Skocz do zawartości

slawekg

Members
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez slawekg

 1. Witam. Zainstalowałem moduł CashondeliveryPlus i teraz jak ktoś złoży zamówienie płatne za pobraniem do ostaje emaila z potwierdzeniem zamówienia ale tytuł jest po angielsku. Jeśli zamówienie ma wybraną płatność na konto to email jest wysyłany z polskim tłumaczeniem tematu. W tłumaczeniach tematów email mam wszystko przetłumaczone. W jakich plikach na serwerze mogę znaleźć te tłumaczenia? czy jest więcej niż jeden plik z tymi tłumaczeniami?
 2. 1.6.1.4 Import CSV nie działa

  Witam. Mam taki sam problem ale twoje rozwiązanie u mnie nie działa. Na innym forum napisali że pomaga zmiana w pliku <admin_folder>/tabs/AdminImport.php z public static $required_fields = array('name'); na public static $required_fields = array(); ale u mnie nie ma takiego pliku. Ma ktoś jakiś pomysł?
 3. Witam. W sklepie testowym na presta 1.6.1.6 mam włączone multisklep. Zrobiłem dwie kategorie główne: główna_1 oraz główna_2. Mam 2 grupy sklepów: grupa_1 oraz grupa_2 Do grupy_1 dodałem 2 sklepy a ich kategoria główna to główna_1 Do grupy_2 dodałem 1 sklep z kategorią główną: główna_2 Chcę dodać produkt do dwóch sklepów z grupy_1, w takcie dodawania mam włączone wszystkie sklepy, w powiązaniach wybieram odpowiednią kat. główną oraz podkategorię. Po zapisaniu produktu jest on też widoczny na stronie głównej sklepu z grupy_2 mimo, że nie zaznaczałem tej kat. podczas dodawania produktu. (w dokumentacji presty jest napisane, że kategorie główne rozwiązują taki problem) Wtedy muszę przełączyć się na sklep z grupy_2 i odznaczyć wyświetlanie tego produktu. Spróbowałem innego sposobu. Dodaje produkt na jednym ze sklepów z grupy_1. Po zapisaniu będąc nadal w edycji tego produktu zmieniam sklep na drugi i ponownie zapisuję. Wtedy produkt mam tylko w sklepach z grupy_1. Dodając po kilka, kilkanaście produktów miesięcznie nie jest to problem, można trochę więcej poklikać myszką. Ale czy nie ma opcji aby dodać produkt do sklepów z danej grupy tak aby nie wyświetlał się w innej grupie? Jeśli nie ma innej opcji to, która z opisanych jest lepsza, ta z dodawaniem produktów mając zaznaczone wszystkie sklepy? Wtedy przy większej ilości produktów można poprzez plik CSV szybko wyłączyć wyświetlanie w sklepie w którym nie chcę ich mieć.
 4. Presta 1.6 szablon podstawowy W 5 kroku płatności wyświetla się potwierdzenie zamówienia. Jest tam podany nr zamówienia. Jak go pogrubić? w którym pliku to zrobić? I na przyszłość, czy jest jakiś prosty sposób na odnalezienie pliku, który trzeba edytować w tym celu? Zapewne firebug może to ułatwić, tylko jak z niego odczytać to czego potrzebuję?
 5. Potwierdzenie zamówienia - pogrubienie tekstu

  Okazało się, że w innym katalogu jest ten sam plik i to w nim musiałem dodać <strong> aby zadziałało.
 6. Potwierdzenie zamówienia - pogrubienie tekstu

  To co chcę pogrubić znajduje się w katalogu themes/default-bootstrap/modules/bankwire/views/templates/hook plik payment_return.tpl linia 35. Dodaję tam znacznik strong ale to nie pomaga.
 7. Witam. Czy jest możliwość aby klient, który w jednym zamówieniu kupuje przykładowo 5 produktów, mógł wybrać kilka adresów dostawy? Samo dodanie kolejnego adresu nie pomaga, na końcu zamówienia i tak klient musi wybrać tylko 1 adres na który zostanie wysłane zamówienie.
 8. Wysyłka jednego zamówienia na kilka adresów

