłki została doliczona do ceny produktów i rozbita na m2. Przykładowo w jednej paczce wysyłam tylko 5 tafli szkła i kosztuje to 100 zł, czyli przy wysyłce 6 tafli będzie to 200 zł. I te 200 zł rozbijamy przez łączną ilość m2 tych 6 tafli. Przykład – klient kupuje 3 tafle każda po 4m2 czyli łącznie 12m2 – cenowo wychodzi to 300 zł. Jednak do tej kwoty doliczamy koszt wysyłki (paczka do 5 sztuk) 100 zł co daje razem 400 zł. Po podzieleniu przez 12m2 daje nam to cenę 33,33 zł/m2 Jeśli ktoś by kupił 5 tafli to wychodzi 600 zł / 20 = 30 zł/m2 Czy jest ktoś kto mi z tym pomorze ?
  5. Witam Poszukuję nietypowego modułu/rozwiązania do wyliczania kosztów przesyłki. Klient sprzedaje ciężkie produkty i chce aby zależnie od ilości zakupionych produktów oraz miejsca dostawy (województwo) cena była inna np.: 1 sztuka ---> wysyłka do 1 z 16 województw ---> osobna cena dla każdego województwa 2-5 sztuk ---> wysyłka do 1 z 16 województw ---> osobna cena dla każdego województwa 6-10 sztuk ---> wysyłka do 1 z 16 województw ---> osobna cena dla każdego województwa 11+ ---> wysyłka gratis Do każdego z tych przedziałów musi być możliwość wprowadzenia konkretnej ceny, nie będzie to np. wielokrotność jakiejś kwoty. Z góry dziękuję za pomoc
  6. Udało się komuś naprawić ? Podzieli się ktoś wiedzą?
×