Skocz do zawartości

Satorus

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Satorus

 • Tytuł
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sklep-casio.pl
 1. Podsumowanie zamówienia

  Mam Prestę 1.4.2.5 zmieniłem elementy w module bankwire, lecz w payment.tpl nie ma zmiennych o których mówisz. Możesz pomóc mi dostosować sklep oparty na wymienionej wersji do nowej ustawy?
 2. Wielkie dzięki, tego szukałem. 2 sposób działa wyśmienicie.
 3. Brak e-maili z zamówieniami

  Korzystam z phpmail. E-mail testowy dochodzi, e-maile od klientów, wysłane przez panel sklepu też. Nie dochodzą tylko e-maile z informacją o złożonym zamówieniu. Do klientów dochodzą wszystkie e-maile.
 4. Brak e-maili z zamówieniami

  Witam wszystkich Zwracam się z prośbą o pomoc w usunięciu usterki ze sklepu na Preście. Od pewnego czasu nie dochodzą do mnie powiadomienia e-mail o zamówieniach. Ot tak po prostu, działało i przestało. Maile testowe dochodzą, z działu obsługi klienta dochodzą, maile do klientów też dochodzą. Ja nie otrzymuję informacji o zamówieniach. Zaktualizowałem moduł mailalerts do wersji 2.3 bez skutku. Moja wersja Presty to 1.4.2.5. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, zyska moją dozgonną wdzięczność i zaproszenie na duże piwo.
 5. Widget Skąpiec

  Już ogarnąłem temat. Dziękuję za uwagę.
 6. Mam sklep na Prestashop 1.4.2.5 i muszę zintegrować go z Opineo. Powodzeniem zakończyła się integracja sklepu z Zaufanymi Opiniami na Ceneo, ale do tego nie wiem jak się zabrać. Proszę o pomoc kogoś mądrego, kto mi rozjaśni w głowie.
 7. Widget Skąpiec

  Chcę osadzić na stronie sklepu Widget Skąpca. Tak jak Widget Ceneo (sklep http://www.sklep-casio.pl). Mam kod wygenerowany przez Skąpca w kodzie php i nie wiem w jakim pliku go wstawić aby wysuwał się z lewej strony. Opcjonalnie mogę wstawić ikonę z linkiem do Skąpca w stopce (moduł tmfooterlinks). Proszę o pomoc jak mogę to zrobić. Z góry serdecznie dziękuję tym, którzy zechcą się "pochylić" nad tym tematem.
 8. Mam sklep na Prestashop 1.4.2.5. Miałem awarię sklepu, odtworzyłem go z kopii zapasowej. Wszystko działa, lecz w zakładce Zamówienia mam czystą stronę. Wiadomości e-mail o zamówieniu do mnie docierają. Zrobiłem zamówienie testowe, więc wiem, że do klientów też dochodzą. Widzę bazę klientów, lecz zamówień nie. Mniejsze znaczenie mają zamówienia już zrealizowane, lecz zależy mi aby nowe były widoczne. Proszę o pomoc, gdyż nie mam zbyt dużego doświadczenia w "grzebaniu" w Preście.
 9. Wolę tradycyjnie, pod opisem produktu.
 10. WItam Wszystkich

  Serdecznie wszystkim dziękuję za cenne rady. Macie u mnie duże piwko. Pozdrawiam
 11. WItam Wszystkich

  Popraw, bo to reguła niezgodna z polskim prawem i może dużo kosztować.Podpowiedz mi, jaka formuła jest prawidłowa?
 12. WItam Wszystkich

  Witam wszystkich! Od niedawna jestem administratorem sklepu http://www.sklep-casio.pl Dopiero poznaję ten system, więc pozwolę sobie zadawać sporo pytań. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam, Krzysiek
 13. Witam wszystkich.Chcę się "podłączyć" pod temat. Także chciałbym zmienić sposób wyświetlania produktów przez ten moduł.Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w budowie sklepów na Preście i w związku z tym chcę prosić o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników. Moja wersja Presty to 1.4.2.5W moim sklepie chcę zmodyfikować karty produktów.1. Na karcie produktu chcę umieścić podobne produkty - produkty z tej samej kategorii za pomocą modułu Kategoria produktów v 1.3. chciałbym ten moduł tak zmodyfikować, aby w jednej linii wyświetlały mi się 3 produkty najlepiej wraz z ceną, skróconym opisem, i zdjęciami o trochę większym rozmiarze home - 154x147.2. Aby podobne produkty znajdowały się na samym dole karty produktów, poniżej zakładek "Opis, Cechy produktu, Komentarze".Bardzo proszę o wskazówki.Pozdrawiam wszystkich
×