Skocz do zawartości

mrn

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, podczas konfiguracji sklepu multistore zauważyłem pewien problem z grupami klientów. Otóż chciałbym, aby produkty w jednym sklepie były wyświetlane z cenami netto, a w drugim z cenami brutto. Pomimo założenia nowych grup klientów dla drugiego sklepu i skonfigurowaniu ich, ustawienia cen netto/brutto są cały czas pobierane od grupy "Gość". Jeżeli dla tej grupy ustawię wyświetlanie cen netto, to ustawienie zostanie przypisane dla dwóch sklepów bez względu na to, czy grupa "Gość" jest przypisana do tego sklepu... Proszę o radę, ponieważ próbowałem już różne kombinacje z grupami, kategoriami i jak na razie bez rezultatu
 2. Import wartości cech z .csv

  W imporcie wybierasz "Funkcja" i podajesz nazwę cechy. Zwróć uwagę na wpisywanie idealnie co do znaku, bo jeżeli masz listę, a w wartości będziesz miał dodatkową spację, wartość nie zostanie wybrana z listy, a dodana w polu obok.
 3. Problem z TinyMCE

  Witam,problem dotyczy modułu Free Banners 1.1, w którym jest możliwość dodania opisu do obrazka. Opis się pokazuje, jednak bez tagów HTML, po prostu czysty tekst pomiędzy " ". W podglądzie jest dobrze, ale po zapisaniu formatowanie znika.Ma ktoś pomysł dlaczego znika formatowanie ?Pozdrawiam.
 4. Witam,poszukuję modułu wyświetlającego produkty w postaci slidów, tj. obrazek + nazwa produktu + cechy produktu + link.Szukałem już trochę, ale bez rezultatu. Ewentualnie przerobienie istniejącego modułu, także wchodzi w grę.
×