Skocz do zawartości

jaqbi

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Invalid security token 1.4.4.1

  To napewno nie jest spowodowane logowaniem z innych komputerów w tym samym czasie - sprawdzałem. Najdziwniejsze że tylko u klienta ten błąd występuje przez co nie mogę go zlokalizować. Wszystko wskazuje jakby to była wina konfiguracji komputera ale to tewż klient sprawdzał na kilku i to samo.
 2. Sklep jest na wersji 1.4.4.1 na serwerze home, klient przy próbie zapisania produktu/czegokolwiek otrzymuje komunikat "Invalid security token" i trzeba się jeszcze raz logować. Jest to bardzo uciążliwe. Problem jest na tyle dziwny że ja tego błędu nie mam i jeszcze jedna osoba która też sprawdzała u siebie też nie. Nie pomaga czyszczenie cookies i historii. Klient sprawdzał na przeglądarce mozilla 19.0.2 u mnie na tej samej przeglądarce wszystko działa dobrze. Czy ktoś zna podobny przypadek?
 3. Wersje językowe na subdomenach

  W podanym przykładzie ładuje się strona http://plytacmb.pl/ z normalnym podziałem na języki. Jeśli jest to wykonalne to gdzie i w jaki sposób?
 4. WitamCzy idzie zrobić coś takiego że każda wersja językowa byłaby na innej subdomenie? Przy pozycjonowaniu każda wersja językowa miałaby wtedy osobny adres.
 5. Zlecę formularz kontaktowy na wybranej podstronie cms z wymaganymi polami np. nip, nazwa firmy. Formularz musi być przetłumaczalny. Pisać na: jaqbi@interia.pl
×