Skocz do zawartości

vkmaxx

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O vkmaxx

 • Tytuł
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxxpreston.pl

Profile Information

 • Location
  Łódź
 1. Masowa zmiana słów klucozwych presta 1.6.0.9

  Kiedyś był taki skrypt massedit, wyświetlał wielką tablę z produktami, opisami, itd.
 2. [DARMOWY] Faktura czy Paragon dla PS 1.6

  Działa, w pierwszej linii chodziło oczywiście o save.js a nie php ale to szczegół. Moja finalna zawartość save.js $(document).ready(function(){ $('#pfform input').load("/modules/paragonfaktura/save.php", function(responseText, statusText, xhr){ var value = $('#pfform input:checked').val(); var id_cart = $('#pfform #pf_id').val(); $.ajax({ type: "POST", url: "/modules/paragonfaktura/save.php", data: { value: 1, id_cart: id_cart } }).done(function( msg ) { }); }) }) $(document).ready(function(){ $('#pfform input').click(function(){ var value = $('#pfform input:checked').val(); var id_cart = $('#pfform #pf_id').val(); $.ajax({ type: "POST", url: "/modules/paragonfaktura/save.php", data: { value: value, id_cart: id_cart } }).done(function( msg ) { }); }) })
 3. [DARMOWY] Faktura czy Paragon dla PS 1.6

  Hmmmm, nie ma go tu: http://www.rudefoo2.linuxpl.info/pl/modules/paragonfaktura/save.php Bo jest tu: http://www.rudefoo2.linuxpl.info/modules/paragonfaktura/save.php Presta dodaje wersję językową do ścieżki. Może da się to odwołanie zrobić uniwersalne zamiast dla każdej wersji językowej robić kopię JS.
 4. [DARMOWY] Faktura czy Paragon dla PS 1.6

  http://www.rudefoo2.linuxpl.info Nie ma zakupów dla gości, musisz się zalogować user test@test.pl, hasło test123 Próbowałem do pliku save.js dodaćkomunikat alert z wyskaującym oknem żeby sprawdzić czy jest wywoływany i nie jest, ale nie wiem na jakim etapie powinien być załączony.
 5. [DARMOWY] Faktura czy Paragon dla PS 1.6

  Czy skrpyt działa pod PS 1.6.1 ? Zainstalowałem moduł, wrzuciłem plik view.tpl do override/controllers/admin/templates/orders/helpers/view/. Plik save.js wygląda tak jak post wcześniej (całość skopiowana). W zamówieniu zawsze mam "no document selected" Moduł nie zapisuje ustawień (mogę to obejść edytując pliki) niezależnie od tego wy włączę czy wyłączę cache W bazie widzę że tabela *_pf jest pusta więc wychodzi na to że nic się nie dzieje przy zakupie PS. Szukam przyczyny i widzę że moduł dodaje się do displayAdminOrderFaktura i displayShoppingCartFooter. Tego drugiego zaczepu nie widzę w adminie przy przeglądaniuy pozycji modułów ale gdy go próbuje dodać mam komunikat że już tam jest... Moduł pokazał się po włączeniu opcji "Wyświetl nie pozycjonowane zaczepy"
 6. PROJEKT PRESTASHOP PL CZĘSTE AKTUALIZACJE

  Znalazłem błąd w jednym z szablonów email, wszytko opisane tutaj. Błąd dotyczy powiadomienia klienta z podsumowaniem zakupów. Gdzie zgłosić ten problem aby był uwzględniony w przyszłych wersjach?
 7. Ja tak miałem, usunąłem wszystkie metody płatności, dodałem na nowo i się pojawiły.
 8. Który moduł płatności online polecacie?

  Ja korzystam z transferuj.pl, zaraz sprawdzę czy mają obsługę kart bo to ciekawy temat. Sprawdzone, nie mają obsługi kart, ale po telefonie do nich podpowiedzieli że to opcja którą można włączyć od tak.
 9. Udało misie uruchomić moduł na "preście" 1.5.3, bez dodatkowych modyfikacji (silnik) Problem polegał tylko na tym, że po instalacji nie było można wybrać nic ("brak dostępnych metod płatności"), pomogło usunięcie ship2pay, wszystkich modułów płatności, po czym dodanie ich na nowo, z ship2pay na końcu.
×