Skocz do zawartości

sanok

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Błędny podział 1 zamówienia na 3

    Ktoś ma jakieś pomysły ?
  2. Witam Mam problem z zasadą działania sklepu. W sklepie mam dosłownie 3 produkty – płyty różnej wielkości. Każda wielkość jest wysyłana osobną paczką – niema możliwości wysłania w jednej paczce różnych rozmiarów. W produkcie mam wybranego przewoźnika który dostarcza ten konkretny rozmiar (łącznie mam dodanych 3 przewoźników). Klient kupuje 3 różne rozmiary płyty – sumuje mu 3 dostawy – i to działa prawidłowo, widzi cenę za produkty i cenę wysyłki. Jednak w chwili gdy złoży zamówienie to jest ono dzielone na 3 różne zamówienia. Dostaje 3 wezwania do zapłaty (jeśli wybrał płatność przelewem) a mi w panelu pojawiają się 3 osobne zamówienia. Ktoś wie jak to zmienić ? Chcę zrobić aby to było jako jedno zamówienie po prostu z droższą zsumowaną kwotą za przesyłkę. Z góry dziękuję za pomoc.
  3. Witam Szukam sposobu lub osoby (oczywiście odpłatnie) która wykona system przeliczający cenę produktu. Prestashop 1.7. Szablon niestandardowy. Przedmiotem sprzedaży są tafle szkła o określonej szerokości i długości, na aukcji podaję informację ile taka tafla kosztuje. Jednak ta cena jest dla moich klientów (firm) mało istotna. Oni chcą aby na aukcji i w koszyku pojawiła się wyraźna informacja ile kosztuje m2. Np. tafla ma 4m2 i kosztuje 100 zł – klient ma zobaczyć dodatkowo cenę 25 zł/m2. W sklepie będę miał zastosowane progi % - im więcej tafli klient kupi tym będzie taniej – musi widzieć jak spada cena za m2. Kolejna ważna sprawa. Chcę aby koszt dostawy był niewidoczny dla klienta. Chcę aby cena wysyłki została doliczona do ceny produktów i rozbita na m2. Przykładowo w jednej paczce wysyłam tylko 5 tafli szkła i kosztuje to 100 zł, czyli przy wysyłce 6 tafli będzie to 200 zł. I te 200 zł rozbijamy przez łączną ilość m2 tych 6 tafli. Przykład – klient kupuje 3 tafle każda po 4m2 czyli łącznie 12m2 – cenowo wychodzi to 300 zł. Jednak do tej kwoty doliczamy koszt wysyłki (paczka do 5 sztuk) 100 zł co daje razem 400 zł. Po podzieleniu przez 12m2 daje nam to cenę 33,33 zł/m2 Jeśli ktoś by kupił 5 tafli to wychodzi 600 zł / 20 = 30 zł/m2 Czy jest ktoś kto mi z tym pomorze ?
  4. Witam Poszukuję nietypowego modułu/rozwiązania do wyliczania kosztów przesyłki. Klient sprzedaje ciężkie produkty i chce aby zależnie od ilości zakupionych produktów oraz miejsca dostawy (województwo) cena była inna np.: 1 sztuka ---> wysyłka do 1 z 16 województw ---> osobna cena dla każdego województwa 2-5 sztuk ---> wysyłka do 1 z 16 województw ---> osobna cena dla każdego województwa 6-10 sztuk ---> wysyłka do 1 z 16 województw ---> osobna cena dla każdego województwa 11+ ---> wysyłka gratis Do każdego z tych przedziałów musi być możliwość wprowadzenia konkretnej ceny, nie będzie to np. wielokrotność jakiejś kwoty. Z góry dziękuję za pomoc
  5. Udało się komuś naprawić ? Podzieli się ktoś wiedzą?
×