Skocz do zawartości

tomasz83k

Members
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O tomasz83k

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 1983.12.16
 1. Sytem rabatów

  Opis:1. Produkty dzielimy na grupy produktowe jak na przykład : * produkty grupy a * produkty grupy b * produkty grupy c2. Klientów także dzielimy na grupy produktowe : * klienci grupy a * klienci grupy b * klienci grupy cDo każdego produktu będą 4 ceny : cena a, cena b, cena c i ta co jest,I teraz w panelu możemy ustawić :na przykład:klienci grupy a mają rabat ( produkty po cenie a ) na produkty grupy a,lubklienci grupy a mają rabat ( procentowy ) na produkty grupy a,
 2. Sytem rabatów

  Witam ponownie dawno w sumie się nie odzywałem ale można powiedzieć system rabatowy działa jak powinien i całkiem nieźle śmiga....Jak ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt opiszę dokładnie jak działa? Pozdrawiam.
 3. Integracja z Symfonią

  Witajcie muszę wykonać ostatnio zlecenie integracji z Symfonią i w sumie skończyłem ale niestety jest problem z kodowaniem polskich znaków. Jeśli chodzi o integrację jest to sprawa integracji z OSC Gold 3.1. W załączniku mu skrypt oraz zrzut bazy oraz zrzut jpg z kodowania bazy. Chodzi dokładnie o to że na przykład polskie znaki jak ó , czy ż są poprawne ale niestety na przykład ł czy ś niestety już nie. Proszę o pomoc . Może ktoś podpowie co źle robię. Integracja jest to plik usun1.php tam wczytuje a obsługa tego pliku jest w pliku test.php.HELP:( niestety mam to bardzo pilne na wieczór jak ktoś miał do czynienia może pomoże podpowie. Co źle koduje. Aha plik z symfonii jest podobno w utf-8 a plik to Cennik1.csv.Pozdrawiam.
 4. Nowa zakładka w Panelu administracyjnym

  W głównej zakładce katalog , w panelu administracyjnym są poniżej zakładki załączniki i chciałbym taką zakładkę skopiować może pomóc jakoś. Chcę by tak działała jak zakładka załączniki ale na innych tabelach w bazie, i potem była do wyboru w produkcie.
 5. Nowa zakładka w Panelu administracyjnym

  Kurczę mam problem proszę o pomoc. Może ktoś dokładnie opisać jak na przykład stworzyć kolejną zakładkę do katalogu taką samą jak "Załączniku" tak samo działającą? Bardzo prosze.
 6. Nowa zakładka w Panelu administracyjnym

  Możesz bardziej opisać?
 7. Promocje

  No włąśnie nie za bardzo widziałem to zapytanie?
 8. Presta 1.3 Polska wersja

  Co do systemu to zacząłem już pisać może ktoś zainteresowany współpracą./
 9. Sytem rabatów

  Już zacząłem pisać nawet dosyć Ciekawe rozwiązanie znalazłem ...
 10. Witajcie,Wiecie jak zrobić nową zakładkę na przykład do katalogu w panelu administracyjnym presta shop? Założyłem nową założyłem plik ale co jeszcze należy zrobić ?
 11. Promocje

  Szukałem rozwiązania ale nie mam na razie pomysłu może jakieś podpowiedzi z waszej strony
 12. A instalowałeś to w lewej kolumnie? U mnie jest to w topie?
 13. Załączam jak w opisie wersję zaawansowanego szukania przetestowaną i spolszczoną pod presta 1.3 pl.
 14. Promocje

  Mam pytanie jeśli chodzi o promocję chcę zwiększyć liczbę wyświetlanych produktów w lewej kolumnie wiecie co należy zrobić."?
 15. Cena netto

  To na pewno ale ciekawe gdzie ta opcja zaginęła w sumie z poprzedniej wersji??
×