  Obecnie testuję 1.6.13 ale nie widzę takiej opcji. Znalazłem informację, że ta funkcja w wersji 1.6 nie jest już dostępna. Ale znalazłem też darmowy moduł, który udostępnia taką opcję. http://prestamonster.com/shipping-modules/11-multi-shipping-free-download-prestashop-16.html Przetestuję i dam znać jak działa.
 9. Witam. Czy w prescie 1.5.3 Biuro Obsługi Klienta obsługuje tylko wiadomości z wysłane z poziomu sklepu czy te wysłane bezpośrednio na maila też? Podczas testów, wiadomości z poziomu sklepu przychodzą. Te wysłane bezpośrednio na maila nie. Podczas konfiguracji/synchronizacji IMAP występuje błąd: TECHNICAL ERROR: unable to sync. Details: Error thrown: [object Object] Text status: parsererror Zakładam, że gdyby nie ten błąd to wiadomości wysłane bezpośrednio na maila też by się tam pojawiały. W przeciwnym razie konfiguracja IMAP w BOK była by zbędna. Proszę o informację. Dziękuję.
 10. Cześć. Na preście 1.5.5 import produktów oraz ich aktualizacja poprzez standardowy moduł działa bez problemu. Na preście 1.5.6 po przesłaniu pliku CSV i przejściu do następnego kroku wyświetla się strona ale tak jak by plik CSV nie została załadowany. Tylko ja mam z tym problem czy inne osoby też? Pomysły na rozwiązanie tego problemu?
 11. Witam. Jak w temacie. Gdzie moduł 1-Click Upgrade zapisuje kopie zapasowe? Chcę je usunąć bo mam ich kilka i zajmują sporo miejsca na serwerze.
 12. 1-Click Upgrade - gdzie zapisuje kopie zapasowe?

  w panel_admina jest ta opcja, dzięki.
 13. Witam. Jak się pozbyć z presty 1.5. breadcrumb?
 14. Górne menu 1.5.x

  Witam. Mam problem z pozoru banalny a jak przyszło co do czego, to nie wiem jak sobie z nim poradzić. Muszę zmienić kolor górnego menu. W global.css nic o nim nie znalazłem udało mi się zmienić kolor ale musiałem edytować css w samym module. Mam włączony multistore i nadal w każdym sklepie mam taki sam kolor paska menu i nie pasuje to do szablonu. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu? Może skopiowanie modułu do danego szablonu i powiązanie go z nim? - tylko jak?
 15. Górne menu 1.5.x

  Jakieś pomysły na połączenie tego? Mi nic nie wychodzi.
 16. Górne menu 1.5.x

  Jest dokładnie tak jak piszesz. Do katalogu modules w szablonie który mnie interesuje skopiowałem cały moduł blocktopmenu i teraz będę próbować nadpisać ścieżki. Jeszcze nie wiem które ale może coś z tego wyjdzie. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o info.
 17. Witam. Jak w temacie. Po dodaniu nowej kategorii do sklepu nie wyświetla się ona na stronie głównej. Po wejście na dowolny link, nowa kategoria wyświetla się. Po powrocie do strony głównej ponownie znika. Presta 1.5.3.1 - włączone multistore Miał już może ktoś taki problem?
 18. Biuro Obsługi Klienta - presta 1.5.3

  Widziałem już to. Wszystkie dane wprowadzam dobrze bo w programie pocztowym działają. A tutaj cały czas błąd. Może dopracują to w nowszej wersji.
 19. Znalazłem, Dzięki. Zastosowałem i... Sklep się posypał. Na szczęście to tylko sklep testowy.
 20. Na testowym sklepie miałem wersje 1.4.7 i chciałem aktualizować do 1.5.3 ale za pomocą tego modułu o którym piszecie mogę zrobić tylko aktualizację do wersji 1.4.9 Czy ktoś wie dlaczego nie mogę zrobić aktualizacji do nowszej wersji? Dodam, że aktualizacja do wer. 1.4.9 przebiegła bez problemu. Używam modułu 1-Click Upgrade - AutoUpgrade - 0.9.4
 21. Odbiór osobisty a presta shop.

  Witam,Odświeżam temat ponieważ mam jeden problem.Cały dzień ustawiałem sposoby wysyłki i płatności.Za pomocą ship2pay powiązałem je ze sobą ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem.Nie mogę przypisać płatności do odbioru towaru osobiście w sklepie.Na razie przypisałem odbiór w sklepie do "Płatność przy odbiorze v0.4" - ale to się tyczy płatności za pobraniem i może to wprowadzić lekko klienta w błąd.Z tego co wyczytałem to za płatność przy osobistym odbiorze odpowiada moduł "Płatność przy odbiorze v0.1" a ja takiego nie mam i nie mogę znaleźć do pobrania. Jeśli chodzi o naliczanie kosztów wysyłki to wszystko jest ok ale przy obecnych ustawieniach klientowi wyświetla się, że paczka będzie do niego dostarczona w formie pobrania mimo, że zaznaczył osobisty odbiór w sklepie.Powiedzcie mi czy ja to dobrze rozumiem czy w moje myślenie wtargnął się błąd?
×