Skocz do zawartości

karoli2

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Dotpay nadal nie działa, za to przelew bankowy zaczął działać. . Dobra zaczeło działać, u mnie zadziałała wersja Ship2Pay v2.1 - przez addonsPresta.com nie odrazu, nie wiem tak naprawdę gdzie leży problem, ale kilkukrotne instalowanie modułu dotpay pomogło. Nie wiem czy to przypadek ale po zmianie na nowy pin, nagle zaczeło działać. Druga sprawa, kolejność konfiguracji modułu dotpay, najpierw id i pin bez opcji zawansowanych, moduł krzyczał że mam złe hasło i login?(chodz wpisywałem wiele razy). po wpisaniu w opcjach zawansowanych loginu i hasła api zaczeło działać.
 2. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  https://imgur.com/2sQrDS4 nadal to samo, cache wyczyszczony. Przeinstalować może jeszcze raz moduły po tej zmianie?, zobacze po reinstalacji.
 3. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Witam, posiadam wersje1.6.1.16 zainstalowany moduł korporacji kurierskiej + dotpay 2.2.8+ powyżej ściągnięty moduł shiptopay , wszystko działa do momentu płatności gdzie dostaje komunikat "Moduły płatności nie zostały zainstalowane". Nawet gdy zostawie sam przelew bankowy, bez dotpay, dostaje ten komunikat . https://imgur.com/5XdKy20. https://imgur.com/H4IeZEA Za każdym razem czyszcze pamięc podręczną. Już nie wiem co z tym robić 3 dzień siedze i nic, ktoś chętny pomóc. Pozdrawiam
×