Skocz do zawartości

domelz

Members
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Hej! Mam problem i szukam pomocy, może ktoś zna rozwiązanie? W sklepie jubilerskim chcę stworzyć cenę, która składa się z 3 części - cena złota lub srebra (zmieniana praktycznie codzienne, procentowo w dodatku 2 próby, czyli 4 warianty), cena robocizny -zależna od wagi wyrobu oraz cena kamieni - nieraz zmieniana, ale bardzo rzadko. Jak coś takiego można osiągnąć?
 2. Instaluję ten modulik przez panel i nie wiem czemu, ale nie wyświetla mi się w spisie modułów. Co może być przyczyną?
 3. Witam.Gdzie w bazie danych znajdują się META-TAGI? chciałbym ustawić masowo poprzez zapytanie w SQL tylko nie mogę się doszukać tabel :/
 4. Witam.Co jest przyczyną nie wyświetlania się cen w oknie produktu (jedynie w widoku kategorii są) w trybie katalogu?
 5. Zdjęcia - skalowanie z zachowaniem proporcji

  Czy jest możliwośc że to przez to że w folderze /p mam zdjęcia w różnych formatach? Widzę bmp jpg i gif. To ma znaczenie?
 6. Zdjęcia - skalowanie z zachowaniem proporcji

  Mam takie zdjęcia, w każdym języku, ale one się nie wyświetlają jak dodam item bez zdjęcia.Może są złe?
 7. Zdjęcia - skalowanie z zachowaniem proporcji

  A gdzie one powinny się znajdować?
 8. Zdjęcia - skalowanie z zachowaniem proporcji

  Już wiem czemu nie skalowało. Nie wygenerowałem miniatur.Jako że mam wiele produktów wyskakuje mi timeout na serwerku, więc postawiłem xammp.Jak zmieniam miniatury już na lokalnym to mi wyskakuje: Czemu? Na windowsie nie ma przecież CHMODów.
 9. Witam.Czy jest możliwość aby nasze zdjęcia skalowały się z zachowaniem proporcji w jakich je wrzuciliśmy?Np wrzucam 100x200 to skracane są oba boki tak by zdjęcie było w wielkości np 70x140 jeśli w sklepie jest ustawione zdjęcie 140x140. Może jest jakiś modu0ł?
 10. Podbijam. Może ktoś coś wie w tej sprawie?
 11. Z prestashop do OSC

  np. Ja
 12. Z prestashop do OSC

  To zapytam tylko, ile u Was Panowie kosztowałoby poprawienie tego?
 13. Z prestashop do OSC

  Mam poprawić błędy w tym sklepie, zajmowałem się prestą ale od zera, tak że wiedziałem co w niej jest, tu ktoś namieszał i to ostro, np kontakt pod kategoriami jest w jednym module z kategoriami, tak że nie mogę przenieść tego na lewo (tylko oba moduły) nie wiem jak to naprawić, poza tym są takie błędy jak to że zamiast w podobnych, produkty pojawiają się w akcesoriach. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Są też jakieś problemy z wyświetlaniem zdjęć, tj niby są a na sklepie ich nie widać. No i nie mogę załadować favicona. (???) Jest też problem z tym że nie da się wejść na stronę główną poprzez kliknięcie w logo. To tylko najważniejsze problemy. Link do sklepu: http://sklep.travicom.pl/
 14. Z prestashop do OSC

  Skoro mówicie że jestem pierwszym który się chce brać za przesiadkę do OSC to pewnie nie znajdę :)Tylko że do presty już nie mam siły (
 15. Z prestashop do OSC

  z prestą mam same problemy a z OSC tego nie było
×