Skocz do zawartości

ridle

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam Czy któryś z was spotkał się z błędem przy generowania plików PDF w prestashop 1.5.2? Wywal: Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.Screen poniżej.
 2. Darmowy moduł do wyboru paragonu lub fv podczas składania zamówienia.Dostosowany do prestashop 1.4.8.2 ph_invoiceorbill_1.4.8.2.zip
 3. Ship2Pay dla PrestaShop 1.4

  WitamModuł nie działa z najnowszą wersją 1.4.8.2 czy ma ktoś pomysł dlaczego?
 4. Brak strony głownej.

  Ok problem rozwiązany dość dziwne bo podmienilem index ze starej presty oraz wyczyściłem cache z przeglądarki i śmiga. Doszedłem do tego po sprawdzeniu w IE8. Kolegów którzy korzystają z firefoxa, IE, chroma oraz opery prosze o info czy działa.
 5. Brak strony głownej.

  To już zrobiłem i nadal nic. Jakiś inny pomysł??Poza zmianą przyzjaznego URL w SEO zmieniłam przyjazny URL w katalogach głównych. Może to coś w tym się posypało?
 6. Brak strony głównej po zmianie w zakładce SEO przyjaznego URL z glownej na strona-glowna. Wszystko inne działa tylko startowa nie. Podmieniłem pliki index.php z instalki oraz wywalilem z zakładki seo oraz dodałem ponownie. Proszę o szybką pomoc link do strony http://ls-polska.pl Jeszcze jeden problem po wpisaniu www.ls-polska.pl strona się nie odpala.
×