Skocz do zawartości

slawekg

Members
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam. Zainstalowałem moduł CashondeliveryPlus i teraz jak ktoś złoży zamówienie płatne za pobraniem do ostaje emaila z potwierdzeniem zamówienia ale tytuł jest po angielsku. Jeśli zamówienie ma wybraną płatność na konto to email jest wysyłany z polskim tłumaczeniem tematu. W tłumaczeniach tematów email mam wszystko przetłumaczone. W jakich plikach na serwerze mogę znaleźć te tłumaczenia? czy jest więcej niż jeden plik z tymi tłumaczeniami?
 2. 1.6.1.4 Import CSV nie działa

  Witam. Mam taki sam problem ale twoje rozwiązanie u mnie nie działa. Na innym forum napisali że pomaga zmiana w pliku <admin_folder>/tabs/AdminImport.php z public static $required_fields = array('name'); na public static $required_fields = array(); ale u mnie nie ma takiego pliku. Ma ktoś jakiś pomysł?
 3. Witam. W sklepie testowym na presta 1.6.1.6 mam włączone multisklep. Zrobiłem dwie kategorie główne: główna_1 oraz główna_2. Mam 2 grupy sklepów: grupa_1 oraz grupa_2 Do grupy_1 dodałem 2 sklepy a ich kategoria główna to główna_1 Do grupy_2 dodałem 1 sklep z kategorią główną: główna_2 Chcę dodać produkt do dwóch sklepów z grupy_1, w takcie dodawania mam włączone wszystkie sklepy, w powiązaniach wybieram odpowiednią kat. główną oraz podkategorię. Po zapisaniu produktu jest on też widoczny na stronie głównej sklepu z grupy_2 mimo, że nie zaznaczałem tej kat. podczas dodawania produktu. (w dokumentacji presty jest napisane, że kategorie główne rozwiązują taki problem) Wtedy muszę przełączyć się na sklep z grupy_2 i odznaczyć wyświetlanie tego produktu. Spróbowałem innego sposobu. Dodaje produkt na jednym ze sklepów z grupy_1. Po zapisaniu będąc nadal w edycji tego produktu zmieniam sklep na drugi i ponownie zapisuję. Wtedy produkt mam tylko w sklepach z grupy_1. Dodając po kilka, kilkanaście produktów miesięcznie nie jest to problem, można trochę więcej poklikać myszką. Ale czy nie ma opcji aby dodać produkt do sklepów z danej grupy tak aby nie wyświetlał się w innej grupie? Jeśli nie ma innej opcji to, która z opisanych jest lepsza, ta z dodawaniem produktów mając zaznaczone wszystkie sklepy? Wtedy przy większej ilości produktów można poprzez plik CSV szybko wyłączyć wyświetlanie w sklepie w którym nie chcę ich mieć.
 4. Potwierdzenie zamówienia - pogrubienie tekstu

  Okazało się, że w innym katalogu jest ten sam plik i to w nim musiałem dodać <strong> aby zadziałało.
 5. Potwierdzenie zamówienia - pogrubienie tekstu

  To co chcę pogrubić znajduje się w katalogu themes/default-bootstrap/modules/bankwire/views/templates/hook plik payment_return.tpl linia 35. Dodaję tam znacznik strong ale to nie pomaga.
 6. Presta 1.6 szablon podstawowy W 5 kroku płatności wyświetla się potwierdzenie zamówienia. Jest tam podany nr zamówienia. Jak go pogrubić? w którym pliku to zrobić? I na przyszłość, czy jest jakiś prosty sposób na odnalezienie pliku, który trzeba edytować w tym celu? Zapewne firebug może to ułatwić, tylko jak z niego odczytać to czego potrzebuję?
 7. Wysyłka jednego zamówienia na kilka adresów

  Obecnie testuję 1.6.13 ale nie widzę takiej opcji. Znalazłem informację, że ta funkcja w wersji 1.6 nie jest już dostępna. Ale znalazłem też darmowy moduł, który udostępnia taką opcję. http://prestamonster.com/shipping-modules/11-multi-shipping-free-download-prestashop-16.html Przetestuję i dam znać jak działa.
 8. Witam. Czy jest możliwość aby klient, który w jednym zamówieniu kupuje przykładowo 5 produktów, mógł wybrać kilka adresów dostawy? Samo dodanie kolejnego adresu nie pomaga, na końcu zamówienia i tak klient musi wybrać tylko 1 adres na który zostanie wysłane zamówienie.
 9. Cześć. Na preście 1.5.5 import produktów oraz ich aktualizacja poprzez standardowy moduł działa bez problemu. Na preście 1.5.6 po przesłaniu pliku CSV i przejściu do następnego kroku wyświetla się strona ale tak jak by plik CSV nie została załadowany. Tylko ja mam z tym problem czy inne osoby też? Pomysły na rozwiązanie tego problemu?
 10. 1-Click Upgrade - gdzie zapisuje kopie zapasowe?

  w panel_admina jest ta opcja, dzięki.
 11. Witam. Jak w temacie. Gdzie moduł 1-Click Upgrade zapisuje kopie zapasowe? Chcę je usunąć bo mam ich kilka i zajmują sporo miejsca na serwerze.
 12. Witam. Jak się pozbyć z presty 1.5. breadcrumb?
 13. Górne menu 1.5.x

  Jakieś pomysły na połączenie tego? Mi nic nie wychodzi.
 14. Górne menu 1.5.x

  Jest dokładnie tak jak piszesz. Do katalogu modules w szablonie który mnie interesuje skopiowałem cały moduł blocktopmenu i teraz będę próbować nadpisać ścieżki. Jeszcze nie wiem które ale może coś z tego wyjdzie. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o info.
 15. Górne menu 1.5.x

  Witam. Mam problem z pozoru banalny a jak przyszło co do czego, to nie wiem jak sobie z nim poradzić. Muszę zmienić kolor górnego menu. W global.css nic o nim nie znalazłem udało mi się zmienić kolor ale musiałem edytować css w samym module. Mam włączony multistore i nadal w każdym sklepie mam taki sam kolor paska menu i nie pasuje to do szablonu. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu? Może skopiowanie modułu do danego szablonu i powiązanie go z nim? - tylko jak?
×