Skocz do zawartości

elkateq

Members
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O elkateq

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 1986.04.25

Contact Methods

 • Website URL
  http://epc.elkateq.com.pl

Profile Information

 • Location
  Bielsko-Biała
 1. [MODUŁ] Pricewars

  Teraz w ogóle przestała działać integracja z porównywarkami... This page contains the following errors:error on line 1 at column 1: Document is emptyBelow is a rendering of the page up to the first error.To mi się śni po nocach... Oddam królestwo za... jakąś radę
 2. Problem z dodawaniem spakowanych zdjęć

  Na poprzedniej wersji działało bez zarzutu. Pojedynczo ładują się bez problemu.
 3. Automatyczna aktualizacja cen w czasie rzeczywistym

  Witam! Jestem zainteresowany podobnym modułem, który ładowałby plik CSV ze zdalnego serwera i na jego podstawie aktualizował stany magazynowe i ceny. Pobranie pliku jest możliwe jedynie po zalogowaniu, więc pewnie musiałby powstać do tego odpowiedni skrypt. Czekam na jakieś rozsądne oferty. Prosze o kontakt na maila: biuro@elkateq.com.pl lub gg: 10158250.
 4. Witam!Mam problem z wgrywaniem zdjęć. Otóź, pojedynczo wszystko działa jak należy, ale przy uploadzie archiwum zip dostaje komunikat o błędzie: "Wystąpił błąd podczas zmiany rozmiaru obrazu." Jak rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc.
 5. Witam! Mam Prestę w wersji 1.4.3. Mam problem polegający na tym, że kiedy próbuje posortować produkty, znikają z listy i pojawia się przycisk porównania a kiedy przełączam na druga stronę produktów strona jakby się odświeża ale się nie wyświetla. Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać?Żeby rozwiązać ten problem wystarczy wyłączyć: Blok nakładania filtrów nawigacyjnych.
 6. [MODUŁ] Pricewars

  Działa wam ten moduł w wersji 1.4.3? Na wersji 1.4.2 działał. Próbuję chyba na wszystkie możliwe sposoby i dostaje komunikat: This page contains the following errors:error on line 1 at column 1: Document is emptyBelow is a rendering of the page up to the first error.Co z tym zrobić?
 7. przelewy24

  I ile za taki zmodyfikowany moduł?
 8. Aktualizacja cen i stanów z *.csv

  To fakt. Zauważyłem różnice w nazwach produktów w porównaniu z tymi z których korzysta moduł. Szukam sposobu, żeby to obejść... Jakieś pomysły?Problem rozwiązany!
 9. Aktualizacja cen i stanów z *.csv

  Jak powinno wyglądać zapytanie mysql?Nazwa tabeli do oczyszczenia ze zduplikowanych wpisów to sklep_product. Duplikujące się rekordy to supplier_reference.Gdyby kogoś interesowało rozwiązanie:SELECT * FROM sklep_product GROUP BY supplier_referenceTakie zapytanie wyłoni nam rekordy pogrupowane według kolumny ?supplier_reference?. Aby z takiego zapytania utworzyć tabelę pomocniczą wystarczy lekko je zmodyfikowaćCREATE TABLE tabela_pomocnicza SELECT * FROM sklep_product GROUP BY supplier_referenceW tym momencie posiadamy tabele ?supplier_reference? z duplikatami oraz tabelę ?tabela_pomocnicza? z usuniętymi duplikatami.Teraz jedynie należy zamienić nazwy tabel, usuwając tabelę z duplikatami.Wykonujemy polecenia:DROP TABLE sklep_product;RENAME TABLE tabela_pomocnicza TO sklep_product;Cheers;)
 10. Aktualizacja cen i stanów z *.csv

  Produkty nie mają atrybutów... Przeglądam teraz bazę i okazuje się, że mam po kilka produktów z tym samym numerem referencyjnym;/ Jakiś szybki sposób żeby to skorygować w bazie?
 11. Aktualizacja cen i stanów z *.csv

  Witam!Mam ten moduł od kilku dni, a nawiasem mówiąc kupiłem go zanim znalazłem go tutaj;/ Mam z nim problem, otóż aktualizuje mi tylko część produktów a resztę wypisuje w pliku brakujące. Sprawdzałem na zapleczu sklepu i są w ofercie. Ktoś ma jakiś pomysł? Sokon?
×