Skocz do zawartości

puser

Members
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam wszystkich, Chciałbym stworzyć coś na wzór bloga/aktualności korzystając ze stron CMS w prestashop. Potrzebuję najprostsze rozwiązanie, które umożliwi wyświetlenie na głównej stronie linków do np. 2 ostatnio dodanych stron CMS w kategorii "Aktualności". [Prestashop 1.7.5.0]
 2. Witam wszystkich, Na stronie z mapką lokalizacyjną naszych sklepów chciałbym dodatkowo umieścić aktywny link, czy to właśnie w "dymku" na mapce, czy to dla określonych rekordów w wynikach wyszukiwania pod nią. W standardowej konfiguracji póki co nie odnalazłem takiej możliwości.
 3. Ilość jako waga

  Dzięki za odpowiedź. Tak, o to chodzi. Łatwo Ci napisać ;) gorzej zrobić, gdy nie za bardzo wiadomo, jak się do tego zabrać. Może ktoś coś takiego robił, albo może polecić odpowiedni moduł?
 4. Witam, Na stronie produktu standardowo wybieramy ilość. Chciałbym przerobić ilość na wagę, która zaczynała by się od 0.1 kg z możliwością zwiększania o 0.1kg. Można coś takiego zrobić w prestashop 1.6/1.7? Z góry dziękuje za wskazówki.
 5. Zlecę modyfikację wyświetlanie produktów. W sklepie posiadam dużą ilość produktów i chciałbym, aby produkty z podkategorii 2 wyświetlały się w podkategorii 1 i w kategorii głównej.Kategoria główna---Podkategria1------Podkategoria2---------Produkt1---------Produkt2
 6. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  Pomimo wielu prób obecne umiejętności nie pozwalają mi na podołanie temu :/Ma ktoś może taką modyfikację?
 7. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  Idąc dalej obecnie modyfikacja działa w konfiguracji ...Kategoria---Podkategria1------Podkategoria2---------Produkt1---------Produkt2... produkty z podkategorii2 wyświetlają się w podkategorii1, czy jest możliwość, aby te produkty wyświetlały się jeszcze o kategorię wyżej, w powyższym przykładzie - kategoria?
 8. Moduł wypożyczalni

  Witam, możecie polecić moduł wypożyczalni filmów do ps 1.4.4.1?
 9. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  oprócz tego wątku tym razem nic więcej nie znalazłem ...
 10. Produkty z podkategorii w kategorii rodzica

  dragonnn1, czy poradziłeś sobie z wyświetlaniem podkategorii w kategoriach, czy ktoś już przerabiał coś podobnego i podzieli się wiedzą?
×