Skocz do zawartości

qbas-s

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez qbas-s

 1. Wydaje mi się(lub nie potrafię skonfigurować), że stany magazynowe produktów w kombinacjach działają niepoprawnie. Załóżmy, że posiadamy produkt którego stan magazynowy = 1. Ustawiamy opcję, Nie pozwól zamawiać, jeśli brak na stanie. Więcej nie możemy sprzedać. Na tym etapie jest wszystko ok. Potem generuje sobie kombinacje(załóżmy, że wygenerowaliśmy 10 kombinacji) i dla każdej wygenerowanej kombinacji ustawiam stan magazynowy 1. W tej konfiguracji mogę kupić 1 produkt w pierwszej kombinacji, 1 produkt w drugiej kombinacji, 1 produkt w trzeciej kombinacji itp. Czyli mając faktyczny stan magazynowy 1 oraz zmieniając kombinacje mogę kupić dodatkowych 9 produktów których nie mam na stanie. Można to jakoś skonfigurować, czy pozostaje kodowanie?
 2. tak, załóżmy, że jest tylko jedna sztuka na magazynie, nie możemy więcej sprzedać, klient musi mieć wybór co do koloru.
 3. w cechach nie zrobię takiego czegoś jak rozwijana lista a muszę mieć np możliwość wyboru koloru
 4. ... i tu mam problem masz może pomysł co z tym zrobić?
 5. Zaokrąglanie cen produktów 399,99

  nie ma to znaczenia to, że wyświetlisz 2 miejsca po przecinku nie oznacz, że skrypt nie musi zaokrąglić w górę albo w dół ceny 399,996 Nie przeskoczysz tego. Księgowość musi sobie to ogarniać.
 6. Zaokrąglanie cen produktów 399,99

  nie można, taka wada - na logikę masz cenę 399,996 - na jakiej podstawie skrypt ma wiedzieć czy poprawną ceną jest 399,99 czy 400?
 7. W jak zmodyfikować zapytanie w metodzie ProductSale::getBestSalesLight() aby pobierała rekordy z kategorii oraz z wszystkich kategorii potomnych?
 8. W jaki sposób w module który napisałem ustawić tytuł strony, metadane tak aby również breadcrumbs działały? Moduł posiadafront kontroler który ładuje templatki w zależności od przekazanych parametrów więc na tym poziomie potrzebuję ustawiać te dane.
 9. Własny moduł i breadcrumbs

  miałem to ustawione. Jeśli chodzi o tytuł strony to problem polegał na umieszczaniu parent:: w niektórych metodach w złym miejscu. Jednak nadal breadcrum nie reaguje na mój moduł
 10. Piszę funkcjonalność która umożliwia wybór kombinacji produktów w kilku etapach w popup'ie. Wszystko już mam, nie wiem tylko dlaczego skrypt prestashop nie reaguje na wybrane kombinacje. Struktura html jest identyczna jak na stronie produktu np http://fo.demo.prestashop.com/en/tshirts/1-faded-short-sleeves-tshirt.html szukam skryptu JS presty który w powyższym linku odpowiada za opakowanie grupy kombinacji w <div class="selector" id="uniform-group_1" style="width: 228px;"> ... </div> ten fragment powyżej jest ładowany poprzez JS tylko gdzie?
 11. Jest może jakiś moduł za pomocą którego można dodać blok z tekstem? AddStuff się nie sprawdza bo nie obsługuje języków
 12. Witam,jak najłatwiej można dodać atrybuty do każdego produktów w liście produktów?
 13. witam posiadam wersję ps 1.4.4po usunięciu z folderu smarty/compile pliku odpowiedzialnego za wyświetlanie stopki owa stopka przestała mi się wyświetlać.Z tego za się orientuję to plik powinien się na nowo utworzyć. Mam wyłączony cache i włączone wymuszenie kompilacji i nadal to samo:/ przełączyłem na inny szablon i stopka się wyświetla. Po ponownym przełączeniu na mój szablon stopki nadal nie ma:( w czym problem?
×