Skocz do zawartości

krystek2002

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O krystek2002

 • Tytuł
  Początkujący
 1. nie działa rejestracja

  OK problem naprawiony można zamknąć temat.
 2. nie działa rejestracja

  Moduł używający tego hooka to PSgowConditions, napisałem do jakiegoś speca z presty ale powiedział mi tylko że to może być coś w skrypcie jakieś błędne przekazanie które blokuje formularz. Nie mam pojęcia co zrobić z tym, mógłbym skasować tą linijkę kodu co nie pozwala się zarejestrować lecz nie wiem jak wstawić checkboxa z rodo.
 3. nie działa rejestracja

  ok znalazłem :) Bardzo Ci Dziękuje że udzielasz się w tym temacie i mi pomagasz endriu107 jestem naprawdę wdzięczny. A np jak bym wyłączył ten moduł dało by to coś ? ew czy jest jakaś możliwość z edytowania go by działało ?
 4. nie działa rejestracja

  heh tylko w zasadzie nie mam pojęcia co to może być za moduł sprawdzałem w google ale mało co tam pisze i w zasadzie nic nie tłumaczy.
 5. nie działa rejestracja

  Ok udało mi się znaleźć linijkę która robi całe zamieszanie {hook h='PShowConditionsGetConditionRegister'} po usunięciu jej rejestracja działa lecz usuwa się checkbox z rodo oraz grupą zawodową nie wiem co za bardzo z tym zrobić
 6. nie działa rejestracja

  w ustawieniach zaawansowane/ wydajność w kompilacja szablonu mam zaznaczone wymuś kompilację
 7. nie działa rejestracja

  ok dokonałem modyfikacji w tym pliku lecz nie ma żadnych widocznych zmian
 8. nie działa rejestracja

  Kiedy wybieram zbadaj element pokazuje mi że są błędy Mixed Content: The page at 'https://dent-r.pl/logowanie?back=my-account' was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet 'http://fonts.googleapis.com/css?family=Lato:400,100,300,300italic,700,900'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS. Uncaught TypeError: jQuery(...).bxSlider is lbum.js:155 not a function czy to znaczy że plik wymagający ingerencji znajduje się w /themes/lbum/js ?
 9. nie działa rejestracja

  ok dzięki za odpowiedź, aktualnie kombinowałem z podmianą plików z kopii zapasowej teraz spróbuję skopiować cały katalog lbum mam nadzieje że to coś da :)
 10. nie działa rejestracja

  Przepraszam jeśli zadałem głupie pytanie ale w jakim katalogu powinien być plik odpowiedzialny za edycję tego formularza ew jak ten plik powinien się nazywać ? Jest to moja pierwsza strona którą administruję, nie mam zbyt dużego doświadczenia i rozeznania w tym temacie. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
 11. nie działa rejestracja

  Jak można by było to naprawić ? jest jakiś moduł od formularza rejestracji w którym można to poprawić ?
 12. nie działa rejestracja

  www.dent-r.pl
 13. Witam Mam problem z zarejestrowaniem konta w moim sklepie mianowicie po wypełnieniu wszystkich pól wymaganych do rejestracji konta email, nazwa, hasło itp i kliknięciu w przycisk zarejestruj totalnie nic się nie dzieje brak jakiegoś przekierowania czy coś, konto nie jest zarejestrowane i nie da się przez to zalogować. Bardzo bym prosił o jakąś poradę co mam zrobić aby rejestracja znowu była możliwa. Pozdrawiam
×