Skocz do zawartości

wojtek544

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O wojtek544

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Witam, Mam skonfigurowany moduł PayPal wersja 3.7.1 w PrestaShop 1.5.6. Moduł był już w paczce presty. Używam moduły shiptopay. Przetestowałem również inny moduł przypisujący dostawców do płatności. Modułu nie mam kiedy wybieram dostawcę płatnego przelewem, pojawia się tylko płatność przelewem bankowym a drugiej opcji PayPala nie ma. Dodam tylko jeszcze, że moduł PayPal działa w opcji szybkie płatności expressowe czyli wyświetla się buton PayPala np. przy każdym produkcie. Ale mnie nie o to chodzi. Czy ma ktoś z was poprawnie działający ten moduł w tej prescie? Pzdr
 2. Nie wiem, gdzie włączyć wyświetlanie błędów i żeby wyświetlił mi się ten komunikat to muszę dokonać przelewu i powrócić do sklepu. Ale patrzyłem, że w innych moich sklepach gdzie ten moduł działa poprawnie zamówienia są dodawane odrazu po przejściu na płatności, więc może problem tkwi tu gdzieś na początku a nie dopiero po powrocie do sklepu.
 3. WitamPosiadam preste w wersji 1.4.4.1 oraz moduł płatnoscipl w wersji v0.3. Problem polega na tym, że po wyborze dostawcy oraz sposobu płatności czyli payu nie pojawia się zamówienie na liscie zamówień natomiast platnosci są dokonywane poprawnie i odnotowywane na koncie. Zna ktoś jakieś rozwiązanie tego problemu. Próbowałem już kilka modułów do platności ale cały czas to samo.
 4. Błędna pro forma przy pobraniu

  Ja mam dokładnie ten sam problem. Czy już ktoś go może rozwiązał? A może już nowsza wersja tego modułu jest poprawna?
×