Skocz do zawartości

ircykk

Administrators
 • Zawartość

  5105
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Ostatnia wygrana ircykk w Rankingu w dniu 8 Listopad 2017

ircykk posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O ircykk

 • Tytuł
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.5
  1.6
 1. Przedpłata dla wysyłki zagranicę

  Tak, wyłącz inne opcje płatności dla krojów poz PL i ustaw odpowiedni koszt wysyłki.
 2. wysyłka maili

  Jasne, serwer na którym jest PS nie ma znaczenia. Jeśli wiesz na pewno że dane są poprawne może coś nie tak jest w sklepie? Żaden mail nie dochodzi nawet testowy? Może wyłącz szyfrowanie i sprawdź.
 3. wysyłka maili

  Jasne, serwer na którym jest PS nie ma znaczenia. Jeśli wiesz na pewno że dane są poprawne może coś nie tak jest w sklepie? Żaden mail nie dochodzi nawet testowy? Może wyłącz szyfrowanie i sprawdź.
 4. wysyłka maili

  Wysyłkę maili możesz mieć z dowolnego serwera, nie musi być ten na którym jest presta. Możesz sobie wysyłać maile np. z konta google lub konta mailowego na innym serwerze etc. Nie ma żadnej dodatkowej konfiguracji, podajesz tylko dane serwera gdzie masz pocztę i tyle.
 5. W parametrach wydajności wyczyść cache i wyczyść cookies przeglądarki.
 6. PrestaShop na iOS

  Raczej nie, PS 1.6 i nowsze dobrze działają na telefonach jeśli chodzi o panel admina więc nie widzę potrzeby.
 7. [DARMOWY] Faktura czy Paragon dla PS 1.6

  Raczej nie będzie działał.
 8. Prestashop 1.6 SSL Https wymuszone do logowania

  Zobacz controller/admin/AdminLoginController.php public function initContent() { if (!Tools::usingSecureMode() && Configuration::get('PS_SSL_ENABLED')) { // You can uncomment these lines if you want to force https even from localhost and automatically redirect // header('HTTP/1.1 301 Moved Permanently'); // header('Location: '.Tools::getShopDomainSsl(true).$_SERVER['REQUEST_URI']); // exit(); $clientIsMaintenanceOrLocal = in_array(Tools::getRemoteAddr(), array_merge(array('127.0.0.1'), explode(',', Configuration::get('PS_MAINTENANCE_IP')))); // If ssl is enabled, https protocol is required. Exception for maintenance and local (127.0.0.1) IP if ($clientIsMaintenanceOrLocal) { $warningSslMessage = Tools::displayError('SSL is activated. However, your IP is allowed to enter unsecure mode for maintenance or local IP issues.'); } else { $url = 'https://'.Tools::safeOutput(Tools::getServerName()).Tools::safeOutput($_SERVER['REQUEST_URI']); $warningSslMessage = sprintf( Translate::ppTags( Tools::displayError('SSL is activated. Please connect using the following link to [1]log into secure mode (https://)[/1]', false), array('<a href="%s">') ), $url ); } $this->context->smarty->assign('warningSslMessage', $warningSslMessage); } ...
 9. Konsola (F12) rzecze: Mixed Content: The page at 'https://skiracecenter.pl/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet 'http://netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.4.0/css/font-awesome.min.css'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS. Wystarcz poprawić w szablonie (zapewne header.tpl) adres na https://netdna.bootstrapcdn ....
 10. Zapewne tak jest jak mówi komunikat :P Wyczyść cookies a jeśli to nie pomoże zresetuj hasło.
 11. Chyba jest jakiś problem, powinno pojawić się ostrzeżenie o braku płatności. Były instalowane jakieś moduły lub modyfikacje? W zakładce wydajności wyłącz nie natywne moduły i nadpisywania i sprawdź czy to coś zmienia.
 12. Spam w sklepie PS 1.6 jak zablokować?

  Musisz dodać CAPTCHA do formularza lub zablokować spam po stronie serwera (np. SpamAssassin).
 13. Ilość jako waga

  Chcesz w pole ilość wpisywać np 0.3? Dodaj w html dodatkowe pole i przez JS przeliczaj i aktualizuj ukryte pole ilość. Tak będzie najprościej. Możesz też poszukać modułu, na pewno jakiś się znajdzie który zmodyfikuje w taki sposób proces zamawiania.
×