Skocz do zawartości

skixd10

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana skixd10 w Rankingu w dniu 8 Luty 2018

skixd10 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O skixd10

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Problem po przeniesieniu sklepu

  Nie mogę wygenerować, ponieważ gdy klikam zapisz, to pojawia się białe tło, a w iexplorerze wyskakuje: strona nie działa. Gdy jakiekolwiek ustawienia chce zapisać, to pojawia się białe tło po kliknięciu zapisz. Jak włączyłem błędy, ponieważ nie mogę wygenerować pliku .htaccess. Chciałem włączyć i wyłączyć przyjazne linki, po kliknięciu zapisz taki błąd pojawia się: Fatal error: Uncaught Error: Access to undeclared static property: Validate::$values in /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/classes/controller/AdminController.php:1167 Stack trace: #0 /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/classes/controller/AdminController.php(713): AdminControllerCore->processUpdateOptions() #1 /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/controllers/admin/AdminMetaController.php(425): AdminControllerCore->postProcess() #2 /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/classes/controller/Controller.php(171): AdminMetaControllerCore->postProcess() #3 /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/classes/Dispatcher.php(373): ControllerCore->run() #4 /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/admin6031/index.php(54): DispatcherCore->dispatch() #5 {main} thrown in /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/classes/controller/AdminController.php on line 1167 Co mogę na to poradzić ?
 2. Witam, Otóż przeniosłem sklep z innego serwera, ponieważ zmienialiśmy hosting. Jednak po przeniesieniu nie wyświetlają zdjęcia produktów, jak i nie można wejść w zakładki/kategorie. W czym może być problem ? Wyskakuje błąd: 404 Not Found The resource requested could not be found on this server!
 3. Stałe menu usunięcie z telefonów

  Edit. Działa :) Rozwiązanie ? Dodałem: do global.css @media (max-width:768px) { .header-container { position: relative!important; } .columns-container { margin-top: 30px; } } Dziękuję bardzo :)
 4. Witam, Kiedyś ktoś mi zrobił, aby menu w sklepie było stałe, aby tylko treść przesuwała się jak i na komputerach i telefonach. Sklep: sklep.fonetika.pl Chciałbym, aby treść na telefonach przesuwała się wraz z nagłówkiem, a w tej chwili nagłówek jest statyczny. Teraz jest tak: https://iv.pl/images...67826366335.png ze tekst przewinięty wjezdza pod nagłówek, a chciałbym, aby nagłówek przesuwał się tak jak treść, ale tylko na urządzeniach mobilnych. Co muszę usunąć/dodać do css i w jakim pliku, aby na z urządzen mobilnych usunąć statyczny nagłówek ? Z góry bardzo dziękuję
×