Skocz do zawartości

kirex

Members
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To nie do końca tak jest, że oni korzystają z 6 bo chcą. Większość osób, która używa 6, używa jej w pracy. Dlaczego nie zmieniają na inną?, bo im wszechmogący administrator nie pozwala a sami nie maja uprawnień do instalowania innego softu.
 2. Bering

  Mi jakoś nie pasuje pomarańczowy kolor w box'ie koszyka
 3. Przywrócenie produktu do sklepu

  Nie musisz instalować bazy, wystarczy jak wejdziesz przez pma, wybierzesz tabelę ps_product a następnie w górnym menu wciśniesz przycisk "Operacje". Teraz w polu "auto_increment" wpisz 1 i wciśnij przycisk "Wykonaj". Oczywiście wartość 1, możesz wpisać tylko wtedy gdy usuniesz wszystkie produkty. Tylko nie wiem czy jest sens to robić, z czasem i tak będziesz usuwał stare produkty więc niektórych numerów id i tak nie będzie
 4. Ograniczone uprawnienia dla pracowników.

  Przydałoby się dorobić jakąś dodatkową tabele w bazie, w której będziesz wiązać użytkownika z kategorią którą dodał i na podstawie tej tabeli przyznawać uprawnienia do edycji kategorii. Zapewne trochę trzeba będzie się narobić aby to działało
 5. presta 1.3 RC

  Ciekawe kiedy wyjdzie 1.3.1 z poprawioną wydajnością presty, bo z tego co zauważyłem to strony wczytują się dwa razy dłużej niż te z oscommerca
 6. presta 1.3 RC

  RC to jeszcze nie jest stabilna wersja a tu link do wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_%C5%BCycia_programu
 7. osCommerce 2 PrestaShop - łatwa przesiadka

  Ja przygotowuje swój import danych z osc do presty, wiec cvs odpada
 8. osCommerce 2 PrestaShop - łatwa przesiadka

  w sumie dla produktów jest tabela ps_image ale co z kategoriami i producentami ?
 9. osCommerce 2 PrestaShop - łatwa przesiadka

  chodzi mi o bazę, nie katalogi
 10. osCommerce 2 PrestaShop - łatwa przesiadka

  Czy przenosił ktoś z Was już sklep z osc do presty ?Mam problem z przenoszeniem kategorii i produktów a dokładnie chodzi mi o zdjęcia, gdzie zapisywane są one w bazie ?
 11. Płatności - moduł platnosci.pl

  Ja Cię rozumiem, ale to nie znaczy, że jeśli Tobie jest ciężko to ktoś musi robić coś za free lub poniżej swojej ustalonej kwoty.
 12. Płatności - moduł platnosci.pl

  Trochę dziwne masz podejście, cena która podaje tepe w cale nie jest wygórowana, weź pod uwagę to, że on najpierw musiał nauczyć się php/mysqla, następnie presty (żeby wiedzieć jak napisać moduł), kolejnym krokiem było napisanie modułu. Jak by nie było poświecił na to sporo swojego czasu, więc ma prawo za to żądać ile chce. Moduł ten sprzeda Ci raz i raz za to weźmie kasę, a Ty go będziesz używał do tej pory aż nie zamkniesz sklepu. Załóżmy, że sklep będzie działał 5lat, to kwota 150zł nie jest żadnym kosztem dla Ciebie, bo to raptem 2,50zł miesięcznie. Patrząc od innej strony, gdybyś zlecił komuś zrobienie sklepu, a potem kazał/prosił o dorobienie jakiegoś modułu typu płatności, to cena wahałaby się w granicach 400-500zł. więc te 150zł jest tak na prawdę niczym.
 13. Płatności - moduł platnosci.pl

  Moduł jest zabezpieczony przed kopiowaniem i każda licencja może być użyta tylko na jednym sklepie na raz. No ciekawe, możesz podać metodę zabezpieczenia? Czy to jest coś na wzór ionCube PHP Encoder?
 14. [MODUŁ] Pricewars

  Dodałem generowanie xml'a dla sklepy24 - tylko podstawowe dane, bez przesyłek i atrybutów PriceWars.zip
 15. [MODUŁ] Pricewars

  Naniosłem małe poprawki aby skrypt działał pod wersją 1.3 PriceWars.zip
×