Skocz do zawartości

puser

Members
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez puser

 1. Witam wszystkich, Na stronie z mapką lokalizacyjną naszych sklepów chciałbym dodatkowo umieścić aktywny link, czy to właśnie w "dymku" na mapce, czy to dla określonych rekordów w wynikach wyszukiwania pod nią. W standardowej konfiguracji póki co nie odnalazłem takiej możliwości.
 2. Witam wszystkich, Chciałbym stworzyć coś na wzór bloga/aktualności korzystając ze stron CMS w prestashop. Potrzebuję najprostsze rozwiązanie, które umożliwi wyświetlenie na głównej stronie linków do np. 2 ostatnio dodanych stron CMS w kategorii "Aktualności". [Prestashop 1.7.5.0]
 3. Witam, Na stronie produktu standardowo wybieramy ilość. Chciałbym przerobić ilość na wagę, która zaczynała by się od 0.1 kg z możliwością zwiększania o 0.1kg. Można coś takiego zrobić w prestashop 1.6/1.7? Z góry dziękuje za wskazówki.
 4. Ilość jako waga

  Dzięki za odpowiedź. Tak, o to chodzi. Łatwo Ci napisać ;) gorzej zrobić, gdy nie za bardzo wiadomo, jak się do tego zabrać. Może ktoś coś takiego robił, albo może polecić odpowiedni moduł?
 5. Zlecę modyfikację wyświetlanie produktów. W sklepie posiadam dużą ilość produktów i chciałbym, aby produkty z podkategorii 2 wyświetlały się w podkategorii 1 i w kategorii głównej.Kategoria główna---Podkategria1------Podkategoria2---------Produkt1---------Produkt2
 6. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  Pomimo wielu prób obecne umiejętności nie pozwalają mi na podołanie temu :/Ma ktoś może taką modyfikację?
 7. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  Idąc dalej obecnie modyfikacja działa w konfiguracji ...Kategoria---Podkategria1------Podkategoria2---------Produkt1---------Produkt2... produkty z podkategorii2 wyświetlają się w podkategorii1, czy jest możliwość, aby te produkty wyświetlały się jeszcze o kategorię wyżej, w powyższym przykładzie - kategoria?
 8. Moduł wypożyczalni

  Witam, możecie polecić moduł wypożyczalni filmów do ps 1.4.4.1?
 9. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  oprócz tego wątku tym razem nic więcej nie znalazłem ...
 10. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  dragonnn1, czy poradziłeś sobie z wyświetlaniem podkategorii w kategoriach, czy ktoś już przerabiał coś podobnego i podzieli się wiedzą?
×