Skocz do zawartości

ircykk

Administrators
 • Zawartość

  5121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana ircykk w Rankingu w dniu 30 Marzec

ircykk posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O ircykk

 • Tytuł
  Administrator

Contact Methods

 • Website URL
  https://kierkowski.com/

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.5
  1.6
 1. Moduł wyszukiwarki lub modyfikacja presta 1.7

  Hej wszystko tutaj zelży od wymagań, jeden klient chce aby wyszukiwało tylko po specyficznej frazie inny aby ją rozbijało i zwracało wszystko co pasuje. Dużo też zależy jak wyglądają opisy, trzeba pamiętać o indeksowaniu produktów do wyszukiwarki. Jeśli chodzi o modyfikację domyślnego mechanizmu pod konkretne potrzeby chętnie pomogę, możesz napisać na PW.
 2. smarty 1.4.4.1 obciązenie serwera

  Nie, nie będzie wyświetlać się blok kategorii na stronie sklepu. Warto zaktualizować sklep ale nie koniecznie to musi rozwiązać problem.
 3. smarty 1.4.4.1 obciązenie serwera

  Wygląda że to plik modułu blok kategorii, wyłącznie go powinno rozwiązać problem. Do znalezienia problemu potrzebny jest dostęp do serwera i dokładniejsze sprawdzanie.
 4. smarty 1.4.4.1 obciązenie serwera

  Może cache zostało wyłączone?
 5. Hej jest w PS prosty profiler ale w większości przypadków daje radę, sprawdź: https://kierkowski.com/walka-z-wolnym-dzialaniem-prestashop-profiler/
 6. Wybór kraju w formularzu zamówienia

  Wyczyść cookies, domyślne wartości są przy pierwszej wizycie. Kraj wybierze się jeśli korzystamy z geolokalizacji w PS.
 7. Wybór kraju w formularzu zamówienia

  Lokalizacja tam można wybrać domyślny kraj a lokalizacja > kraje dodać tłumaczenia.
 8. A zdjęcia się przeniosły poprawnie? Są na swoim miejscu i mają uprawnienia do odczytu? W kodzie jest tak: // legacy mode or default image if ((Configuration::get('PS_LEGACY_IMAGES') && (file_exists(_PS_PROD_IMG_DIR_.$ids.($type ? '-'.$type : '').'.jpg'))) || strpos($ids, 'default') !== false) { if ($this->allow == 1) $uri_path = __PS_BASE_URI__.$ids.($type ? '-'.$type : '').'/'.$name.'.jpg'; else $uri_path = _THEME_PROD_DIR_.$ids.($type ? '-'.$type : '').'.jpg'; }else czyli sprawdzanie czy legacy włączone i plik istnieje i można go odczytać.
 9. [PS 1.6] reCAPTCHA v2

  Override formularza kontaktowego dodający obsługę reCAPTCHA v2: https://gist.github.com/ircykk/16d8022029e1aadb56a649fa26d59e3e Wystarczy skopiować do override/controllers/front/ oraz dodać klucz i samą captchę w dowolnym miejscu w pliku contact-form.tpl.
 10. XAMPP i localhost Presty

  Nie ładują się style css więc ścieżkę musisz mieć źle, podejrzyj źródło strony i zobacz jakie tam są adresy do styli CSS w sekcji head.
 11. XAMPP i localhost Presty

  W ps_shop_url masz jeszcze path i też musisz zmienić na poprawny w twoim przypadku /prestashop/.
 12. Zmiana hasła bazy danych

  Hasło bazy jest w pliku settings.inc.php, jeśli po zmianie dalej masz błąd znaczy że coś źle zrobiłeś. Sprawdź użytkownika i nazwę bazy.
 13. Miałem sporo pytań o taką usługę, chyba ostatnio wielu sprzedawców z allegro myśli o własnym sklepie :) Oferta: https://addonspresta.com/pl/content/19-import-aukcji-allegro-prestashop
 14. Tylko log serwera i dev mode w tej sytuacji może rozjaśnić obraz :)
 15. Błędy 404 dla linków Crona

  Musisz sprawdzić log błędów serwera.
×