Skocz do zawartości

wacork

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Masowa edycja produktów

  Poszukuję modułu do masowej edycji produktów w zakresie: ilości, opisów, nazwy, cen np. zwiększyć o 1 zł produkty w danej kategorii. Obsługa Presty 1.5 Multistore. Proszę o sugestie.
 2. Brak "modułów" po aktualizacji

  Usunąłem moduł i pomogło Dziękuję za pomoc
 3. Brak "modułów" po aktualizacji

  Mam taki błąd: Fatal error: Access level to dibs::$smarty must be protected (as in class PaymentModule) or weaker in /zzzzzzz/zzzzzz/domains/domena.pl/public_html/modules/dibs/dibs.php on line 30
 4. Po aktualizacji z wersji 1.4.4.1 do 1.5.4.1 w zakładce moduły w panelu mam "pustą stronę" co jest przyczyną takiego stan?
 5. Ustawienia multistore

  Ok, zrobiłem upgrate sklepu 1.4 do wersji 1.5, jak ustawić w poszczególnym sklepie moduł multistore, ponieważ w panelu zarządzjącym zmieniam cenę w wybranym sklepie "sklep2" a nie zmienia się cena w sklepie "sklep1"
 6. Jak należy ustawić w panelu Multi-shop? Mam grupę "nazwa", w której ma dwa sklepy (docelowo 8) ustawienia sklepu 1: shop: "sklep1" Main URL: nie Status: tak Domain: "www.sklep1.pl" Domain SSL: "www.sklep1.pl" Physical URL: / Virtual URL: Your final URL will be: http://www.sklep1.pl / ustawienia sklepu 2: shop: "sklep2" Main URL: tak Status: tak Domain: "www.sklep2.pl" Domain SSL: "www.sklep2.pl" Physical URL: / Virtual URL: Your final URL will be: http://www.sklep2.pl / Oczekuję o multistore że jak zmieniam cenę w multistore w "sklep2" wersja 1.5 to zmieni się cena w "sklep1" wersja 1,4
 7. Błąd po upgrade z 1.4.4.1 do 1.5.4.1

  Dziękuję za szybką odpowiedź, pomogło.
 8. Po upgrade z 1.4.4.1 do 1.5.4.1 mam wejście do panelu jest on w wersji z 1.5, natomiast nie mogę wejść na stronę sklepu, pojawia się komunikat: Current theme unavailable "prestashop". Please check your theme directory name and permissions. Proszę o poradę.
 9. Dodanie Widgetu w lewej kolumnie

  Dziękuję, zainstalowałem moduł add staf.Wstawiłem widget tylko jest taki problem po zainstalowaniu pokazał się w prawej kolumnie, chciałbym go mieć w lewej, przenoszę go za pomocą live edit do lewej zapisuję odświeżam stronę i błąd 500 nie mogę otworzyć strony sklepu, przenoszę do prawej kolumny i jest ok. W czym jest problem?
 10. Proszę o pomoc w lokalizacji pliku. Chcę dodać widget skąpca w lewej kolumnie, mam kod html od skąpca, nie mogę znaleźć pliku html gdzie mógłbym go wkleić.
×