Skocz do zawartości

peentech

Members
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ja też mam problem z modułem Paczkomaty. Niby wszystko jest OK, ale jak próbuję zmienić paczkomat i kliknę ZMIEŃ to pasek wyszukiwania ładnie sobie miga, ale przez 5 min. nic nie zrobił i nie wyświetlił listy paczkomatów. PS. 1.4.4.1
 2. Problem z Ship2pay dla PS 1.4.4.1

  Niestety wersja ściągnięta ze strony nic nie zmieniła. Zauważyłem, że jak dostępny jest sposób płatności ratalnej to są w/w problemy ze zmianą sposobu wysyłki.
 3. Problem z Ship2pay dla PS 1.4.4.1

  Santander polecił zainstalowanie wersji jaką mają na stronie (w sumie niczym się nie różniła od tej którą posiadałem), i teraz da się wybrać inny sposób dostawy, ale zniknęła opcja zakupów na raty. Czekam na ich odpowiedź.
 4. Problem z Ship2pay dla PS 1.4.4.1

  Nie ma niestety nowszej wersji. Skontaktuję się z programistą. Zobaczymy co odpowie.
 5. Problem z Ship2pay dla PS 1.4.4.1

  Dzięki! Znalazłem winnego. To moduł ratalny Santander. Jak go wyłączyłem wszystko zaczęło działać szybko i sprawnie. Tylko co teraz dalej zrobić...? Moduł jest oryginalny ze stron banku pobrany i to ze 2 lata temu.
 6. Problem z Ship2pay dla PS 1.4.4.1

  Szablon standardowy będący w komplecie z PS - prestashop się nazywa. innych szablonów nie mam i nigdy nie instalowałem. Jeśli ktoś ma wolny czas to można posprawdzać na www.termoregulatory.com.pl
 7. Problem z Ship2pay dla PS 1.4.4.1

  Wyłączyłem moduł i stwierdziłem, że to nie jego wina bo problem dalej występuje. Niekiedy po odświeżeniu przeglądarki (podczas kręcącego się kółka) da się zmienić sposób dostawy, ale tylko raz. Przy drugiej próbie zmiany kółko się kręci i nic się nie dzieje - pomaga tylko odświeżenie. Gdy kręci się kółko w konsoli wychodzi taki błąd: "Uncaught TypeError: Cannot read property 'hasError' of null" - "order-opc.js:203"
 8. Zainstalowałem moduł ship2pay, ale realizując zamówienie przy próbie zmiany sposobu dostawy moduł zawisa - tzn. kręci się kółko, ale nic się nie dzieje. Dopiero odświeżenie przeglądarki wyświetla wybraną metodę dostawy. Oczywiście kolejna zmiana metody dostawy znowu powoduje kręcenie się kółka i dopiero odświeżenie przeglądarki pomaga. PS 1.4.4.1, najnowsza przeglądarka Chrome i IE 11.
 9. Dwie kombinacje atrybutów

  Dzięki Panie i Panowie. POMOGŁO!
 10. Dwie kombinacje atrybutów

  Kolory nie mają żadnego wpływu na cenę i jest wpisany wpływ 0 zł natomiast Komplety mają już wpływ na cenę i jest podana odpowiednia kwota, ale razem z kombinacją kolorów nie działa tzn. cena się nie zmienia. Przykładowo Kolor: srebrny, złoty, czarny Komplety: 2 szt. cena 2x wyższa, 3 szt. cena 3x wyższa itd.
 11. Mam potrzebę zrobić dla danego produktu dwie kombinacje atrybutów. Jedna to "kolor" która nie ma wpływu na cenę natomiast druga to "komplety" danego towaru które już mają wpływ na cenę (2 szt. = 2x wyższa cena itp.). Jak zrobię obydwa atrybuty i klient je odpowiednio wyklika (kolor jakiś tam i np. komplet 6 szt.) to cena się niestety nie zmienia na 6x wyższą. PS 1.4.4.1.
 12. Problemy z Firefox

  OK! Spróbuję wyłączyć tylko, że ten moduł jest używany tylko w formularzu kontaktowym.
 13. Problemy z Firefox

  Niestety nie wiem jakimi wersjami dysponują klienci bowiem nie dociekałem tego tylko albo za nich zamawiałem albo zalecałem użycie innej przeglądarki. Adres sklepu: www.sklep.peentech.pl
 14. Dostaję informację od klientów, że nie mogą składać zamówień korzystając z Firefoxa. Konkretnie pomimo zaakceptowania regulaminu nie wyświetlają im się opcje płatności. Czy jest to może jakiś znany problem czy też muszę instalować Firefoxa i testować? Prestashop wersja 1.4.1.1
 15. Błędne wyświetlanie zdjęć

  No i taki błąd się wyświetla "Uncaught TypeError: undefined is not a function" w konsoli JavaScript. Naciśnięcie ODŚWIEŻ powoduje, że zdjęcia wyświetlają się prawidłowo.
×