Skocz do zawartości

Kalamazoo

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kalamazoo

 1. Ja mam taki problem. Mieszkam w Polsce i chcę mieć sklep po polsku. Mam zainstalowaną od początku wersję 1.6.1.24 w USA z amerykańską templatką. Wybrałem język domyślny polski w profilu użytkownika. Zaimportowałem polski localization pack i wybrałem Default language Polski (Polish). Przeszedłem do Translations i wybrałem: Modify Translations -> Select your language -> Polish, wybrałem default-bootstrap i poinstalowałem na wszystkich Type of translation język polski oraz wybierając moją templatkę "theme1436" też tłumacząc wszystko na polski. Potem, aby się upewnić, że mam aktualną wersję języka polskiego wybrałem jeszcze Update Language -> Polski i zaakceptowałem uaktualnienia. Pomóżcie, co mogę jeszcze zrobić aby zadziałał język polski, bo nigdzie nie działa, ani w panelu admina ani od frontu sklepu. Wszystko jest po angielsku zamiast po polsku. Dziękuję z góry.
 2. Brak języka polskiego

  W "Translations" wybieram "Type of translation" np. "Back office translations" a w "Select your language" wybieram "Polski (Polish)", klikam w prawym dolnym rogu "Modify" i pojawia się wynik w postaci grup tłumaczeń, gdzie są wylistowane tłumaczenia: po lewej stronie okienka po angielsku i ich odpowiednik po polsku po prawej stronie. Jest ich w sumie z kilkaset. Niemniej, zaczynam tłumaczyć wszystko ręcznie bo okazało się, że część haseł jest potłumaczona a lwia część nie. Skrypty bardzo często otwierają się z pustymi miejscami do wpisywania tłumaczeń i wtedy takie puste miejsce jest zaznaczone na różowo. Dziwi mnie tylko fakt, że chociaż część tłumaczenia powinna być widoczna w od frontu albo od strony admina.
 3. Brak języka polskiego

  Dziękuję za odpowiedź. Natomiast, to o czym piszesz, zrobiłem na samym początku ale nie działa. Jak mogę na priv udostępnić dane? Może mailem? Mój jest seda@seda.pl
×