Skocz do zawartości

qbas-s

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. tak, załóżmy, że jest tylko jedna sztuka na magazynie, nie możemy więcej sprzedać, klient musi mieć wybór co do koloru.
 2. w cechach nie zrobię takiego czegoś jak rozwijana lista a muszę mieć np możliwość wyboru koloru
 3. ... i tu mam problem masz może pomysł co z tym zrobić?
 4. Wydaje mi się(lub nie potrafię skonfigurować), że stany magazynowe produktów w kombinacjach działają niepoprawnie. Załóżmy, że posiadamy produkt którego stan magazynowy = 1. Ustawiamy opcję, Nie pozwól zamawiać, jeśli brak na stanie. Więcej nie możemy sprzedać. Na tym etapie jest wszystko ok. Potem generuje sobie kombinacje(załóżmy, że wygenerowaliśmy 10 kombinacji) i dla każdej wygenerowanej kombinacji ustawiam stan magazynowy 1. W tej konfiguracji mogę kupić 1 produkt w pierwszej kombinacji, 1 produkt w drugiej kombinacji, 1 produkt w trzeciej kombinacji itp. Czyli mając faktyczny stan magazynowy 1 oraz zmieniając kombinacje mogę kupić dodatkowych 9 produktów których nie mam na stanie. Można to jakoś skonfigurować, czy pozostaje kodowanie?
 5. Zaokrąglanie cen produktów 399,99

  nie ma to znaczenia to, że wyświetlisz 2 miejsca po przecinku nie oznacz, że skrypt nie musi zaokrąglić w górę albo w dół ceny 399,996 Nie przeskoczysz tego. Księgowość musi sobie to ogarniać.
 6. Zaokrąglanie cen produktów 399,99

  nie można, taka wada - na logikę masz cenę 399,996 - na jakiej podstawie skrypt ma wiedzieć czy poprawną ceną jest 399,99 czy 400?
 7. W jak zmodyfikować zapytanie w metodzie ProductSale::getBestSalesLight() aby pobierała rekordy z kategorii oraz z wszystkich kategorii potomnych?
 8. Własny moduł i breadcrumbs

  miałem to ustawione. Jeśli chodzi o tytuł strony to problem polegał na umieszczaniu parent:: w niektórych metodach w złym miejscu. Jednak nadal breadcrum nie reaguje na mój moduł
 9. W jaki sposób w module który napisałem ustawić tytuł strony, metadane tak aby również breadcrumbs działały? Moduł posiadafront kontroler który ładuje templatki w zależności od przekazanych parametrów więc na tym poziomie potrzebuję ustawiać te dane.
 10. Piszę funkcjonalność która umożliwia wybór kombinacji produktów w kilku etapach w popup'ie. Wszystko już mam, nie wiem tylko dlaczego skrypt prestashop nie reaguje na wybrane kombinacje. Struktura html jest identyczna jak na stronie produktu np http://fo.demo.prestashop.com/en/tshirts/1-faded-short-sleeves-tshirt.html szukam skryptu JS presty który w powyższym linku odpowiada za opakowanie grupy kombinacji w <div class="selector" id="uniform-group_1" style="width: 228px;"> ... </div> ten fragment powyżej jest ładowany poprzez JS tylko gdzie?
 11. Jest może jakiś moduł za pomocą którego można dodać blok z tekstem? AddStuff się nie sprawdza bo nie obsługuje języków
 12. Witam,jak najłatwiej można dodać atrybuty do każdego produktów w liście produktów?
 13. witam posiadam wersję ps 1.4.4po usunięciu z folderu smarty/compile pliku odpowiedzialnego za wyświetlanie stopki owa stopka przestała mi się wyświetlać.Z tego za się orientuję to plik powinien się na nowo utworzyć. Mam wyłączony cache i włączone wymuszenie kompilacji i nadal to samo:/ przełączyłem na inny szablon i stopka się wyświetla. Po ponownym przełączeniu na mój szablon stopki nadal nie ma:( w czym problem?
×