Skocz do zawartości

monterek

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Produk i kilka cen w zalezności od Grupy

  Dzięki. Zmyliło mnie to ze stany magazynowe atrybutów sa w innym miejscu.
 2. Produk i kilka cen w zalezności od Grupy

  rozwinąć trochę bo nie rozumiem. Skąd sklep ma wiedzieć czy atrybuty sa dostępne skoro opiera sie to na głównym stanie magazynowym produktu.
 3. Produk i kilka cen w zalezności od Grupy

  Wygląda to dobrze Szkoda, ze nie dali opcji edycji dodanej ceny. Bo teraz aby edytować to trzeba usunąć i dodać na nowo. Wielkie dzięki! Aby nie zakładać kolejnego tematu, mam powiązane pytanie: Czy można w jakiś sposób ustawić dostępność dla wariantów/cech produktów? np: buty w kolorze czerwonym są dostępne a w białym nie?
 4. Produk i kilka cen w zalezności od Grupy

  yyyy. to gdzie sie dodaje kolejna cene? Nie interesuje mnie rabat % tylko konkretne ceny dla konkretnego produktu
 5. przenoszenie na inny serwer - inne php

  Przy zastosowanym tak wysokim php 5.6 dobry hosting powinien oferować opcje wybory niższej wersji. Ponieważ większość skryptów pisanych po php 5.2 będzie miało problem z 5.6. Jaki to hosting ?
 6. Witam Poszukuje rozwiązania (może być płatne/zlecenie) na ustawienie kilku cen dla produktu. Wyświetlanie danej ceny ma być powiązane z grupa użytkownika. Załóżmy ze mamy 3 ceny: cena 1: 100zł cena 2: 200zł cena 3: 300zł I trzy grupy userów: Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 "Cena 1" jest wyswatana jak user należy do "Grupa 1" itp.
 7. Wyszkiwanie tylko po polach tytuł, opis i tag

  Hej, Wiem, ze sa takie opcje ale jak wylaczyc poszcegolne pola? Jedynie mozna ustawic wagi, ale to nie jest to czego szukam
 8. Potzrebuje pomocy w modyfikacji domyślnej wyszukiwarki tak aby nie przeszukiwała po wszystkich polach, ktore są domyslnie ustalowe. Lecz tylko po polach ktore mnie interesuja tj: tytuł (nazwa produktu), opis oraz tag. Oraz jak ustawic aby wyszukiwanie było "extract match" Bo jak mam produkt który w nazwie ma np : km-2590 to po wpisaniu w szukajcie km-2590 wyplówa wszystko co ma w nazwie 2590
×