Skocz do zawartości

mayro777

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam pytanie, jak importować jeden produkt który dostarcza mi kilku dostawców. Nie chce mieć duplikatów. Najważniejsze jest abym mógł importować je CSV i nadawać nr dostawcy (ich numer magazynowy) i dostawce.
  2. Potrzebuje rozwiązania do prestashop które pozwoli mi grupować klienta który kupuje jako gość jako jedną osobę (wszystkie zamówienia na jednej karcie). Ogólnie sytuacja wygląda tak, że moi klienci niekoniecznie lubią zakładać konta, jednak są klientami stałymi i chciałbym mieć możliwość w prestashop podejrzeć co i ile kupują. Zaznaczam, że oparte na tworzeniu konta nie sprawdzają się - klienci są "logowanioodporni". Rozważę oferty komercyjne (proszę pisać w tym wątku).
  3. W formularzu zamówienia (OPC) mamy checkbox adres dostawy taki sam jak adres rozliczeń, chciałbym odwrócić jego działanie. Tak aby: zahaczony umożliwiał dodanie adresu rozliczeń odhaczony pokazywał tylko jeden adres presta 1.5.4.1 rozwiązałem problem: w pliku: ~/themes/default/js/order-address.js odnajdujemy linijkę: if ($('input[type=checkbox]#addressesAreEquals:checked').length === 1 && ($('#multishipping_mode_checkbox:checked').length === 0)) zastępujemy warunek następującym kodem: { $('#address_invoice_form:hidden').show('fast'); if ($('#id_address_invoice').val()) updateAddressDisplay('invoice'); else { $('ul#address_invoice').html($('ul#address_delivery').html()); $('ul#address_invoice li.address_title').html(txtInvoiceTitle); } } else { if ($('#multishipping_mode_checkbox:checked').length === 0) { $('#address_invoice_form:visible').hide('fast'); } $('ul#address_invoice').html($('ul#address_delivery').html()); $('ul#address_invoice li.address_title').html(txtInvoiceTitle); } pozostaje jeszcze ukrycie adresu rozliczeń gdy checkbox jest odhaczony
  4. Hej potrzebuje modułu który będzie używał mechanizmu personalizacji produktu, ale nie wyświetlanego na karcie produktu jako zakładka lecz w koszyku pod listą produktów. Ktoś coś widział lub wie jak to przenieść? Zależy mi zarówno na dodatkowym polu tekstowym jak i załączniku. Presta 1.5.4.1
  5. Potrzebuje modułu który pozwoli klientowi wybrać datę dostawy towaru (poprzez w miarę ładny kalendarzyk). Do tego żeby miał opcje możliwość konfiguracji dopłat za wybrane dni i godziny dostarczenia. Czy jest coś takiego? A jeśli nie to czy można w jakiś w miarę prosty sposób dopisać zmienną przekazującą datę dostawy i wstawiającą kalendarz z opcją wyboru do formularzu zamówienia.
×