Skocz do zawartości

mimoto

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam. Wszystkie przekierowania 404 idą mi a automatu na stronę główną. Wprawdzie dzięki temu nie mam błędów 404, ale nie wiem któe linki nie dzialają poprawnie. W .htaccess taki wpis zakomendowałem: #If rewrite mod isn't enabled # ErrorDocument 404 /index.php?controller=404 ale to nie pomaga. Pozdrawiam.
 2. Witam. W manu nie mogę wyśrodkować wyrazów. Wg mnie brakuje znacznika dla wyrazów w manu. Gdzie mogę to dodać, ew. może jakieś inne wyjście? Strona sklepu to http://www.wermo.pl Pozdrawiam.
 3. Problem z "kontakt z nami"

  Witam. Problem okazał się prostszy niż myślałem. W zakładce klienci, jest taka opcja, tematy wiadomości. Dodałem temat do wyboru i po problemie. Presta 1.5
 4. Witam. Tak jak w temacie. Kupię pełne tłumaczenie , wraz z menu, maile, pdf do prestashop 1.5
 5. Witam. W zakładce kontakt , który pochodzi z modułu blok linków jest opcja wybierz temat. Jednak gdy jest zalogowany użytkownik w tej zakładce jest tylko wybierz temat, i nic nie można wybrać. Skutkuje to tym, że nie można wysłać wiadomości. Pozdrawiam.
 6. Witam. Czy jest możliwość, aby dla różnych atrybutów towarów wysyłka była dla jednych liczona wartościowe, dla innych wagowo? Np dla produktu malowanego wartościowo, dla chromowanego wagowo?
×