Skocz do zawartości

Actuna

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  PrestaShop 1.6.1.20, ship2pay 2.1, skonfigurowane powiązania z dostawy z płatnością. niestety nie zależnie od wybranego typu dostawy, zawsze na ostatnim kroku mam widoczne wszystkie typu płatności. Jakieś pomysły ? Edit: Konfikt z modułem: Zaawansowana zgodność prawna w UE v2.0.2
 2. Wydaje mi się, że znalazłem windowaję ... OPCACHE, po wyłaczeniu tej funkcjonalnocjonalnosci wszystko działa prawidłowo. Dodałem do ustawień honstingu (php) opcache.validate_timestamps = 1 i też działa. Poza tym jest moduł do Presty OpCache.
 3. Świeża instalacja w wersji 1.6.1.20, włączony multisklep, php5.6 (opcjonalnie mogę wyżej tylko na 7.0, 7.1), domyślny szablon, dwa języki PL, EN. Objaw: Po instalacji np modułu dowolnego (np: Block CMS, Blok informacji kontaktowych, Blok Lubie to na FB, ) w administratorze ładnie mogę po zmieniać treści, ustawienia ... Pierwsze wejście na stronę sklepu -> wszystko pojawia się poprawnie, ale jak dam odśwież ekran, to pojawiają się domyślne teksty ... i tak z każdym modułem, raz j=na jakiś czad odświeżania pojawią się prawidłowe treści. Po zmianie danych w modułu, kolejne odświeżenie strony jest prawidłowe, kolejne już nie ... Co próbowałem: 1 - wyłączenie cache = brak problemu 2 - przebudowanie cache z poziomu administratora = pierwsze wejście prawidłowe, kolejne z nieprawidłową wartością 3 - ręczne usunięcie plików cache = pierwsze wejście prawidłowe, kolejne z nieprawidłową wartością 4 - od instalowanie modułu, ponowna instalacja i konfiguracja = pierwsze wejście prawidłowe, kolejne z nieprawidłową wartością Jakiś cyrk ... mam problem z różnymi modułami, skończyły mi się pomysły gdzie może być problem. W ramach podejścia nie standardowego zauważyłem, że edycja plików *.tpl danego modułu w katalogu szablony sklepu, taka jak dodanie pustej linii, spacji i zapisanie pliku, rozwiązuje problem do czasu kolejnej zmiany w danych danego modułu. (cache włączone). Powyższe rozwiązanie traktuje jako obejście problemu, a nie jego rozwiązanie, prawdopodobnie problem jest błachy.
 4. Może idiotyczny pomysł ... ale u mnie o dziwo działa. Zapewne to ominięcie problemy a nie rozwiązanie, ale efekt pozytywny. wejdź do katalogu z szablonem strony, dalej moduły, katalog z tym modułem, który sprawa kłopot. Wejdź w edycje pliku *.tpl ... zmień cokolwiek nieistotnego, np wstaw na końcu pliku pusty wiersz, spacje i zapisz ... I zobacz jak działa. W moich przypadku jest poprawa.
×